Listopad 2013

Konec

10. listopadu 2013 v 17:20 | vikiska |  • Blog
Ahoj. Omlouvám se, že jsem se po koncertu už neozvala, ale v pátek mi vyrazila horečka a ještě teď se necítím moc dobře, takže určitě chápete, že přidávat novinky se mi nechtělo. Na jednu stranu je to ale asi dobře, protože jsem si něco uvědomila. Je to pro mě velká úleva, když mi ubyde aspoň jedna denní povinnost. Vám to tak asi nepřijde, protože ve výsledku to není poznat, ale kolik času zabere člověku poukládat všechny fotky, podívat se na videa, popřekládat texty, vyřídit maily... Nezdá se to, ale hodinu hodinu a půl denně máte pryč. Což je docela náročné, když jste ve třeťáku a v životě nejde jen o školu a blog. Jestli je někdo ve stejné situaci, určitě mi rozumí. Navíc myslím a prostě cítím, že už je čas jít dál. Blog už mám skoro čtyři a půl roku, což je - zvlášť když jste v tomto věku - hodně dlouhá doba. Za celý ten čas, kdy jsem blog měla a někdy mi myšlenky přišly na to, jak jednou budu končit, jsem si to nedokázala představit. Věděla jsem, že jednou budu muset, protože člověk nemůže mít blog do třiceti, ale... Za takovou dobu se ale leccos změní a vy k tomu postupně dojdete. Nejen na blogu, ale v životě jako takovém dám na intuici. Ke všemu si musím dojít sama, i když mi to třeba někdo říká o rok dřív. Potřebuju to prožít a cítit sama. A teď jsem nějak došla k tomu, že je správný čas skončit.
Je to pro mě neuvěřitelně těžké. Když jsem si blog založila, bylo mi jen 13 a teď ? Když trošku (tak jo, trošku víc) přeženu, 20 už mi bude zanedlouho. Vybavila jsem si, jak asi pro Selenu muselo být těžké skončit s Kouzelníky, kteří ji proslavili a hrála v nich asi tak dlouho, jako mám já o ní blog. Jenže taky pro ni nadešel čas a ačkoliv to pro ni bylo smutné, musela to udělat. Člověk nemůže zůstat u jedné věci celý život, přišel by o obrosvké množství jiných zkušeností. S blogem jsem v podstatě vyrůstala a spousta čtěnářů, kteří můj blog navštěvují už několik let taky. To mě přivádí k té spoustě lidí - mých zlatých čtenářů - kteří tu se mnou ty roky byli. Někteří jen na chvíli, jiní vydrželi několik let. Vážím si každého. Hrozně ráda píšu a to, že tolik lidí bavilo číst mé texty, pro mě vážně moc znamená. Je spousta blogů o Seleně a já jsem šťastná, že jste tak rádi chodili právě na můj. Za celé ty čtyři a půl roku mě absolutně neměli šanci omrzet vaše krásné komentáře, e-maily, výtvory, které jste mi poslali. Úplně každý z nich, ať už byl první nebo stý, mi udělal neskutečnou radost! A taky jsou ti, které jsem díky blogu měla možnost poznat blíž a jsem za to hrozně ráda. Nejlíp jsem určitě poznala PavlusQu, která byla takový můj blogový vzor, ještě než jsem sama začala. Pamatuju si, že když skončila, cítila jsem se hrozně. Nedokázala jsem si představit, že už na její blog nebudu chodit. Jsem tak šťastná, že jsem Páju mohla poznat a že nám naše přátelství dokonce vydrželo doteď! <3 Nejen že si píšeme, ale jednou za čas se i vidíme a přijde mi, že ji znám věčnost. Je to opravdu jedinečný člověk. Je vás ale mnohem víc, s kým jsem se poznala blíž a myslím, že víte, kdo jste. Nebudu vás všechny jmenovat, protože kdybych na někoho zapomněla, nechci, aby ho to mrzelo, protože by to určitě nebylo schválně. Ale je vás víc. Ať už to jsou holky, se kterými jsem měla blog spřátelený nebo ne. Opravdu jsem ráda, že jsem vás mohla poznat! Trošičku odbočím, ale chtěla bych poděkovat i všem, kdo se během těch let zapojili do některého z mých projektů. Ne všechny sice sklidily takový úspěch, že by je Selena viděla, ale... S tím se dá víc počítat. Daleko neuvěřitelnější je, že celkem tři z mých projektů se k Seleně dostaly - scrapbook, kterou jsem předala v roce 2010 na jejím koncertě v Londýně, video k jejím dvacátým narozeninám v roce 2012 a kalendář, který jsem toto září vytvářela na její koncert. Selena tohle všechno viděla a určitě ví, kolik úžasných fanoušků má v Česku a na Slovensku <3
Trošku si teď přijdu, jako kdybych psala narozeninový článek a díky tomu jsem ještě víc smutná. Když vím, že aktivně můj blog páté narozeniny už neoslaví. Když jsem s blogem začínala, Seleně bylo pouhých 16, skoro 17 let. Za tu dobu se změnila, vyspěla a ohromně vyrostla jako umělkyně. Jsem tak ráda, že jsem ty čtyři roky mohla "stát" při ní a informovat vás o všem, co pro své fanoušky chystá. Pamatuju si rok 2009 a můžu vám zaručit, že počet jejích fanoušků se za tu dobu zmnohonásobil. Selena si to ale opravdu zaslouží, zaslouží si být jednou z těch nejoblíbenějších slavných osobností na světě. Hlavně tím, jaká je. Není jen talentovaná, ale je milá, vděčná a hlavně miluje své fanoušky a věnuje se jim. Nebojí se vyjít ze svého stínu a zkusit role, jaké by vás u ní ani nenapadly. Přitom ale zůstává zdravě sebevědomá, nemá zapotřebí dělat jakékoli skandály, jako spousta jiných celebrit. Selena je pravým vzorem pro své fanoušky, je tak úžasná osobnost. Když jste mě někdy někdo přirovnal k Seleně, vždycky mě to hrozně potěšilo:) Se Sel jsem vlastně celou její dosavadní hudební kariéru, tam je pokrok podle mě vidět určitě nejvíc. Pusťte si její vystoupení z roku 2009 a ze Stars Dance Tour - rozdíl je opravdu očividný. Ráda jsem sledovala, jak se Selena mění a s tím i její hudba a role. Stále se držím toho názoru, že je s každým CD a filmem lepší a lepší. Je to obdivuhodné:) Rozhodně nemám Selenu míň ráda. Mám ji ráda pořád stejně, snad ještě víc, jestli je to možné a ráda ji budu mít vždy. Dál budu sledovat všechny novinky o ní, jen už je nebudu přidávat.
Páni, to už jsem se ale vážně rozepsala. Nerada bych ale na cokoliv zapomněla a tohle všechno jsem vám vlastně napsat chtěla. Blog nebudu v žádném případě mazat, ani nikomu nechávat. Pokud někdy budete mít nostalgickou náladu, můžete si projít aspoň staré články:) Do teď jsem napsala 9 965 článků - o to bych nerada přišla. Upřímně, někdy se sama vracím a procházím si třeba články z roku 2010 v rubrice 'O Seleně' a sama se divím:D Ať už novinkám nebo tomu, jak jsem psala. Nebudeme si nic nalhávat, i já jsem se od těch 13 trošku změnila a s tím i styl, jak píšu. Stejně ale doufám, že s vámi neztratím kontakt. Můžete si mě přidat na Twitteru (kam ale zrovna teď moc nechodím), kde jsem jako @Kristie1995 nebo na Instagramu (@95kristie). Taky určitě ještě někdy budu chodívat na mail selenagomez-all@seznam.cz, takže kdybyste si někdy chtěli popovídat nebo se podělit třeba o něco ohledně Seleny, klidně napište, budu ráda:) Už teď vím, jak se mi bude stýskat a jak to pro mě hlavně teď ze začátku bude těžké. Ale už jsem se k tomu odhodlala a nechci vycouvat a posouvat to třeba o měsíc. MÁM VÁS OPRAVDU MOC RÁDA! Na blog a tohle všechno nikdy nezapomenu, byla to pro mě dobrá zkušenost. DĚKUJU všem, kdo tu se mnou byli, kdo se se svými příspěvky do From You a komentáři podíleli na chodu blogu a vůbec všem, kdo mě celou dobu podporovali. Ještě jednou, mám vás ráda.
Navždy vaše vikiska

Za ty roky jste mi poslali spoustu nádherných věcí, ale bylo jich tolik, že by mi trvalo, než bych je dala znova do toho článku. Tak jsem vybrala jednu fotku a jedno video, na které opravdu nejde zapomenout <3 Děkuju za všechno!


Praha 6.-7.11.2013

5. listopadu 2013 v 19:49 | vikiska |  • Blog
Zítra novinky nebudu přidávat a ještě uvidím, jak budu stíhat a jak se mi bude chtít ve čtvrtek. Jedu totiž do Prahy na koncert Bruna Marse a budu tam i přes noc. Jen jsem vám o tom chtěla napsat, ať zítra nic nečekáte:) Jenom doufám, že toho pak nebude moc, protože už to nejde zvládat. Opakuju se, ale už jsem z toho všeho vyčerpaná. Snad aspoň do Vánoc na blogu ještě vydržím. Ale tak to už jsem odbočila, promiňte :D Zatím se tu mějte hezky:)*

Instagram, 5.11.2013

5. listopadu 2013 v 19:39 | vikiska |  • Osobní fotky
Ta fotka s Priscillou je dokonalá! <3 :) Plus ještě Selena poslala video, to najdete TADY.

" MOJE DOMÁCÍ MĚSTO ❤❤❤❤❤❤❤❤ "

" DALLAS "


" @pmdeleon22 a já, když jsme byly děcka. Dinosaurus na tričku Priscilly se stal mým prvním povoláním, které mě dovedlo tam, kde jsem dnes. To, že jsem doma, mě donutilo vzpomenout si na to, že KAŽDÝ může dosáhnout svých snů. Nezáleží na tom, kdo jste, z kama jste a co chcete dělat se svým životem. Prosím nevzdávejte se. Miluju vás všechny za to, že ve mě věříte. Děkuju vám, děkuju vám, děkuju VÁM "

Teen Vogue Cover Photoshoot - Interview

5. listopadu 2013 v 19:21 | vikiska |  • Ostatní videa
Teen Vogue zveřejnilo video s rozhovorem a záběry z focení jejich photoshootu. Musím se opakovat- Sel je tam dokonalá.

Konkurz na tanečnice pro Selenu

5. listopadu 2013 v 19:18 | vikiska |  Stars Dance Tour 2013
Selenina tour tanečnice a kamarádka Charm La'Donna včera vedla konkurz na tanečnice pro Selenino vystoupení na zápas na Díkuvzdání:) Tady jsou dvě fotky se všemi roztleskávačkami.
image host image host

Red Kettle Team

5. listopadu 2013 v 19:07 | vikiska |  • Ostatní videa
Krátká upoutávka na Red Kettle Team, ke kterému se Selena přidala:)

Na fotbalovém zápasu Dallas Cowboys, 3.11.2013 - video

5. listopadu 2013 v 19:05 | vikiska |  • Ostatní videa
Video z fotbalového zápasu v Dallasu, kde oznámili, že Selena bude vystupovat v poločase na Díkuvzdání, jak jsem vám včera psala. Jestli chcete vidět jen Selenu, video si přetočte asi na 3 minuty.

Rozhovory pro Ryan Seacrest a rádio 106.1 BLI

5. listopadu 2013 v 19:01 | vikiska |  • Ostatní videa
Ahoj, dneska absolutně nestíhám, ještě toho mám moc. Prvně tu mám dva rozhovory - jeden je pro pořad Ryan Seacrest, ten jsem zatím neslyšela. Druhé je spíš takové vtipné video z rozhovoru pro rádio 106.1 BLI :)


Photoshoot pro Teen Vogue 2013

4. listopadu 2013 v 19:43 | vikiska |  • Photoshooty
Selena nafotila photoshoot pro prosincové číslo časopisu Teen Vogue! Pro mě osobně má tento časopis rozhodně jedny z nejkrásnějších photoshootů a tento opět nezklamal. Je vážně dokonalý! Těším se na víc fotek v HQ! <3
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host

Osobní fotky, Dallas, 3.11.2013

4. listopadu 2013 v 19:27 | vikiska |  • Osobní fotky
Pár nových fotek, které poslali buď Selenini přátelé nebo moderátoři. Na té předposlední fotce je Selena se svými bratranci, sestřenicemi a jejich kamarády, kteří se na Selenu přišli podívat na koncert v Dallasu:)
image host image host image host image host
image host image host image host image host

S fanoušky, Dallas, 3.11.2013

4. listopadu 2013 v 19:21 | vikiska |  • Osobní fotky
Pár fotek ze včerejška z fotbalového zápasu Dallasu:)
image host image host image host image host
image host

Instagram + Facebook, 3.11.2013

4. listopadu 2013 v 19:17 | vikiska |  • Osobní fotky
Sel včera poslala dvě nové fotky na Instagram a Facebook :)

" TAK dobrý pocit být doma. Zdravím Dallas. Doufám, že na mě bude Texas pyšný. :) "

" Ahoj lidi, budu hrát v poločase Dallas Cowboys Thanksgiving Day pro The Salvation Army's Red Kettle Campaign! Jsem tak nadšená, že budu spolupracovat s The Salvation Army USA a že oslavím den krocanů v mém domácím městě. Zaznačte si to do kalendářů - bude to skvělé! "

Na fotbalovém zápasu Dallas Cowboys, 3.11.2013

4. listopadu 2013 v 19:06 | vikiska |  • Ostatní
Selena včera naštívila ve svém domácím městě fotbalový zápas Dallas Cowboys vs. Vikings. Taky bylo oznámeno, že vystoupí na Díkuvzdání na zápase Dallas Cowboys vs. Oakland Raiders! Zápas se odehraje v Dallasu na stadionu pro 80 000 diváků 28. listopadu. Bude vystupovat o poločase a předpokládá se, že zazpívá asi 3 až 4 písničky:) Jinak včera taky dostala svůj dres!:)
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Týden 28.10.-3.11.2013

4. listopadu 2013 v 18:56 | vikiska |  • Za týden
Pondělí- 483
Úterý- 490
Středa- 513
Čtvrtek- 491
Pátek- 468
Sobota- 494
Neděle- 537

Celkem- 3476
_____________________________________________
Návštěvnost za předchozí týden:)

Mandy a Dianna, 2.11.2013

3. listopadu 2013 v 17:26 | vikiska |  • Osobní fotky
Tato novinka se netýká přímo Seleny, ale fanoušci Seleny a Demi jsou z ní nadšení. Maminka Demi Lovato Dianna totiž včera poslala novou osobní fotku s Mandy:) Bylo by hezké vidět spolu i Selenu a Demi, tak třeba se to povede, když bude Selena ve čtvrtek vystupovat v X Factor:)

Photoshoot pro The Hollywood Reporter #2

3. listopadu 2013 v 17:19 | vikiska |  • Update
Objevila se jedna nová fotka z photoshootu pro The Hollywood Reporter, který Selena nafotila v červenci s moderátorem Ryanem Seacrestem při natáčení speciálu pro E! Special:)
image host

Instagram, 2.-3.11.2013

3. listopadu 2013 v 17:14 | vikiska |  • Osobní fotky
Ta fotka z Meet & Greet je skvělá :)

" Někdy chci prostě udělat nepořádek. "

" Je to JEN o tomto. #myfans #mylove #me #fam "

" Anooo. Umírám "

" HOUSTON "

" Bohužel jsem nemohla zůstat déle, protože maličké musí být v bezpečí. "


Rozhovory, Houston, 2.11.2013

3. listopadu 2013 v 17:03 | vikiska |  • Osobní fotky
Fotky ze včerejších rozhovorů, které Selena dělala v Houstonu.
image host image host

SD Tour: Houston, Texas, 2.11.2013

3. listopadu 2013 v 17:00 | vikiska |  Stars Dance Tour 2013
Fotky ze včerejšího koncertu v Houstonu :) Dnes večer bude hrát v Dallasu.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host

Obal DVD The Getaway

3. listopadu 2013 v 16:54 | vikiska |  The Getaway
Obal oficiálního DVD The Getaway :)
" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez