Srpen 2013

MTV EMA 2013 - širší nominace

31. srpna 2013 v 10:44 | vikiska |  • O Seleně
Selena se dostala do širší nominace v kategorii 'Biggest Fans' (Nejlepší fanoušci) na letošní MTV Europe Music Awards, které v roce 2011 sama moderovala! Systém jejich hlasování je ovšem trošku složitější. Včera, tedy 30. srpna, získalo nominaci 15 umělců. 8. září se začnou eliminovat ti, kteří mají nejméně hlasů. 17. září poté zbyde 5 umělců a bude zahájeno oficiální hlasování. Hlasovat poté bude možné až do 8.listopadu. Všichni nominovaní mají svůj tým a získávat body pro ně můžete, pokud se do týmu přidáte. V tuto chvíli je nás v Seleniném týmu 707. Pokud pro svého umělce získáte 425 bodů, body se zdvojnásobí. Pokud získáte 775 bodů, body se ztrojnásobí! A jak můžete body získávat?
1 bod získáte za:
- sledování videa
- prohlédnutí galerie
- přečtení článku
- hlasování (od 17.září)
- dejte Like/ Follow MTV EMA
- dejte Like/Follow svému umělci (od 17.září)
- sdílejte/posílejte stránku e-mailem
- doporučte někomu mtvema.com
- pište umělce s tagem (od 17.září)

Ceny se budou předávat 10. listopadu v Amsterdamu. A kdo je ještě nominovaný? (Počet členů týmu je aktuální, ale neustále se mění).
1. Tokio Hotel (3759 členů týmu)
2. Lady Gaga (7812 členů týmu)
3. Justin Bieber (5027 členů týmu)
4. Thirty Seconds To Mars (3515 členů týmu)
5. Britney Spears (2220 členů týmu)
6. One Direction (2171 členů týmu)
7. Beyoncé (2000 členů týmu)
8. Rihanna (1929 členů týmu)
9. Taylor Swift (1376 členů týmu)
10. Katy Perry (1148 členů týmu)
11. Paramore (1659 členů týmu)
12. Selena Gomez (707 členů týmu)
13. Miley Cyrus (1343 členů týmu)
14. Kesha (197 členů týmu)
15. Nicki Minaj (393 členů týmu)

Přidejte se do Seleniného týmu a shánějte hlasy ZDE!

SD Tour: Kodaň, Dánsko, 30.8.2013

31. srpna 2013 v 10:25 | vikiska |  • Koncerty
Včera Selena odehrála svůj úplně první koncert v rámci evropského Stars Dance Tour! Vlastně to bylo i poprvé, co hrála v Evropě ještě jinde, než v Londýně (doposud Selena měla v Evropě pouze dva koncerty, oba v Londýně). Na evropskou show si změnila kostýmy, které má jednoduché, ale vážně krásné <3 Co mě ale hrozně mrzí je, že už nemá pódium ve tvaru 'S':( Upřímně mě ani nenapadlo, že by ho v Evropě nemusela mít a je to vážně škoda. Ale tak, i tak to bude dokonalé, o tom nepochybuju:) Dnes má Selena koncert ve švédském Stockholmu.
Videa:
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host

Twitpics, 30.8.2013

31. srpna 2013 v 10:12 | vikiska |  • Osobní fotky
Sel přidala na Twitter jednu fotku z natáčení The Getaway a screen trendů :)

" #Getaway je dnes venku!!! Kdo šel a viděl včera večer film? Dáte mi vědět, co si o něm myslíte lidi? Jsem tak pyšná na tento film. "

" Podívejte na nás, jak jsme oblíbení a propagovaní. :) "

Zlatý certifikát v Kanadě

31. srpna 2013 v 10:05 | vikiska |  Čtvrté album
V Kanadě bylo prodáno již přes 40 000 fyzických i digitálních kopií Seleniného nového alba Stars Dance, čímž si album zasloužilo zlatý certifikát!:) Takového úspěchu dosáhlo Stars Dance za pouhý měsíc, je to úžasné:) Informaci oznámila společnost MusicCanada.

Ed Sheeran o Taylor a Seleně

31. srpna 2013 v 9:59 | vikiska |  • Ostatní videa
Někteří jste možná postřehli, že po letošních VMAs se řešilo, jestli Taylor Swift řekla při děkovné řeči One Direction 'Shut The F**k Up', což by bylo asi směřováno na Harryho. Ed Sheeran to teď v jednom rozhovoru objasnil. Taylor to sice vážně řekla, že byla to odpověď Seleně, která řekla, že cenu vyhraje Miley. Takže to vůbec nebylo myšleno špatně proti One Direction, Taylor jen podpořila Selenu:)

Rozhovor pro ShowBizCafe

30. srpna 2013 v 22:29 | vikiska |  • O Seleně
Nový rozhovor pro ShowBizCafe:) Prosím nekopírovat!

SBC: Seleno, hraješ v tomto filmu energickou postavu s prořízlou pusou, která rozumí technice. Co tě inspirovalo a kolik z tebe je v tvé postavě?
Selena: " Byla to zábava. Moc nejsem jako ona, což je skvělé, protože věděla hodně o věcech, o kterých já nic nevím, jako o technologiích a autech a podobně. Byla to pro mě zábava změnit se na tuto postavu, na tu tvrdou holku. Nikdy bych neměla tu sílu na někoho mířit zbraní, to je děsivé... ale bylo skvělé dělat něco rozdílného. "

SBC: Pracovat s velkými herci jako je Ethan Hawke a James Franco byl pro tebe moment spolupráce s velkými hvězdami?
Selena: " Myslím, že to spíš bylo o nervozitě. Viděla jsem je ve spoustě úžasných rolí a jejich jména mají důvěryhodnost, takže kdyby něco, byla jsem připravená se učit a celou dobu je sledovat. Pracovalo se s nimi velmi odlišně, což bylo skvělé, bylo to jako hodiny herectví. Vážím si toho a měla jsem štěstí, protože lidé, se kterými jsem pracovala byli úžasní, tak jsem šťastná, že se ke mně chovali skvěle a byli milí."

SBC: Máš obrovskou fanouškovskou základnu a to znamená, že jsi velkým vzorem náctiletých děvčat. Dopadlo na tebe někdy toto provilegium a je těžké si vybírat role a dokonce hudbu, která odráží odpovědnost?
Selena: " Jistě, dopadlo a není to špatná věc, ale stále si chci dovolit účastnit se věcí, které miluju, jako je Spring Breakers, který je určitě s hvězdičkou, a The Getaway, který je trošku jiný a je na hranici. Při rozhodování myslím na zodpovědnost, ale hlavní je, že jsem dospělá, rostu, musím získat životní zkušenosti a pokračuju v tom, že chci být sama pro sebe co nejlepší a myslím, že to bude v pořádku. Všichni jsme lidé, nejsem dokonalá a dělám chyby, ale snažím si ty chyby nechat pro sebe. "

SBC: Ale je něco, čemu se snažíš vyhnout ze strachu, že bys nebyla správným vzorem?
Selena: " Ne, protože chci žít svůj život naplno. Upřímně si myslím, že mám kolem sebe úžasné lidi, díky kterým jsem taková, jaká jsem. Mám skvělé přátele a nejlepší rodiče, kteří jsou super, jsou tu vždy pro mě a kteří se vždy ujišťují, že jsem odpočatá a mám všeho dost. Myslím, že vše je o výchově a jak už jsem řekla, dělám chyby, ale nechávám si je pro sebe a snažím se z nich poučit. "

SBC: Mělas ohromný úspěch se svými filmy a hudební kariérou už od dnů na Disney. Čemu připisuješ úspěch pokroku jako umělkyně a kdo pro tebe byl pozitivním vzorem?
Selena: " Myslím, že mi pomohla oddanost tomu, co dělám, protože jsem tvrdě pracovala, chci být ve všem nejlepší a taky nad tím přemýšlet. Ostatní profesionálně respektuju a mimo svou práci ráda s lidmi jednám tak, jak chci, aby jednali se mnou, takže to myslím taky pomohlo. S pokrokem mi pomohla máma, změnila celý svůj život. Měla mě v 16 a nebyli jsme na nejlepším místě. Chtěla pro nás lepší život, takže začala od nuly a dostala se až sem, myslím, že je silný člověk, silná žena a já to miluju. Další mé vzory Kate Winslet a Rachel McAdams, to jsou typy hereček, které se myslím nezajímají o tu zářivou část kariéry, jsou oddané umění, což je myslím krásné. "

SBC: Mluvíš doma španělsky, jsi v tom dobrá a jak důležité pro tebe je tak mluvit, když je to část tvého mexického dědictví a kultury?
Selena: " Vlastně je to ostuda, protože bych to měla umět lépe. Moc to neumím, protože strana mé rodiny od táty, mexická strana, je v Texasu a já pořád cestuju a pracuju, takže je pro mě velice těžké zůstat v kontaktu... ale přála bych si tam zůstat a chtěla bych se naučit mluvit plynule, to je nejspíš na mém seznamu přání/úkolů. "

SBC: Ale mluvíš španělsky?
Selena: Ano, trošku. Rozumím, rozumím celé konverzaci, jen je pro mě těžké odpovědět. "

SBC: Máš na programu spoustu vystoupení a jedno bude i v Madridu. Plánuješ přeložit některé své písně do španělštiny?
Selena: " To jsem udělala na mých předchozích albech, takže asi zahrajeme některou ze starších písniček španělsky, protože se nám to líbí. Dělali jsme to jednou pro jižní Ameriku, takže jo, asi uděláme něco zábavného. Je to skvělý způsob komunikovat a hudba je univerzální jazyk. "

SBC: Kdo je tvůj nejoblíbenější latinský umělec?
Selena: " Paulina Rubio, je tak krásná, mám i nějakou její hudbu, sice nerozumím, co říká, ale jsem jako 'Tohle je skvělé!'"

SBC: Jsi ambasádorka UNICEF, můžeš nám říct něco o tvé spolupráci?
Selena: " UNICEF je velmi organické. V organizace opravdu věřím, protože jsem měla možnost být svědkem. Setkala jsem se s nimi, když mi bylo 17, měli jsme spolu udělat jednu akci, ale od té doby jsem s nimi. Odehrála jsem pro ně tři koncerty, jejichž výtěžek byl pro UNICEF a jela jsem do Ghany a Chile, mohla jsem vidět všechny ty děti. Je to šílené, ale velmi krásné. Když jsem s organizací začínala, 24 tisíc dětí denně umíralo a číslo teď kleslo na 19, takže věřím, že se to zlepšuje a je skvělé stát u příčiny. "

SBC: A co děláš s Kmart?
Selena: " Mám v Kmart módní značku a je to opravdu zábava, protože jsem chtěla vytvořit kolekci, kterou si moji fanoušci můžou dovolit a která bude pohodlná. Když jsem vyrůstala, chtěla jsem nosit Abercrombie & Fitch a nemohla jsem si to dovolit, protože tričko stálo 40 dolarů a tak nikdy jsem se necítila cool... Tak jsem chtěla vytvořit něco, kde nebude záležet na tom, kdo jsi - dokonce i moje máma nosí některá moje trička, jsou to prostě pohodlné hezké módní kousky, na kterých pracuju a které jsou stále lepší a lepší a je to zábava. "

SBC: Kdo tě jako návrhářku inspiroval?
Selena: " Původně to byla má show (Kouzelníci z Waverly), protože moje postava se oblékala opravdu roztomile, zábavně, vrstvila oblečení a já jsem to milovala. Udržuju svou kolekci konzervativní, protože si můžete potahovat nahoru i dolů. Celkově jsem prostě chtěla vytvořit čistou krásnou kolekci. "

SBC: Kdybys mohla natočit remake jakéhokoliv filmu a být jeho hvězdou, jaký by sis vybrala?
Selena: " Vlastně bych velmi ráda byla v 'Girl Interrupted' (u nás 'Narušení') a vybrala bych si roli Angeliny Jolie. "

Prince Royce o Seleně

30. srpna 2013 v 19:46 | vikiska |  • O Seleně
Americký zpěvák Prince Royce zveřejnil na Twitteru tracklist svého nového alba a jedna z písní je spolupráce se Selenou! Teda, nejsem si ale úplně jistá, jestli je to naše Selena. Mate mě tam ta čárka v 'Gómez'... Buď je to shoda jmen a třeba jde o nějakou interpretku z Latinské Ameriky anebo s ním má Selena duet:) Selena o něm ale už jednou mluvila, je to tak dva roky zpátky. Tak uvidíme:)

S fanoušky, Kodaň, 28.-30.8.2013

30. srpna 2013 v 19:36 | vikiska |  • Osobní fotky
Nové fotky od fanoušků z Kodaně :)
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host

Justin o Seleně

30. srpna 2013 v 19:23 | vikiska |  • Ostatní videa
Objevilo se nové video Justina od paparazzi, kde jim odpověděl i na pár otázek. První otázka samozřejmě směřovala na Selenu a Justin odpověděl, že Selena je skvělá. Pak se ptali na Miley Cyrus a o té taky řekl, že je skvělá. Musel z nich být otrávený, ale stejně si myslím, že to o Seleně myslel vážně.

The Getaway - rozhovory + z natáčení

30. srpna 2013 v 19:19 | vikiska |  The Getaway
Další nové rozhovory a video z natáčení The Getaway, které je přidané přímo na oficiálním Youtube Seleny:)From You #1413

30. srpna 2013 v 19:11 | vikiska |  • From You, For Me
Děkuju moc Kubovi:)
___________________________________________
Kuba udělal tapetu na počítač z nádherné fotky pro i-D Magazine:) Po stranách je sposta místa, takže ideální a přehledné:)
image host

Metro CZ (č.163, 28.8.2013)

29. srpna 2013 v 14:24 | vikiska |  •Články z časopisů
Dneska jsem si všimla, že Selena byla na obálce včerejšího Metra!:) Dali tam fotku z premiéry The Getaway <3 :)
image host image host

George Shelley o Seleně

29. srpna 2013 v 14:12 | vikiska |  • O Seleně
George Shelley, člen britské skupiny Union J, která bude Seleně dělat předskokany v Portugalsku a kterému se Selena líbí, mluvil pro The Mirror o vzkazu, který mu natočila:)

George: " Selena je jedna z těch obrovských celebrit, které ani neví, že existujete, takže jsem byl nadšený (chtěla, abych jí zavolal). Prvně jsem si myslel, že je to jen někdo podobný. Cítil jsem, jak se začínám červenat a kluci se mi smáli. "
O koncertu v Portugalsku: " Seleně zavolám dopředu, aby to nebylo zvláštní, až se setkáme. Moje perfektní rande by bylo v noci na pláži. Mohli bychom mít malý táborák. "

Rozhovor pro eTalk, Toronto

29. srpna 2013 v 14:05 | vikiska |  • Ostatní videa
Na Youtube už je reportáž eTalk ze zákulisí Seleniného koncertu v Torontu :)

The Getaway- rozhovory, New York, 21.8.2013

29. srpna 2013 v 13:54 | vikiska |  The Getaway
Další videa s rozhovory z New Yorku :) To první video je klasický rozhovor, ale v těch dalších dvou si na moderátory hrají Selena a Ethan. Ty dva rozhovory jsou skvělé:) Jsem ráda, že Selena natáčela s Ethanem, přijde mi hrozně sympatický, takový rozumný a vtipný:D :)Austin Mahone - Instagram, 28.8.2013

29. srpna 2013 v 13:44 | vikiska |  • Osobní fotky
Austin Mahone přidal na Instagram jednu osobní fotku se Selenou z VMAs :)

From You #1412

29. srpna 2013 v 13:42 | vikiska |  • From You, For Me
Děkuju Marti :)
___________________________________________
Článek z Krasna.cz hodnotící módu na letošních Video Music Awards. Selena tam je samozřejmě zmíněná taky:)


Na letišti LAX, Los Angeles, 28.8.2013

28. srpna 2013 v 11:40 | vikiska |  Paparazzi 2013
Selena už včera odletěla do Kodaně, kde ji v pátek čeká první koncert evropského Stars Dance Tour! Říkala jsem si, kdy tam pojede, protože ji zase před koncertem čekají různé zkoušky a musí být odpočatá:) Mají ale výhodu, protože tam Selena bude několik dní a určitě půjde i do města <3 Kodaň je krásná, určitě se jí bude líbit:) Bohužel ve Vídni asi stihne jen koncert, protože 16. vystupuje v Miláně. Už se to ale blíží! <3 Připomínám, abyste i nezapomněli posílat vaše fotky do kalendáře!:)
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Instagram, 28.8.2013

28. srpna 2013 v 11:29 | vikiska |  • Osobní fotky
Sel dala na Instagram jednu fotku z premiéry The Getaway :)

" Getaway.. "

Kelly Clarkson o Seleně

28. srpna 2013 v 11:26 | vikiska |  • O Seleně
Zpěvačka Kelly Clarkson napsala Seleně krásný tweet, na který jí Sel hned odpověděla <3 Je to od ní vážně pěkné:)

Kelly: " Milá Seleno Gomez, jsi jedna z nejkrásnějších, nejvíc sexy,nejvíc na úrovni věcí na této planetě. #Goddidgood #texasgirls "
Selena: " Děkuju ti :) #thebiggerthehairclosertoGod #lovemesometexans ♥ "
" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez