Konec

10. listopadu 2013 v 17:20 | vikiska |  • Blog
Ahoj. Omlouvám se, že jsem se po koncertu už neozvala, ale v pátek mi vyrazila horečka a ještě teď se necítím moc dobře, takže určitě chápete, že přidávat novinky se mi nechtělo. Na jednu stranu je to ale asi dobře, protože jsem si něco uvědomila. Je to pro mě velká úleva, když mi ubyde aspoň jedna denní povinnost. Vám to tak asi nepřijde, protože ve výsledku to není poznat, ale kolik času zabere člověku poukládat všechny fotky, podívat se na videa, popřekládat texty, vyřídit maily... Nezdá se to, ale hodinu hodinu a půl denně máte pryč. Což je docela náročné, když jste ve třeťáku a v životě nejde jen o školu a blog. Jestli je někdo ve stejné situaci, určitě mi rozumí. Navíc myslím a prostě cítím, že už je čas jít dál. Blog už mám skoro čtyři a půl roku, což je - zvlášť když jste v tomto věku - hodně dlouhá doba. Za celý ten čas, kdy jsem blog měla a někdy mi myšlenky přišly na to, jak jednou budu končit, jsem si to nedokázala představit. Věděla jsem, že jednou budu muset, protože člověk nemůže mít blog do třiceti, ale... Za takovou dobu se ale leccos změní a vy k tomu postupně dojdete. Nejen na blogu, ale v životě jako takovém dám na intuici. Ke všemu si musím dojít sama, i když mi to třeba někdo říká o rok dřív. Potřebuju to prožít a cítit sama. A teď jsem nějak došla k tomu, že je správný čas skončit.
Je to pro mě neuvěřitelně těžké. Když jsem si blog založila, bylo mi jen 13 a teď ? Když trošku (tak jo, trošku víc) přeženu, 20 už mi bude zanedlouho. Vybavila jsem si, jak asi pro Selenu muselo být těžké skončit s Kouzelníky, kteří ji proslavili a hrála v nich asi tak dlouho, jako mám já o ní blog. Jenže taky pro ni nadešel čas a ačkoliv to pro ni bylo smutné, musela to udělat. Člověk nemůže zůstat u jedné věci celý život, přišel by o obrosvké množství jiných zkušeností. S blogem jsem v podstatě vyrůstala a spousta čtěnářů, kteří můj blog navštěvují už několik let taky. To mě přivádí k té spoustě lidí - mých zlatých čtenářů - kteří tu se mnou ty roky byli. Někteří jen na chvíli, jiní vydrželi několik let. Vážím si každého. Hrozně ráda píšu a to, že tolik lidí bavilo číst mé texty, pro mě vážně moc znamená. Je spousta blogů o Seleně a já jsem šťastná, že jste tak rádi chodili právě na můj. Za celé ty čtyři a půl roku mě absolutně neměli šanci omrzet vaše krásné komentáře, e-maily, výtvory, které jste mi poslali. Úplně každý z nich, ať už byl první nebo stý, mi udělal neskutečnou radost! A taky jsou ti, které jsem díky blogu měla možnost poznat blíž a jsem za to hrozně ráda. Nejlíp jsem určitě poznala PavlusQu, která byla takový můj blogový vzor, ještě než jsem sama začala. Pamatuju si, že když skončila, cítila jsem se hrozně. Nedokázala jsem si představit, že už na její blog nebudu chodit. Jsem tak šťastná, že jsem Páju mohla poznat a že nám naše přátelství dokonce vydrželo doteď! <3 Nejen že si píšeme, ale jednou za čas se i vidíme a přijde mi, že ji znám věčnost. Je to opravdu jedinečný člověk. Je vás ale mnohem víc, s kým jsem se poznala blíž a myslím, že víte, kdo jste. Nebudu vás všechny jmenovat, protože kdybych na někoho zapomněla, nechci, aby ho to mrzelo, protože by to určitě nebylo schválně. Ale je vás víc. Ať už to jsou holky, se kterými jsem měla blog spřátelený nebo ne. Opravdu jsem ráda, že jsem vás mohla poznat! Trošičku odbočím, ale chtěla bych poděkovat i všem, kdo se během těch let zapojili do některého z mých projektů. Ne všechny sice sklidily takový úspěch, že by je Selena viděla, ale... S tím se dá víc počítat. Daleko neuvěřitelnější je, že celkem tři z mých projektů se k Seleně dostaly - scrapbook, kterou jsem předala v roce 2010 na jejím koncertě v Londýně, video k jejím dvacátým narozeninám v roce 2012 a kalendář, který jsem toto září vytvářela na její koncert. Selena tohle všechno viděla a určitě ví, kolik úžasných fanoušků má v Česku a na Slovensku <3
Trošku si teď přijdu, jako kdybych psala narozeninový článek a díky tomu jsem ještě víc smutná. Když vím, že aktivně můj blog páté narozeniny už neoslaví. Když jsem s blogem začínala, Seleně bylo pouhých 16, skoro 17 let. Za tu dobu se změnila, vyspěla a ohromně vyrostla jako umělkyně. Jsem tak ráda, že jsem ty čtyři roky mohla "stát" při ní a informovat vás o všem, co pro své fanoušky chystá. Pamatuju si rok 2009 a můžu vám zaručit, že počet jejích fanoušků se za tu dobu zmnohonásobil. Selena si to ale opravdu zaslouží, zaslouží si být jednou z těch nejoblíbenějších slavných osobností na světě. Hlavně tím, jaká je. Není jen talentovaná, ale je milá, vděčná a hlavně miluje své fanoušky a věnuje se jim. Nebojí se vyjít ze svého stínu a zkusit role, jaké by vás u ní ani nenapadly. Přitom ale zůstává zdravě sebevědomá, nemá zapotřebí dělat jakékoli skandály, jako spousta jiných celebrit. Selena je pravým vzorem pro své fanoušky, je tak úžasná osobnost. Když jste mě někdy někdo přirovnal k Seleně, vždycky mě to hrozně potěšilo:) Se Sel jsem vlastně celou její dosavadní hudební kariéru, tam je pokrok podle mě vidět určitě nejvíc. Pusťte si její vystoupení z roku 2009 a ze Stars Dance Tour - rozdíl je opravdu očividný. Ráda jsem sledovala, jak se Selena mění a s tím i její hudba a role. Stále se držím toho názoru, že je s každým CD a filmem lepší a lepší. Je to obdivuhodné:) Rozhodně nemám Selenu míň ráda. Mám ji ráda pořád stejně, snad ještě víc, jestli je to možné a ráda ji budu mít vždy. Dál budu sledovat všechny novinky o ní, jen už je nebudu přidávat.
Páni, to už jsem se ale vážně rozepsala. Nerada bych ale na cokoliv zapomněla a tohle všechno jsem vám vlastně napsat chtěla. Blog nebudu v žádném případě mazat, ani nikomu nechávat. Pokud někdy budete mít nostalgickou náladu, můžete si projít aspoň staré články:) Do teď jsem napsala 9 965 článků - o to bych nerada přišla. Upřímně, někdy se sama vracím a procházím si třeba články z roku 2010 v rubrice 'O Seleně' a sama se divím:D Ať už novinkám nebo tomu, jak jsem psala. Nebudeme si nic nalhávat, i já jsem se od těch 13 trošku změnila a s tím i styl, jak píšu. Stejně ale doufám, že s vámi neztratím kontakt. Můžete si mě přidat na Twitteru (kam ale zrovna teď moc nechodím), kde jsem jako @Kristie1995 nebo na Instagramu (@95kristie). Taky určitě ještě někdy budu chodívat na mail selenagomez-all@seznam.cz, takže kdybyste si někdy chtěli popovídat nebo se podělit třeba o něco ohledně Seleny, klidně napište, budu ráda:) Už teď vím, jak se mi bude stýskat a jak to pro mě hlavně teď ze začátku bude těžké. Ale už jsem se k tomu odhodlala a nechci vycouvat a posouvat to třeba o měsíc. MÁM VÁS OPRAVDU MOC RÁDA! Na blog a tohle všechno nikdy nezapomenu, byla to pro mě dobrá zkušenost. DĚKUJU všem, kdo tu se mnou byli, kdo se se svými příspěvky do From You a komentáři podíleli na chodu blogu a vůbec všem, kdo mě celou dobu podporovali. Ještě jednou, mám vás ráda.
Navždy vaše vikiska

Za ty roky jste mi poslali spoustu nádherných věcí, ale bylo jich tolik, že by mi trvalo, než bych je dala znova do toho článku. Tak jsem vybrala jednu fotku a jedno video, na které opravdu nejde zapomenout <3 Děkuju za všechno!

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Clickni a dozvíš se, kolikátá/ý jsi:o)

Click

Komentáře

1 Anette Anette | 10. listopadu 2013 v 17:21 | Reagovat

Tak to mi mrzí.

2 Michelle. Michelle. | 10. listopadu 2013 v 17:25 | Reagovat

Samozrejme že ťa chápem ale moc ma mrzí že končíš. Nečakala som to od teba ale raz to muselo prísť.:(

3 mrsluci your sb mrsluci your sb | Web | 10. listopadu 2013 v 17:36 | Reagovat

jej, jednou to přijít muselo.. opravdu vím, o čem mluvíš :( mám to stejně letos budu maturovat a potom půjdu nějak dál, vůbec nevím, kam a na blog nebudu mít vůbec čas.. život jde dál a jen o blogu to opravdu není :( Jsem ráda, že jsem mohla být součástí těch tvých úžasných projektů, jsem taky ráda, že vůbec tento blog vznikl, protože díky tobě (ty si taky úžasná holka) jsem se dozvěděla o Seleně strašně moc nových věcí :)) a jsem ti za to vděčná :)) přidala jsem si tě na twitter, tak snad si mě taky přidáš :) Přeji Ti v životě mnoho úspěchů a ať se ti všechno přeje po čem nejvíc toužíš :) určitě to je hlavně udělat školu, co?? :)))

4 mrsluci your sb mrsluci your sb | Web | 10. listopadu 2013 v 17:38 | Reagovat

[3]: jejda teď si to po sobě čtu :D a něco nedává smysl :D ať se ti všechno splní, po čem nejvíc toužíš :D tak jsem to chtěla napsat :))

5 dejchi. | claireholt dejchi. | claireholt | Web | 10. listopadu 2013 v 17:53 | Reagovat

Nieeeeeeeeeeeeee :( Veľmi ma to mrzí, tento blog bol najlepší ♥ ale je to tvoje rozhodnutie, veľa rokov si tu už prežila  a maj sa krásne :3 aj keď mi je to strašne ľúto :(

6 Domča Domča | 10. listopadu 2013 v 17:57 | Reagovat

Chápu te, strašně me mrzí, ze koncis. Ale chápu to :). Dekuju moc za to, ze jsi dělala tak krásný blog. A dekuju moc za všechno, hlavne ze jsi mi umožnila se účastnit tak krásných projektu!

DEKUJU MOC

7 iheart-cher iheart-cher | Web | 10. listopadu 2013 v 18:01 | Reagovat

I když to jednou muselo přijít, je to pro mě docela šok, protože jsem tady vlastně úplně od začátku. Bylo naprosto úžasné vidět tento blog a Selenu dospívat. Jsem strašně ráda a moc si cením toho co jsi tu udělala, jak pro blog tak pro čtenáře. ♥ Chtěla bych Ti moc poděkovat za všechno, co jsi blogu dala. Od toho roku 2009 jsem sem opravdu chodila každý den. Dřív jsem Sel vůbec neměla ráda, ale díky tvému blogu se stala někým, kdo mě inspiruje v tom co dělá. Všechno jsi tu napsala opravdu krásně a i když je to těžké, muselo to přijít. Taky netvrdím, že mi blog vydrží věčně, ale zatím mě to ještě baví a ve škole to naštěstí ještě tak hrozné není. Ale cítím, že za rok to taky dopadne takto. Doufám, že si můj komentář přečteš, protože to pro mě znamená. :) Tvůj blog pro mě znamená a Selena pro mě moc znamená. Takže bych Ti moc chtěla poděkovat za všechno! Byla jsi skvělá. ♥ Měj se hezky a zvládni školu s klidem :)    
Kristen

8 Lucy Lucy | 10. listopadu 2013 v 18:15 | Reagovat

Tak ted si mě opravdu dostala, ale rozumím ti a podporuju tě:) je to pro mě  těžký, když si vezmu, že jsem na tvůj blog chodila cca 3 roky každý den,ale  cením si toho co si pro tenhle blog udělala a kolik času věnovala, opravdu tě obdviuju a přeju ti jen samé úspěchy v životě, měj se krásně :-)  :-(

9 karin karin | 10. listopadu 2013 v 18:15 | Reagovat

tento blog mi bude straasne chybat :-D  aj ked som  nan chodila  iba rok, strasne som si ho oblubila :-) :-)bol to jeden  z najlepsich blogov na ktore som chodila :-D je to velka skoda ze koncis ale uplne ta rozumiem :-)

10 Natally Natally | 10. listopadu 2013 v 18:28 | Reagovat

Skoro som sa rozplakala ked somto čítala. Chápem ťa ale je mi to strašne lúto. Dakujem za tie videá a všetko čo si robila preto aby si nás Selena všimla. Neeviem kam budem teraz chodiť na spolahlivé novink,tento blog mi bude strašne chýbať. Si vážne užasná,tento blog som si strašne oblubila. Bude mi chvílkutrvať kým si zvyknem nechodiť sem  ,pretože nebol den kedy som tu nebola. Dakujem krásne!!

11 Naty Naty | 10. listopadu 2013 v 18:37 | Reagovat

Je mi to strašně moc líto. Doufala jsem, že to ještě chvíli vydrží, ale 100% tě chápu.. Vím jak je to těžké mít blog - tím spíš o Seleně,o které je vážně spoustu novinek. Měla jsem blog už od 9 let ( což je už je 5 let ) a taky o Sel. Během té doby jsem mnohokrát přestala a založila si potom zase nový blog.. Byli doby, kdy jsem se na blog a těšila a taky ty, kdy jsem už na to neměla sílu.. Už od začátku, kdy mě s blogem seznámila moje nejlepší kamarádka ( - sestra Páji ) jsem obdivovala 2 blogy Páji a TVŮJ!! :))) Když Pavlínka skončila přesměrovala jsem na tvůj.. A  musím říct, že jsem tě vážné obdivovala byla jsi mnohem starší než já a zvládala jsi to <333 Vždycky jsem se tu dočetla úžasné věci, které nikde jinde nebyli.. :))  Bylo tu 100% všechno. Líbili se mi tvoje jednoduché layouty, jaké sis dokázala udělat a jak jsi tu měla všechno přehledné.. a všechno jsi zvládala sama <3. Strašně moc bych ti chtěla poděkovat za všechny projekty, co jsi pro nás dělala. Je úžasné, jak uspěli.. :)) Jak ses nám snažila pomáhat, když jsem ti psala e-mail, tak jsi mi podepsala.. Moc si toho vážím.. :)) Strašně moc děkuju, že jsem díky tvému blogu mohla sledovat celou Seleninu úžasnou proměnu. :)) Hlavně tenhle poslední rok - Star Dance.. :)) O čem většina lidí mluví jako o Seleniném poslední albu, což doufám není pravda..  Děkuju za tvoje názory, co jsi sem psala, za objasnění tvého názoru, jak je to se Sel a Justinem a spousta věcí, které jsem nedokázala pochopit.. Děkuju taky za tvoje úžasné nápady .. Za kalendář, co jsi udělala sama za nás všechny.. <333 Děkuju za to, že jsi takový úžasný člověk jaký jsi a že jsi tady vydržela tak dlouho.. :)) Koukám, že můj komentář už je docela obsáhlej, takže už tady nebudu vyjmenovávat všechny věci, za které ti děkuju - prostě děkuju za všechno!!! Jseš úžasnej člověk!!! <3333

12 Stella.* Stella.* | 10. listopadu 2013 v 18:39 | Reagovat

Nečekala jsem, že se rozpláču, ale tvá slova mi vehnala slzy do očí. Jak dobře si vzpomínám, když jsem před těmi obdivohodnými lety narazila na tvůj blog. Byla jsi první blog o Seleně, možná i první blog, co sem viděla vůbec. Byla jsi můj vzor. Důvod proč jsem začala blogovat. Je to rána. Samozřejmě mě to vše mrzí a nejraději bych, aby si s blogováním nekončila vůbec, protože kdykoliv sem zajdu přejede mě vlna nostalgie na ty staré časy. Čtyři roky mi teď připadají jako opravdu dlouhá doba. Nepochop mě ale zle, samozřejmě tě chápu. Je čas začít novou část života. I já bych se už měla vzdát těchto dětských vzpomínek. Každopádně ať se nerozepisuji Ty i Selena budete navždy mými vzory. Jsi úžasný člověk sama o sobě. Přeji mnoho úspěchů :) !

13 Kristie Kristie | Web | 10. listopadu 2013 v 19:08 | Reagovat

Škoda, měla jsem tento blog ráda. Pokud si dobře pamatuji, taky jsem s ním " vyrůstala ". Jak říkám škoda, ale chápu tě, není to jednoduché, dělat si pořád čas na blog. Ale přeji ti mnoho úspěchů, .Bude mi to chybět :(:/.

14 Valinka Valinka | 10. listopadu 2013 v 19:29 | Reagovat

Wow!já skoro brečím.Nedokážu si představit že je konec.Já sama jsem se zapojila do 2/ projektů co s ek Seleně dostali ale naprosto tě chápu.I ty se ted přidáváš mezi mé vzory které mám a jsi úžasná a tolik jsi toho pro mě-pro nás udělala.Hodně úspěchu a děkuji Ti za vše! Valinka :)

15 Valinka Valinka | 10. listopadu 2013 v 19:38 | Reagovat

Tak jsem Ti poslala poslední mail s poděkováním i otázky,snad si ještě najdeš čas a odpovíš :) moc pro mě blog znamenal a tebe na 10000% chápu! :) :/ Valinka

16 Anett • bellathorne-official Anett • bellathorne-official | Web | 10. listopadu 2013 v 20:06 | Reagovat

Je mi to jasné, takový den čeká každého blogera, jednou přijít musel. Máš naprostou pravdu a je to pochopitelné :) Je mi to samozřejmě hrozně líto, měla jsi opravdu nejlepší blog o Seleně, nebyl nejlepší jen pro mě, ale i pro spoustu ostatních a ty to víš. Na tento blog podle mě většina lidí jen tak nezapomene. Byl to kus tvého života a je jasné, že se musíš posunout dál..to jednou každý. Děkuji za články, které jsem mohla celé ty roky číst :) Přeji ti úžasný a úspěšný život, Kristý:)

17 Anett • bellathorne-official Anett • bellathorne-official | Web | 10. listopadu 2013 v 20:06 | Reagovat

Je mi to jasné, takový den čeká každého blogera, jednou přijít musel. Máš naprostou pravdu a je to pochopitelné :) Je mi to samozřejmě hrozně líto, měla jsi opravdu nejlepší blog o Seleně, nebyl nejlepší jen pro mě, ale i pro spoustu ostatních a ty to víš. Na tento blog podle mě většina lidí jen tak nezapomene. Byl to kus tvého života a je jasné, že se musíš posunout dál..to jednou každý. Děkuji za články, které jsem mohla celé ty roky číst :) Přeji ti úžasný a úspěšný život, Kristý:)

18 Janča Janča | E-mail | 10. listopadu 2013 v 20:24 | Reagovat

Když jsem dneska otevřela Tvůj blog  a přečetla jsem si nadpis prvního článku, tak mě to hrozně zaskočilo. Tvůj blog znám a chodím na něj už asi 3 roky (dokonce si pamatuju jeho design, když jsem ho objevila - taková ta růžová fotka Sel z Photoshootu k A Year without Rain) a bude to hrozně divné, že sem už nebudu chodit každý den. :( Chápu proč končíš, sama jsem měla blog a skončila jsem s ním (i když to už je tak rok zpátky). Moc mě to mrzí, protože Tvůj blog byl můj nejoblíbenější blog o Seleně a poslední dobou vlastně i jediný o ní na který jsem chodila. Jsem hrozně ráda, že jsem tenhle blog a taky Tebe jako adminku poznala :) Tvoje články se mi vždycky líbily a hrozně jsem obdivovala Tvoje nápady na různé projekty a soutěže. Díky Tobě jsem se mohla zůčastnit dvou projektů, které se nakonec dostaly i k samotné Sel (narozeninové video a kalendář) a mohla jsem si každý den o ní číst novinky a prohlížet fotky, za to Ti moc děkuju. Jeden čas jsme dokonce měly spřátelený blog (selena--gomez) a z toho jsem měla ohromnou radost. Jako blogerka jsi dosáhla určitě velkých úspěchů a musí to pro Tebe být opravdu těžké skončit. Je mi to opravdu líto. Tvůj blog si budu vždycky pamatovat jako ten nejlepší o Seleně :) Děkuju Ti.

19 =^.^= =^.^= | 10. listopadu 2013 v 20:36 | Reagovat

Pání, tenhle blog jsem asi tak před třemi lety navštěvovala každý den...vlastně to bylo několikrát denně :)...a z ničeho nic jsem si zrovna dneska zase vzpomněla...nebyla jsem tu tak 2 roky...přijdu sem a vidím, že končíš...to je velká náhoda!..Ale i tak, přeji ti v životě hodně štěstí a myslím, že jsi odvedla velikánský kus práce!...x))

20 Viks Viks | 10. listopadu 2013 v 20:40 | Reagovat

Vikiska :-) vedela som že to raz musí prísť. Samozrejme veľmi mi je smutno ;( Ale chápem ťa :-) Nič netrvá večne a povinnosti v osobnom živote sú naozaj veľmi dôležité..Aj ja sa tí chcem poďakovať zato, že si pre nás urobila maximum :-) Tie projekty..bez teba by Selena nevedela akých ma úžasných fanúšikov v Česku a Slovenku :-) Obrovské ďakujem patrí naozaj hlavne tebe :-) Jedno určite viem, lepší alebo aspoň v kvalite podobný toho tvojho už nikdy nenájdem. Som preto rada že som mala tú česť stat sa členom tzv. rodiny tohto blogu. :-) Bude mi to tu strašne chýbať a bude mi asi trvať kým si zvyknem na to, že tento blog skončil. :-( Ale naozaj, prajem tí hlavne nech sa tí darí v živote :-)

21 Ketty Ketty | Web | 10. listopadu 2013 v 20:48 | Reagovat

Přiznávám, že jsem uronila slzu :( Nikdy sem si nemohla představit jaký to bude až skončíš tenhle blog, a teď to přišlo, samozřejmě tě chápu, sama mám blog a je to dost těžký když máme do školy hodně úkolů. No... doufám že se v životě budeš mít dobře a budeš mít ve škole samé jedničky :) Budeš chybět nejen mě ale i ostatním čtenářům tohohle blogu. Chtěla bych ti poděkovat za všechno co jsi pro nás udělal, ať už to bylo narozeninové přání pro Selenu nebo dárek pro Sel do Vídně. Jsem  ti za tohle hrozně moc vděčná.. Jsi výjmečný člověk a nikdy na tebe nezapomenu, nikdy :( Nikdy nenajdu tak dobrý blog o Sel jako máš ty. Určitě je pro tebe strašně těžké skončit s blogem který máš 4 roky.Doufám že někdy potkáš Selenu, protože si to hrozně moc zasloužíš, ať už za to jak jsi moc hodná, nebo za to že jsi se Sel od začátku a nikdy tě neomrzela :) Budeš mi moc a moc chybět a nikdy na tebe nezapomenu :)

22 PavlusQa PavlusQa | Web | 10. listopadu 2013 v 21:02 | Reagovat

Zlatíčko moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozplakala jsem se právě. Prostě...Zrovna dneska,asi tak před půl hodinou jsem kamarádce vyprávěla o tvych neuvěřitelnych uspěchách, co se týče blogování, Seleny a cílů,kterých si prostřednictvím své poctivé natury dokázala. Jsi neuvěřitelný člově,který svou trpělivostí a vydržností překročil meze. Dala jsi mi do života mnoho, a mám tě moc ráda, ikdyž jsme od sebe tak daleko. Jsi člověk, kteryho budu obdivovat vždycky a když říkám vždycky, tak i na stará kolena. Selena... JE NAŠE! TVOJE A...BUDE NAPOŘÁD!...vím, že mi rozumíš a, že já rozumím tobě!..Bylo svym zpusobem na čase, ikdyž ani nevíš jak moc mě to mrzí.. ale vše jednou končí ( nadarmo se to neříká) a myslím, že je to správný krok k lepšímu a novému... prostě...Kristy! DĚKUJU TI :*

23 Terry Terry | 10. listopadu 2013 v 21:09 | Reagovat

Já jsem to po té Praze tak trochu čekala, ale doufala jsem že ještě ne :( Ale moc dobře to chápu, vím jaké to je, když musíš ukládat tolik fotek, psát, překládat atd. :// Ani se nedivím že na to nemáš ve svém věku už čas. Děsně moc mě to mrzí, tenhle blog byl nejlepší, prostě nej, po všech stránkách. :( Přidala jsem si tě na twitteru..Děkuju za všechno a měj se hezky :) pá <3

24 BarneyandfriendsCZ BarneyandfriendsCZ | 10. listopadu 2013 v 22:35 | Reagovat

:)

25 Kate Kate | Web | 10. listopadu 2013 v 22:54 | Reagovat

Já... já nemám slov! kdybych se rozepsala, tak sem napíšu zase dlouhý komentář, který by byl možná i nesmyslný, protože nevidím na klávesnici... před očima mám mlhavo, mokro... nevím jak to popsat, prostě se mi do očí nahrnuly slzy a já nic nevidím :'( Kdybych ti tu měla vypisovat všechno, tak jdu spát až ráno a to bych asi zítra nepřežila :) Chci ti tedy říct jen to, že VŠECHNO pozitivní co jsem ti kdy napsala jsem myslela upřímně!! Jsi můj vzor a navždy budeš!! Chápu, že tato chvíle jednou přijít musela, ale nějako jsem si to neuvědomovala! Byla jsem naivní... ale chápu tě! Vím, že není lehké vést blog, natož v tvém věku! O to víc je ale neuvěřitelné, kam až jsi to dotáhla... Měla jsi (stále máš!!) ten NEJLEPŠÍ BLOG NA SVĚTĚ!! Ne o Seleně.. prostě o všem! Žádný není lepší jak ten tvůj!! Za všechno ti moc děkuju! :3 Jsi dokonalá holka!! Děkuju!
Na Twitteru tě už sleduju...
Nevím co víc říct... tedy napsat... myslím, že jsem se vypsala u toho "možná konce"... prostě jenom, teď když je to oficiální... Přeji ti všechno nejlepší do života, protože si zasloužíš být šťastná!! Přeji hodně štěstí a úspěchů ve škole, v lásce, v povolání a celkově v životě!! Prostě se měj hezky a užívej si života!!! :3 Nikdy na tebe ani na tento blog nezapomenu!!!!! <3 Měj se krásně... teď už asi ne Viki, ale Kristýnko!! :*

26 cellebrity-all cellebrity-all | Web | 11. listopadu 2013 v 12:31 | Reagovat

néééééééé nedělej to kam ja ted budu chodit :-(

27 The Lizz | Ian-Somerhalder The Lizz | Ian-Somerhalder | Web | 11. listopadu 2013 v 15:36 | Reagovat

Ježiš, to je mi hrozně moc líto :((((((( Měla jsi nejúžasnější blog o Seleně a hrozně jsem sem chodila. Měla jsem tě ráda i jako adminku, protože si byla vždycky hrozně milá a ty tvoje dlouhý texty se hrozně krásně četly :) Vždycky jsem si lehla do postele s kakaem, otevřela notebook a začala si pročítat tvoje slohy... to bylo kouzelný :)

Jak už tady někdo psal, tenhle den nastane jednou pro všechny blogery.. Protože blogování je něco, co nás úplně dostane z reality ( což je možná někdy dobře ) ale někdy je prostě času hrozně málo ://

Tímhle bych ti chtěla popřát to, aby se ti všechna přání v životě splnila, bez problémů si odmaturovala a třeba někdy, až se ti bude stýskat se sem opět vrátíš :) Já vím, že to není lehké takhle končit s blogama, to já jsem tyhle články psala už asi šestkrát, ale vždycky když jeden blog skončil, tak jsem si založila nový a blogařila jsem dál :D Takže třeba ... se ještě někdy potkáme na jiném blogu, doufám :)

Takže to by bylo asi všechno :) Děkuju, že si v roce 2009 založila tenhle blog a já sem mohla pravidelně chodit :) Měj se krásně :) Lizz

28 laduka laduka | 11. listopadu 2013 v 15:44 | Reagovat

Ahoj,
je mi to líto, ale co jednou začíná jednou i skončí. Tvůj blog byl a stále je nejlepší o Seleně ,který jsem kdy viděla. Díky tobě jsem se dozvěděla o nových filmech a písničkách. Děkuji ti moc za všechen tvůj čas co jsi do blogu dala. Měj se hezky a určitě ti někdy napíšu ♥

29 Sel Sel | 11. listopadu 2013 v 15:57 | Reagovat

NEZNÁTE NĚJAKÝ DOBRÝ BLOG O SELENĚ KROM TOHOTO?

30 Anet Anet | 11. listopadu 2013 v 16:51 | Reagovat

[29]: selygomez-forever.blog.cz

Rači to ani nebudu komentovat.. :(( je mi to moc líto :((

31 Nicky Nicky | 11. listopadu 2013 v 17:05 | Reagovat
32 Miška* & brunomars-fansite.blog.cz Miška* & brunomars-fansite.blog.cz | E-mail | Web | 11. listopadu 2013 v 17:38 | Reagovat

Mne je to tak strašne ľúto, za ten čas som si ťa veľmi obľúbila a aj tento blog. Bol to najlepší blog o Selene aký som poznala :( Vďaka tebe som sa dozvedela o Sel množstvo noviniek, za čo som ti moc vdačná. :) Tak prajem ti všetko dobré do života a nech sa ti darí♥ :)

33 Michelle. Michelle. | 11. listopadu 2013 v 17:47 | Reagovat
34 Martina Martina | 11. listopadu 2013 v 18:52 | Reagovat

Ach jo moc mě to mrzí, na tvůj blog jsem chodila opravdu často a ráda, ale tak chápu tě ;) ...chci se ještě zeptat, jestli by si mi mohla doporučit nějaký jiný blog o Seleně, který je stejně dobrý jako byl ten tvůj, kam bych se mohla chodit koukat na novinky? :-) Děkuju moc

35 vikiska vikiska | Web | 11. listopadu 2013 v 19:49 | Reagovat

Děkuju vám všem za krásné komentáře! <3 Nebojte, všechny jsem si je přečetla:) Jste vážně hodní, bude se mi po tom stýskat <3

[34]: Promiň, ale já nechodím na žádný blog o Seleně, tak ti poradit nedokážu:(

36 BarneyandfriendsCZ BarneyandfriendsCZ | 11. listopadu 2013 v 20:05 | Reagovat

[35]: a zahraničné?

37 ♥Nicole Monster♥ ♥Nicole Monster♥ | Web | 11. listopadu 2013 v 20:14 | Reagovat

nenenenenenene to mi nemůžeš udělat! :'((( Byla jsi jediná stránka kam jsem chodina opravdu denně a mohla zjišťovat všechny věci o mé milované SEl !!!!!!!! Kde jinde to najdu? Nikde :'( Tenhle blog byl vyjímečný a měl vážně obrovskou návštěvnost, nehorázně mě to mrzí :'( Chápu tě, ale je to strašná škoda! :( Nikde jinde to prostě nezjistím :// Děkujeme ti za všechno!! :'((((

38 Daška Daška | 12. listopadu 2013 v 9:18 | Reagovat

chápem ťa. aj ja som včera vyhodila moju veľkú zbierku článkov o Selene a nechala som len plagáty.

39 T€Rka T€Rka | Web | 12. listopadu 2013 v 15:25 | Reagovat

je to škoda, jsme SB už několik let a já navštěvuju tvůj blog pravidelně.. ale chápu tě, život jde dál.. jednou to přijít muselo :-)

40 ali ali | 12. listopadu 2013 v 19:20 | Reagovat

Vikiska, ty naozaj skvelé,šikovné a rozumné dievča!;)
Viem sa vcítiť do tvojej situácie, ba priam ťa obdivujem za všetok tvoj čas popri škole, povinnostiam, oddychu a všetkému, čo k tomu patrí :) íní ľudia sami nestíhajú alebo trávia príliš veľa času na počítači, viem, že to zaberá tiež veľa času všetko pozháňať a uložiť, odpisovať... človek tak bude mať aj viac času pre seba a seriózne vypne bez tej techniky :D :)
Na tvoj blog som chodievala pravidelne a určite si budem ešte pozerať staršie príspevky, ktoré s našou Sel neomrzia :)
Aj my ťa máme radi a Ďakujeme ti krásne za tento blog. Nemôžem uveriť, že to tak všetko letí ... v každom prípade si úžasná blogerka a pevne verím, že aj skvelé dievča ♥

41 Ani Ani | 12. listopadu 2013 v 19:47 | Reagovat

Tolik mne to mrzí chodila jsem na blog každý den,byla jsi prostě takový můj blogový vzor,už od začátku jsem na zvůj blog chodila a jsem opravdu za ty roky tak ráda,často jsem nechápala jak to můžeš utáhnout,opravdu chci ti hrozně poděkovat cos nám všem umožnila (projekty,novinky,..):)Samozřejmě tě chápu (měla jsem taky blogy a prostě je lepší se do toho nenutit a doufám že  budeš štastná ♥ :)

42 Domca Domca | 12. listopadu 2013 v 20:03 | Reagovat

Prosím muzu se zeptat? Kde třeba zjistujes, kde Sel bude? :) Třeba v tom Německu jak byla na premiére Spring Breakers? Měla to na stránkach nebo prosím kde bych to takhle třeba našla? :) Dekuju moooc:*

43 H H | 12. listopadu 2013 v 20:26 | Reagovat

Jeden z najlepsich blogov o Selene :))

44 EW* EW* | Web | 12. listopadu 2013 v 21:30 | Reagovat

Ty jo, tak to mě moc mrzí, měla jsi ten nejlepší blog o Seleně :-) ale na druhou stranu ti rozumím :-)

45 Zuzi :) Zuzi :) | 13. listopadu 2013 v 14:51 | Reagovat

Milá vikisko :) Když jsem poprvé navštívila tvůj blog, bylo mi kolem 16-ti let a teď je mi 19..moc mě mrzí, že s blogem končíš :(.. ale život jde dál. Přeji ti do života jen to nejlepší :) <3

46 Lexi | Ian-Somerhalder.blog.cz Lexi | Ian-Somerhalder.blog.cz | Web | 13. listopadu 2013 v 14:52 | Reagovat

Začnu tím, že nevím, jak Tě mám oslovit :D vikisko mi přijde moc formální, Viki se nejmenuješ (tedy myslím :D :D)a nějak bych tě oslovit chtěla, aby ten komentář nějak hezky začal... no nestalo se, omlouvám se...

Bála jsem se, že tento den někdy přijde. Samozřejmě přijít musel. Dlouho jsem přemýšlela o nás, blogerech a o blogu jako takovém a přišla jsem na to, že většina takto aktivních blogerů žije spíše virtuálním než skutečným životem, žijeme život někoho jiného místo toho, abychom se více zaobírali vlastním. A i tak přijít na to byla jen polovina práce, teď mi chybí blog ještě opustit. Ale já to nedokážu, ještě ne. Je těžké upustit něco, do čeho člověk investuje tolik energie, síly a někdy i peněz (buďme upřímné, některé projekty taky něco stojí), ale hlavně času. Obdivuji Tě za to, že jsi dokázala udělat čáru za tím vším, co jsi na tomto blogu udělala, protože toho bylo vážně hodně za tyto roky. Ale máš štěstí, protože jsi jedna z těch osob, pro které toto není jen bezvýsledná ztráta času, protože šlo vidět, že Tě to bavilo, že jsi do blogu vkládala část sebe samotné a jsem si jistá, že nikdy nezapomeneš na úspěchy spojené s tímto blogem, ať už Tvůj úspěch z videem, hromady fanoušků (protože jich stejně jako Selena máš vážně hodně, v blogovém měřítku) nebo už jen tím, že ses k Sel přibližovala každým dnem více a více. Všem jsi dokázala, že jsi skutečným fanouškem a myslím, že není nikdo, kdo by Ti konec na tomto blogu vyčítal. Nenapíšu Ti, že mě to nemrzí, protože to bych lhala. Byla jsi mou inspirací, tím vším, co jsi tady na blogu dosáhla. S tímto blogem jsi vyrůstala, stejně jako se Selenou a nikdy Ti nikdo nevezme, že toto byl nejlepší blog o Seleně, který kdo kdy vedl, a rozhodně se řadí do kategorie těch nejlepších a nejúspěšnějších blogerů na celém blog.cz. My na Tebe nikdy nezapomeneme, tak prosím nezapomeň Ty na nás :) Jsi úžasná a víš, že jsem Ti vděčná a že Ti pořád něco dlužím :3 Protože díky Tobě se mi splnilo jedno z nejšílenějších přání... a to Ti nikdy nezapomenu ♥

Na závěr Ti chci popřát hodně štěstí v životě :)

47 L. L. | 13. listopadu 2013 v 17:23 | Reagovat

Neuvěříš, že sem chodím od úplného začátku. A popravdě, tohle jsem čekala, jednoho dne to muselo přijít. Byla jsem tebou vždycky unešená jako osobností a to tě ani osobně neznám hahaha:) Nebudu to protahovat, jen hodně štěstí v soukromém životě a myslí, že ses přidala k blogovým veteránům :D Díky tobě, jsem Selenu a její fanoušky začala mít alespoň trochu ráda a i když jsem ji ráda neměla v jednu chvíli, chodila jsem sem kvůli tobě. :) Obdivuju tě, že jsi to vydržela tak dlouho. Já když začínala s blogem bylo mi 11 ( to je ták směšný!:D) a končila ve 13/14! :D A teď mi bude 17, hold to letí. Možná jsem to ukončila příliš brzy, ale cejtila jsem, že je čas jít dál haha. A ani vrátit se na blog nikdy nikdy nepomohlo, už to nikdy nebude jako v roce 2009/10.

Měj se <3

pozdrav z love-cyrus hahahaha (tvůj blog byl jediný, který jsem od ukončení mého blogu pravidelně navštěvovala! :D )

48 Sarinka Sarinka | 13. listopadu 2013 v 19:14 | Reagovat

Moc mně to mrzí,ale nééééééé:((

49 *Bella* *Bella* | 13. listopadu 2013 v 21:22 | Reagovat

Je to veľká škoda..blogujem už skoro rok a hoci tvoj blog nieje graficky dokonalý chodila som tu najradšej a sledovala Selenu prostredníctvom tvojho blogu...si taká milá a zlatá adminka :) Naozaj škoda že končíš ale chápem ťa, sú veci, ktoré majú prednosť :) ďakujem za všetky napísané články a novinky čo som sa tu mohla dozvedieť a veľa šťastia, dúfam že aspoň sem tam tu zaskočíš nás pozdraviť alebo i cez e-mail :D

50 Jitka Jitka | 14. listopadu 2013 v 18:10 | Reagovat

Taky mě moc mrzí, že končíš. Když jsem sem přišla a první co jsem viděla bylo Konec, byl to šok. Skoro každý den jsem sem chodila, je to opravdu výborný blog a je mi jasný, že ve svém věku už chceš ten čas věnovat něčemu jinému. Takže hodně štěstí :))

51 Ivana Ivana | 14. listopadu 2013 v 20:06 | Reagovat

Ako začať.. :) Mohla by som povedať že som si s týmto blogom mnoho prešla, vlastne keby nebolo tohto blogu, tak by som asi nebola taká aká som.. ;) nebola som tu od začiatku, boli to necelé dva roky keď som sem prišla. Vtedy som Selenu poznala len z Kúzelníkov a poznala som pár pesničiek. Vďaka tebe som si ju neskutočne obľúbila. A obľúbila som si aj teba. Tento blog som vlastne našla vďaka časopisu Kamarát. Bola si v rubrike o blogoch a mala si tam 100% a ja som vtedy hľadali nejaký dobrý zdroj noviniek. Potom som si založila o nej facebookovú stránku. potom som o nej aj založila blog, ale nakoniec som sa na to vykašlala.. :D No to som trošku odbočila. Selenu som začínala čím ďalej tým viac mať rada. Stále som ti niečo posiela, jednoducho som ju milovala
No potom som si uvedomila že ona nie je tá najdokonalejšia speváčka, herečka. proste som o niečo vyrástla, začala som ju neznášať, ani už neviem prečo, a proste asi mi už liezlo a nervy, že všetci začali hovoriť aký sú jej fanúšikovia, aj keď od nej počuli tak 2 pesničky a proste že som ju všade mala nacapenú. No potom som si uvedomila, že tým nič nezmením.. Vtedy som kvázi prešla do iného obdobia kedy som sa o ňu úplne prestala zaujímať. O nejaký čas som sa ne tento blog zase vrátila a začala ju sledovať. Teraz som v takom období, mám ju rada vypočujem si od nej nejakú pesničku ktorá sa mi páči, ale že by som ju milovala to povedať nemôžem. Al na tento blog som jednoducho neprestala chodiť lebo som si ohromne obľúbila teba. Jednoducho si bola pre mňa takým menším vzorom, pretože som vždy chcela taký blog (a máš môj obdiv, že ti toľko vydržal, lebo môj blog mi vždy vydržal max. 4 mesiace :D ) Viem že si to asi neprečítaš, ale ty a tvoj blog, bol pre mňa veľkým milníkom v mojom živote a rozmýšľam ako by to bolo, keby som ho neobjavila.. Nepoznala by som toľko ľudí, blogov. No ako vidím rozpísala som sa požehnane, tak nakoniec ti len môžem popriať všetko dobré v živote, aby sa ti darilo a robila vždy to čo ťa baví.. ;) Si úžasný človek, že si to vydržala s blogom, s nami, že si mala toľko trpezlivosti, nervov. :) <33

52 Ter Ter | 16. listopadu 2013 v 8:29 | Reagovat

Opravdu mě to moc mrzí, protože tvůj blog je jeden z mála, na který se pravidelně vracím a vždy se těším, co tu bude nového. Pokud by sis to někdy rozmyslela, byla bych hrozně ráda, kdyby ses vrátila...jinak přeju hodně štěstí ;) ale asi už nenajdu blog jako byl ten tvůj :(

53 Elisabeth Dams Elisabeth Dams | Web | 16. listopadu 2013 v 15:09 | Reagovat

Škoda oc se mi tento blog líbil.Mám stejně jako ty ráda Selenu Gomez je to má nejoblíbenější zpěvačka a herečka
papa Elisbeth Dams 8-)  8-)  8-)

54 leny leny | 16. listopadu 2013 v 17:01 | Reagovat
55 Jaime || dailyselenita Jaime || dailyselenita | E-mail | Web | 17. listopadu 2013 v 18:17 | Reagovat

Cooože? O_O to je mi líto, chodím tu už hodně dlouho, sice ne denně ale často :( no, tak ti přeju hodně štěstí a užívej si života bez blogu stejně jako s ním ;-) a snad se tady taky někdy ozveš, ať víme že jsi ještě naživu :-D  ;-)

56 Valinka Valinka | 18. listopadu 2013 v 12:39 | Reagovat

Píšu sem znova..jak jsme si to přečetla 10.11. byla jsem mimo,v šoku!! všechno co jsi mi o Sel ukázala dobrého a jak jsi se vždy snažila zorganizovat projekty které se k ní i několikrát dostaly!!prostě jsi mi ukázala že jsme jedna veliká rodina a Sel teď díky tobě ví že tady má spoustu fanoušků a snad náš tu někdy navštíví..

Chodím sem každý den i když vím že je konec ale stejně sem chodím pročítám článek znova a taky staré články,fotky a doufám že sem někdy napíšeš..Prostě že se třeba ozveš před vánocemi a přidáš nějaký ten článek třeba sem tam když vyjde nová písnička a nebo nový film půjde do kin k nám a nebo třeba když pojedeš na nějaký její koncert že znova zorganizuješ nějaký dárek nebo video,prostě doufám..Děkuji znova za vše!! Val:)))

57 ♥Nicole Monster♥ ♥Nicole Monster♥ | Web | 22. listopadu 2013 v 16:09 | Reagovat

Please come back! :33

58 *Vanessa *Vanessa | Web | 22. listopadu 2013 v 16:19 | Reagovat

To je mi hrozně líto ale chápu tě =)

59 patiesworld patiesworld | Web | 22. listopadu 2013 v 19:50 | Reagovat

To mi je ľúto :( Ale chápem ťa a zároveň aj obdivujem ze si vydržala blogovať tak dlho bez akej kolkej dlhej prestávky. Stále ťa považujem za svoj blogový idol a hlavne ty si ma inšpirovala k tomu aby som s blogovanim začala. Teraz mam síce nový blog ale tento tvoj som navštevovala stále. Dozvedela som sa o ňom vďaka časopisu kamarát, kde bol tvoj blog ohodnoteny na 100%. Selena je ´moj veľký idol a vďaka tebe Vikiska som ju mohla lepšie spoznať, mat ju este radsej a citáť a dozvedáť sa novinky. S blogom si sa rozlúčila tak krásne. Chcem sa ti teda za všetko poďakovať. Mala si ale vlastne aj stále mas skvelých čitateľov, pretože verím, ze nie som jediná, ktorá sa bude na tento blog vracať a čítať si staré články ktoré si písala. Tvoj blog som si otvorila každý den ked som bola na počítači a trávila som na ňom pomaly viac času ako na Facebooku... Tak teda este raz Dakujem <33 Za všetko :3

60 Katka Katka | E-mail | 23. listopadu 2013 v 11:39 | Reagovat

Tvůj blog je ten nejlepší blog, který jsem kdy viděla, muselas s ním mít tolik práce... Je škoda, že končíš, ale chápu tě. Jsem v druháku na střední a nedokážu si představit, že bych měla každý den hodinu a půl něco přidávat na blog, na to by mně nezbyl vůbec žádný čas. Obdivuju tě, žes s tím tak dlouho vydžela. Ještě si pamatuju, jak měl tvůj blog první narozeniny. Jakoby to bylo nedávno. Děkuju ti za všechny tvoje projekty, díky tobě Sel viděla moje přáníčko a moji fotku. Tak hodně štěstí do života, ahoj :)

61 denisa denisa | 24. listopadu 2013 v 18:34 | Reagovat

Velmi mi je luto ze koncis.stalo som tu chodievala,najlepsi blog o sel.skoda ale chhapem ta.

62 Barča Barča | 22. prosince 2013 v 11:36 | Reagovat

Je mi to tak líto,ale zároven tě chápu,,přeju hodně štěstí do života :))
Na tvůj stále chodím každý den :-)

63 Denny Denny | Web | 24. prosince 2013 v 9:55 | Reagovat

jéé nádherný blog! :) jinak ...otázku na ask? :) :-D +sledování??

64 izabella izabella | 26. března 2017 v 17:19 | Reagovat

❤❤❤❤❤❤❤❤

65 MatthikGek MatthikGek | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 18:45 | Reagovat

9500 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 0497

66 MatthikGek MatthikGek | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 23:25 | Reagovat

6639 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 8286

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez