Říjen 2015

Revival♥

10. října 2015 v 13:03 | vikiska |  • O Seleně
Ahoj všichni :) Po deseti měsících jsem se s trochu nostalgickou náladou opět přihlásila na blog. Jestli ještě pořád sledujete novinky o Seleně, tak už vás určitě napadlo proč:) Včera Sel vyšlo její nejnovější album s názvem Revival. Jak Selena sama řekla, toto album má pro ni velký osobní význam a po tom všem, čím si za poslední roky prošla, dává jeho prostřednictvím všem vědět, že ji to jen posunulo dál. Jsem na ni tak pyšná! Jde vidět, že Selena už je dospělá a (nejen) po umělecké stránce se neustále zlepšuje. Vypořádat se s jejím onemocněním, pomluvami ohledně její váhy (což stále nedokážu pochopit, jak o ní někdo vůbec mohl napsat že je "tlustá" a ještě horší věci...), které na jaře zaplavily internet, dokola propíraný vztah/nevztah s Justinem... Rozhodně to pro ni nemohlo být jednoduché, ale ona se dokázala postavit na nohy a přijít s něčím tak osobním, jako je Revival. Samotný název alba myslím mluví za vše :) Samozřejmě mám Selenu moc ráda jako umělkyni, o tom není pochyb, Selenina osobnost, to je to, co mám na ní nejradši a za co ji obdivuju nejvíc.
Každopádně abych se taky dostala k samotnému albu :) Mé nejoblíbenější písničky z alba jsou momentálně Good For You, Kill Em' With Kindness, Hands To Myself a Sober. Good For You už nějakou chvíli narozdíl od většiny alba známe, ale zamilovala jsem si ji hned při prvním poslechu a ještě mě to nepustilo :) Kill Em' With Kindness- na této písničce se podle mě podepsaly všechny mediální zprávy, které Selenu v poslední době nešetřily. Selena to opět dokázala otočit v něco hezkého a pozitivného. A ta hudba je naprosto úžasná! :) Hands To Myself je jiná než všechny písničky, které Selena kdy měla a prostě mě okouzlila :) Sober je z těch nových písniček asi moje úplně nejoblíbenější. Prostě dokonalá :) Kromě těchto se mi taky moc líbí třeba Rise (hlavně refrén), Me & The Rhythm nebo Cologne. Jediná písnička z alba, která se mi moc nelíbí je Me & My Girls, ale kdo ví, možná bych si na ni zvykla. Každopádně jsem zvědavá, co bude další singl!:) A na co se těším ještě víc je její plánované Revival Tour 2016. Musíme doufat, že bude mít koncert co nejblíž u nás, nejlíp přímo v Praze, ale i kdyby to byla znova Vídeň, budu šťastná :)
Tento článek si nejspíš přečte jen pár lidí a někteří z nich třeba úplně náhodně, protože na můj blog někdy prostě narazí. Ale budu doufat, že sem zavítá i někdo z mých úžasných bývalých návštěvníkůBudu vážně ráda, když mi do komentářů napíšete, jak se Revival líbí vám, jaké jsou vaše oblíbené písničky, jestli byste šli na turné a taky jak se teď máte vy
Snad se tu aspoň pár z vás za nějaký čas najde a ozve se :) Mějte se krásně!
Vaše vikiska
" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez