Červen 2014

Zdravím po dlouhé době:)

27. června 2014 v 18:18 | vikiska |  • Webmiss
Ahoj :) Po opravdu dlouhé době jsem se znova přihlásila na blog, protože už snad víc jak týden mám chuť napsat zase nějaký ten článek:) Asi je to od té doby, kdy jsem přidávala na Instagram jednu starší fotku z dovolené z Řecka a čtenářka mého blogu Valinka mi napsala, že si ještě vzpomíná, jak jsem sem ty fotky dávala. Řekla bych, že mě tak trošku popadla nostalgie. Procházela jsem si i přáníčka z narozeninám blogu a krásné komentáře, které jste mi v průběhu let psali, a jako vždy mě to znova zahřálo u srdce, i když už blog není aktivní. Rozhodně si nemyslete, že jsem na vás zapomněla! To opravdu nehrozí:) Vím, že tento článek už si přečte jen zlomek mých bývalých čtenářů, kteří sem třeba občas ještě zajdou. Ale hrozně moc ráda si přečtu aspoň od pár návštěvníků, jak se máte I když... ptát se v den, kdy začaly prázdniny, bude asi trošku zbytečné:) Už máte nějaké plány na léto? Já kromě dovolené a různých výletů asi nic tak konkrétního nemám. Budu muset už vypracovávat nějaké maturitní otázky, ale jinak si hodlám konečně užít sluníčka, vody a všech věcí, které v létě miluju:) Za ten poslední půl rok se mi stalo tolik věcí (někdy si už vážně připadám, že snad žiju ve filmu), že už to potřebuju jako sůl.
Jinak sledujete stále novinky o Seleně? Doufám, že jste si našli jiný blog nebo stránku, na které se o ní dozvídáte všechny novinky:) Já se teď těším na Behaving Badly. Bude to zase něco jiného než filmy, co Sel doposud natočila. To se mi líbí, ráda ji vidím v tak rozdílných rolích a přitom je všechny zahraje věrohodně. Prostě naše talentovaná Sel, co dodat:)
Tak já asi už budu končit. Ani nevíte, jak ráda znova píšu článek. Popadla mě nějaká tvořivá nálada.:) A znova - moc ráda si přečtu i komentáře od vás! Mějte se krásně a přeju nádherné léto všem!:)
vaše vikiska
" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez