Září 2010

Selena v Londýnském oku

30. září 2010 v 20:09 | vikiska (webmiss) |  • Osobní videa
Selena poslala 3 fotky Londýnského oka a z Londýnského oka. Nevím přesně o co jde, ale byla soutěž o jízdu se Sel na Londýnském oku. Páni, to je sen :( Být se Selenou půl hodiny a ještě na něčem tak ohromném! ♥ Jen pro info - Londýnské oko je největší ruské kolo na světě, má 135 metrů a za dobrého počasí vidíte až 50 km Londýna! Je to vyhlídkové kolo, takže než se jednou otočí, trvá to půl hodiny :) Vůbec nezastavuje, nastupuje se za jízdy, protože je to opravdu pomalé :) Já jsem na něm byla, takže to vím dobře:D Je to úžasný pocit, být tam :) Byl někdo z vás taky na Londýnském oku? :o)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jinak vím, že vás to asi nezajímá, ale tak kdyby se náhodou někdo chtěl mrknout :) Toto jsou mé fotky Londýnského oka a pohledu z Londýnského oka z dubna roku 2008 :) Nekopírujte, je to jen na podívanou :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BBC Studio 5, 29.9.2010

30. září 2010 v 19:53 | vikiska (webmiss) |  • Ostatní videa
Včerejší video z BBC Studio 5 :o) TADY najdete další video, z BBC News:)


8.místo v T-Music Chart

30. září 2010 v 19:48 | vikiska (webmiss) |  • O Seleně
Tak jako obvykle, i dnes samozřejmě dávají T-Music Chart. Jak mi skončila Ulice, přepla jsem si to na T-Music Chart, ale pozdě, už končilo Round and Round. Selena totiž ze 4. místa spadla na 8.! :( Sice jsem už tak nevěřila, že bude první, ale 8., to jsem nečekala :( Ale zase na druhou stranu, je to v první desítce :o)
©selenagomez-all.blog.cz

Připomínám :))

30. září 2010 v 14:25 | vikiska (webmiss) |  • Blog
Jen vám chci připomenout, abyste mi posílali vaše přáníčka a vzkazy pro Selenu! Posílat mi je můžete do 10.10., což už je za chvíli :) Čím víc toho bude, tím to určitě Sel víc potěší ♥ Snad se to celé podaří, ale já věřím ,že ano :) Více se dozvíte ZDE .
©selenagomez-all.blog.cz

All Headline News Interview

30. září 2010 v 14:22 | vikiska (webmiss) |  • O Seleně
Přeložila jsem celý rozhovor s All Headline News, tak prosím skutečně nekopírujte bez zdroje, dalo to práci :)

AHN: Takže, tvé album právě vyšlo a byla jsi ve spoustě talk show a v rádiích. Jaký je takový týden vydání alba Seleny Gomez?
Selena: " Je to opravdu létání sem a tam. Jeli jsme do New Yorku a museli jsme jít do všech show, dělali jsme vystoupení a akustické sety a musela jsem mluvit o albu znova a znova dokola (smích). Pak jsme jeli příští týden do Británie a dělali vše znova. "

AHN: Pojďme mluvit o tvém vystoupení v Good Morning America, kde jsi se spletla a zpívala ten sa,ý verš dvakrát.
Selena: " Ó můj bože, vy jse to viděli? (smích) Jestli jste viděli můj výraz, byla jsem jako 'Myslím, že zpívám ten samý verš podruhé.' Pak jsem si řekl 'Dobře, prostě půjdu dál' a pokračovala jsem. "

AHN: Dobře, víš, že to prostě může přijít se zpíváním naživo, mimochodem je to skvělé, že zpíváš živě.
Selena: " Jo, já vím. Myslím, že je to úžasné. Miluju, když se stanou tyto momenty, protože pak se můžu sama sobě zasmát. "

AHN: Takže,  'Naturally' se hraje i v klubech a stále je to populární. Byl to tvůj záměr, roztančit lidi s tímhle albem?
Selena: " Myslím, že 'Naturally' mi otevřelo v hudebním světě mnohé dveře. nejen proto, že to byla má první píseň v Top 40 a to bylo tak úžasné, ani jsem s tím nepočítala. Ale myslím, že prostě ty vibrace a ty pocity jsou v ní a já jsem si to v mé hudbě přála. Je to můj žánr. Je to to, kam patřím. Miluju ty taneční popové vibrace a chtěla jsem, aby to měla celá má druhá deska. "

AHN: Byla jsi někdyv klubu?
Selena: " (smích) Ne, nebyla. To je to, co je na tom vtipné. Slyšela jsem, že 'Round and Round' si velmi dobře vede v klubových hitparádách a 'Naturally' si také vede dobře. Říkala jsem na to 'Cool! Nikdy jsem to tam neslyšela, ale super!' "

AHN: Dokonce i když máš tak skvělé taneční písničky, některé z tvých songů zní lépe akusticky. Co máš ráda na akustckých vystoupeních?
Selena: " Miluju, když se můžu uklidnit a zpívat jen s kytarou. Myslím, že je to opravdu krásné a že to může i změnit význam songů. 'A Year Without Rain' a všechny ostatní písničky na CD jsou velmi taneční, ale texty to zavedou na úplně jiné místo a to je to, co miluju. hrála jsem si s tím a trošku jsem experimentovala se svým hlasem. Je to vážnš zábavné. "

AHN: Ze všech tvých songů, s jakým se ti nejlíp vystupuje?  A s jakým teprve vystupovat budeš?
Selena: " Vystupovala jsem s 'Off the Chain' t mého nového alba. Miluju 'Off the Chain' a 'Rock God'. Zbožňuju 'Rock God', takže se nemůžu dočkat, až s tím budu vystupovat. "

AHN: 'Rock God' napsala Katy Perry a v tom sis také pohrála se svým hlasem tak, jak jsme tě nikdy předtím neslyšeli.
Selena: " Ano, originální demo bylo se zpěvem Katy Perry, takže jsem si sice chtěla nechat ty vibrace, ale taky jsem ho chtěla mít víc vlastní, takže jsem to trochu pozměnila na svou verzi. Byla to opravdu zábava dělat to a moct s tím experimentovat. "

AHN: Natvých koncertech taky děláš pěkné působivé covery. 'Island in the Sun' od Weezer, ' Love is a Battlefield'... Jaké další covery děláš při vystoupení?
Selena: " Obyčejně děláme 5 coverů a toto jsou důvody proč. Miluju hudbu, ale kykoliv dělám 1 hodinu a 15 minut show, nemusí to o mě říct vše. Ráda to prolomím a poctím lidi, které v hudebním světě miluju a posluchači také. Děláme Pata Benatara, jasona Derulo, Taylor Swift. Miluju dělání coverů. "

AHN:Také jste pracovala na filmu, který přijde, 'Monte Carlo' s Leighton Meester, Katie Cassidy a Cory Monteithem. Jaké bylo natáčení?
Selena: " Byla to opravdu zábava. Byla jsem opravdu nervózní, protože znám katy, leighton a Coryho, všichni jsou starší a mají za sebou víc práce, takže jsem byla nervózní, když jsem do toho šla, ale byla to ta nejmilejší parta lidí, s kterou jsem mohla pracovat.
Naučila jsem se od nich mnoho. Všichni jsou profesionálové a holky a já jsme si dělali takové "holčičí noci" a to jsem nikdy dřív s kamarádkama nedělala. Šly jsme na kafe, poslouchaly hudbu a seděli u toho malého baru v hotelu, kde jsem mohla, no, vlastně jsme prostě seděly v baru v Budapešti a pily Sprite. "

AHN: Když mluvíme o Corym, hodně lidí chce vědět, jestli jsi fanouškem 'Glee'.
Selena: " Jsem! Ano. Abych byla upřímná, nedívala jsem se na první sérii. Ale když jsme s Corym natáčeli film, tak jsem poznala, že je to ten nejmilejší kluk vůbec a když jsme skončili, dívala jsem se na jeho show a úplně jsem si to zamilovala. Myslím, že je to moc zábavné. "

AHN: Brzo bude epizoda s Britney Spears. Jsi její fanynka?
Selena: " Ano! Nemůžu se dočkat. Bože.

AHN: Jaký je tvůj nejoblíbenější song od Brotney?
Selena: " Mám ráda 'Overprotected'. Nevím, jestli bych měla udělal její cover. Miluju 'Overprotected', ale vůbec mi to nejde. "

AHN: Měla byste! Byla asi stejně stará, když to nahrála.
Selena: "Ó bože. Právě jste mi vnukl nápad. "
©selenagomez-all.blog.cz

Odchod ze zahájení 'Promise' by Cheryl Cole, 29.9.2010

30. září 2010 v 14:18 | vikiska (webmiss) |  • Paparazzi 2010
Pár fotek z odchodu z Promise by Cheryl Cole :)) Sel dokonce usměvavě pózovala novinářům :) Vypadá to, že měla vážně dobrou náladu ♥ Fotky jsou v HQ :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Promise' by Cheryl Cole, Nobu - Londýn, 29.9.2010

30. září 2010 v 14:13 | vikiska (webmiss) |  • Fotky z akcí
Selena včera byla na zahajovací párty řady klenotů Cheryl Cole, 'Promise'. Sice tohle oblečení není úplně podle mého vkusu, Sel to ale sluší :) A hlavně měla krásné vlasy ♥
©selenagomez-all.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com


Selena s fanoušky, Londýn

30. září 2010 v 14:08 | vikiska (webmiss) |  • Osobní fotky
Nové fotky s fanoušky!:) Můžete si všimnout, že si Sel nese nové CD Pixie Lott :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


1. rok Kiss and Tell!

29. září 2010 v 21:13 | vikiska (webmiss) |  • Kiss and Tell
Páni, ani se mi tomu nechce věřit, ale dnes je to přesně rok, co vyšlo Seleniné první album Kiss and Tell! Právě z něj pocházel Selenin průlomový song - Naturally, který je stále oblíbený. Myslím, že to byla opravdu povedená deska a přeju jí všechno nejlepší! ♥
©selenagomez-all.blog.cz

Selena o její kolekci

29. září 2010 v 21:10 | vikiska (webmiss) |  • O Seleně
Pamatujete, jak byla Selena 23.9. přímo v jednom K-Martu, aby udělala promo akci pro Deam Out Loud? Sel tam rozdala kolem 600 podpisů! Selena řekla tisku: " Je to tak šílené a tak skvělé. Všechna má tvrdá práce a vyplatila a cítím se moc šťastná. Vždycky jsem chtěla mít kolekci. Bylo to o hledání správné firmy, se kterou bych spolupracovala a myslím, že K-Mart opravdu má to, co chci pro své fanoušky. Nechtěla jsem na to jen plácnout své jméno. htěla jsem mít opravdové oblečení, které by opravdový lidé nosili. Moje máma nosí nějaké mé košile. Chtěla jsem udělat opravdu kvalitní módní kolekci a myslím, že K-Mart mě opravdu pochopil. "
©selenagomez-all.blog.cz

From You #193

29. září 2010 v 21:04 | vikiska (webmiss) |  • From You, For Me
Děkuju Claky za tuto zprávu :)
________________________________
Na Disney.com je Seleně věnovaná celá stránka jsou tam fotky, videa... Prostě to aktuální :) Takže neváhejte a podívejte se na http://disney.go.com/official-sites/selena-gomez/index ;)
©selenagomez-all.blog.cz

From You #192

29. září 2010 v 20:58 | vikiska (webmiss) |  • From You, For Me
Za toto info děkuju všem lidem, kteří mi ho poslali, bylo vás totiž víc :o)
_______________________________
Zítra vychází nové Bravo a na obálce je Selena, což znamená, že tam o ní bude i (snad) větší článek :) Dokonce tam dali zatím nezveřejněnou fotku!:) To si zase po dlouhé době koupím Bravo, překonám se, když tam dali Sel na obálku :D :))
©selenagomez-all.blog.cz

Billboard Top 200 albums

29. září 2010 v 20:53 | vikiska (webmiss) |  • O Seleně
Selena se po prvním týdnu prodeje A Year Without Rain umístilo na 7.místě v Billboard Top 200 albums, což je skvělé! Gratuluju!
©selenagomez-all.blog.cz

3x25 Wizards Exposed- stills

29. září 2010 v 20:52 | vikiska (webmiss) |  • Wizards of Waverly Place
Další stills :)
©selenagomez-all.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


3x26 Alex Saves Mason - stills

29. září 2010 v 20:43 | vikiska (webmiss) |  • Wizards of Waverly Place
Po dlouhé době zase nějaké stills :) A dokonce docela dost!:)
©selenagomez-all.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Disney Radio, rozhovor #1, 22.9.2010

29. září 2010 v 20:30 | vikiska (webmiss) |  • Ostatní videa
Ahojky, promiňte, že jsem tu dnes až tak pozdě, ale hned jdu na novinky :) Začnu jednou částí Seleniného rozhovoru v Disney Radio, kde Sel byla ještě v USA :o))JJJ Live Chat, 20.9.2010

28. září 2010 v 20:22 | vikiska (webmiss) |  • Fotky z akcí
Trošku požděně se ještě objevilo 5 fotek z Live Chatu s JustJaredJr :))Ták a já jdu přeloži celé Selenino interview s All Headline News :) Myslím, že vám ho sem dám ještě dnes:)
©selenagomez-all.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com


Selena v X Factor

28. září 2010 v 20:08 | vikiska (webmiss) |  • O Seleně
Seleně se konečně podařilo potkat její velký idol Cheryl Cole! Hrozně, ale hrozně moc to Seleně přeju, protože vím, jaké to je, když má člověk tak oblíbenou hvězdu a přeje se s ní setkat... :) Selena Cheryl opravdu miluje, jak už říkala ve velké spoustě rozhovorů. Fakt se nedivím, Cheryl je jedna z mých nejoblíbenější zpěvaček :) Setkala se s ní v britském X Factoru, kde sedí Cheryl v porotě :) Jeden zdroj řekl:
" Selena miluje Cheryl Cole a křičela na celé kolo, když zjistila, že se s ní setká. "
Na této fotce jde vidět, jak je Sel šťastná, ale doufám, že se objeví i společné fotky Seleny a Cheryl ♥
©selenagomez-all.blog.cz

The 5:19 Show, BBC Switch, 26.9.2010

28. září 2010 v 19:58 | vikiska (webmiss) |  • Fotky z akcí
Jedna fotka z 5:19 Show :) Je fakt úžasná ♥:)

imagebam.com


Nové fotky s fanoušky

28. září 2010 v 19:55 | vikiska (webmiss) |  • Osobní fotky
Nové fotky s fanynkami!:)

imagebam.com imagebam.com

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez