• Affiliates

Nové ikonky :)

4. února 2012 v 20:41 | vikiska
Tak po dlouhé době jsem udělala nové ikonky pro Elite Affs:) Protože pár z mých Elite Affs v poslední době nohužel skončilo s blogy, tak jsem přidala tři nové :) Doufám, že se vám ikonky i fotky, které jsem na ně použila líbí:))
EDIT: Jinak ráda bych spřátelila s nějakým dobrým blogem o Pretty Little Liars a Twilight, takže pokud byste měli zájem, prosím napište mi sem do komentářů:)

Kontrola SB- druhá šance:)

1. února 2012 v 20:00 | vikiska
Myslím, že kontrola už je tu dlouho, tak jsem si to vyhodnotila :) Těchto 6 blogů se nezapsalo, takže tady je ještě druhá šance :) Já sama jsem expert na přehlížení kontrol, takže úplně chápu, pokud se vám stalo to samé :) Pokud tedy chcete být stále SB, prosím zapište se teď :) Druhou šanci si tu nechám už jen chvíli, do soboty:) Opět prosím, abyste sem nepsali komentáře, které nejsou k tomuto tématu, protože bych pak mohla třeba někoho přehlédnout, což bych nerada:)

gomez-source.com / Selena Gomez
oh-sgomez.blog.cz / Selena Gomez
verco.blog.cz / Demi Lovato, Ashley Tisdale
britney-selena.blog.cz / Selena Gomez
disneychannelcz.blog.cz / Disney Channel
sselenadaily.blog.cz / Selena Gomez

Kontrola SB

22. ledna 2012 v 13:00 | vikiska
Mám trošku zmatek, jestli jsem SB se všema, které mám v seznamu, tak chci jen udělat kontrolu:) Prosím nepište mi sem jiné komentáře, ať se mi to neplete a taky se nezapisujte, pokud SB nejsme, moc děkuju :) Po kontrole nejspíš přidám nějaké nové SB do Elite:)

Pokud jste SB a chcete zůstat, tak prosím napište do komentářů:
1. Přezdívka
2. Adresa blogu
3. Máš nějaký vzkaz?:) Pokud nemáš nic na srdci, toto samozřejmě vyplňovat nemusíš:)

Děkuju všem SB, které se zapíšou!:)

Nové Affs:)

2. října 2011 v 19:17 | vikiska
Tak... Ani nevím, jak mám začít, protože k tomu chci ještě něco říct. Je mi opravdu moc líto, že vás nemůžu vzít všechny, ale 45 blogů je opravdu moc :( Moc se omlouvám všem, koho jsem nevzala :( Rozhodovala u mě spousta věcí. Třeba originalita blogu (jestli si píšete všechny články sami), aktivita, ale taky jsem se dívala na to, jak je blog starý, protože mám špatnou zkušenost s novými blogy. Raději spřáteluju s těma, co už existují delší dobu, protože je menší šance, že brzo skončí. Další věc je, že nejvíce se vás zapsalo s blogem o Sel, takže to bylo nejtěžší. Blogů o Sel už mám totiž v Affs docela dost a navíc mám o Sel blog i já, takže jsem jich moc nevzala :( Takže po delším rozhodovaní beru tyto blogy:

sgomez-love.blog.cz / Selena Gomez
brre.blog.cz / Celebrity
megan-nicole.blog.cz / Megan Nicole
selena--gomez.blog.cz / Selena Gomez
britney-selena.blog.cz / Selena Gomez
hilaryduff-hq.blog.cz / Hilary Duff

Tak to je myslím vše.:) A ještě něco- zapsaly se mi tři blogy, které se mi líbí provedením, ale bohužel neznám víc než názvy/jména těch, o kterých blogy jsou :( Jsou to blogy only-tvd.blog.cz, daily-onedirection.blog.cz a jacque-pyles.blog.cz. Chci se domluvit, že teď s vámi nespřátelím, protože by to pro mě asi k ničemu nebylo, ale kdybych se začala o One Direction, TVD nebo Jacque zajímat, tak se vám ozvu a spřátelíme, máte fakt krásné blogy a o jiných tématech :) A ještě jednou se omlouvám těm, které jsem nevzala :( Doufám, že se nezlobíte :( Rozhodně to neznamená, že by se mi vaše blogy nelíbily, u mnoha jsem musela opravdu přemýšlet. Ale opravdu jsem jich musela vybrat jen pár :( Děkuju za pochopení <3

Nové Affs už zítra:)

1. října 2011 v 20:46 | vikiska
Tak právě jsem pečlivě prošla všechny žádosti o spřátelení, které jste mi asi před dvěma dny psali. No, musím říct, že času to zabralo opravdu požehnaně. :D Vím, že jsem psala, že si vyberu nejpozději do soboty, ale nakonec to zveřejním až zítra. Pořád totiž nejsem úplně rozhodnutá. Je to fakt hrozně těžké, protože je tam tolik skvělých blogů... Takže si to ještě promyslím a zítra sem napíšu ty, které jsem si vybrala :) <333

Nábor Affs:)

27. září 2011 v 20:12 | vikiska
Tak :D Protřídila jsem si affs a docela dost to prořídlo, protože spousta skončila :( A tak jsem se rozhodla pro náběr nových affs:) To hlavně proto, že mi v poslední době přicházela spousta žádostí a já bych vám chtěla udělat radost:) Jen upozorňuju, že si samozřejmě vyberu jen některé, v případě, že by se vás zapsalo moc:) Budu si vybírat podle toho, jak mě blog zaujme a taky podle tématu:) Moc ráda bych spřátelila s nějakými dobrými blogy o Brunovi Marsovi a Pretty Little Liars nebo Twilight, protože takové ještě v affs nemám :)
1. Adresa blogu
2. Téma blogu (např. o Seleně Gomez apod.)
3. Jak dlouho na můj blog chodíš:)
4. Jak často na můj blog chodíš:)

To je vše, tak zájemci prosím pište komentáře :) A prosím- nepište sem jiné komentáře, ať v tom nemám zmatek, děkuji:)

Kontrola SB

22. června 2011 v 16:27 | vikiska
Rozhodla jsem se pro kontrolu mých SB. Bohužel totiž kvůli nedostatku času nekomentuju mé SB tak často, jak bych chtěla, tak se chci ujistit, že jim to nevadí a přesto chtějí být mé SB. Takže pokud stále chcete být, napište prosím do komentářů:
1. přezdívka
2. adresa blogu
3. jestli chceš něco dodat budu ráda :)
Prosím nepište mi sem jiné komentáře, pište je kdyžtak do článku pod tímto nebo do novějšího (až bude :). Jinak zapisovat se můžete do neděle 26.6. :)

Nové affs

13. prosince 2010 v 15:51 | vikiska (webmiss)
Ach jo, zase bylo hrozně těžké si vybrat :( Omlouvám se všem, koho jsem nevzala, ale vybrala jsem si těchto 5:

demilovato.blog.cz / Demi Lovato
hq-perry.blog.cz / Katy Perry
selenagomez11.blog.cz / Selena Gomez
rrrr-new.blog.cz / Celebrity
©selenagomez-all.blog.cz

Affs Update

10. prosince 2010 v 21:30 | vikiska (webmiss)
Ahojky, jen bych chtěla říct, že jsem si do Elite Affs přidala dva blogy -selenarocks.blog.cz a tisdalehq.tym.sk :)

A dál, že v poslední době mi každý den někdo píše, jestli nespřáteluju. Tak vzhledem k tomu, že při kontrole affs jsem přišla o 5, tak vezmu 5 nových affs. Opravdu jenom 5 :D Takže pokud máte zájem o spřátelení, napište do komentářů:

1. Přezdívku
2. Adresu vašeho blogu
3. Téma vašeho blogu
4. Jak dlouho blog máte
5. Proč byste chtěli spřátelit 

Děkuju, vybírat budu asi zítra, pokud se zapíše víc lidí :o) Jinak nepište sem prosím jiné komentáře:)
©selenagomez-all.blog.cz
PS: Jen vás chci poprosit, abyste se určitě podívali na blog mojí kamarádky bieberdaily.blog.cz . Před nějakou dobou měla velmi úspěšný blog, ale pak musela skončit a teď dělá vše od znova, tak ji podpořte svou návštěvou a nějakým pěkným komentářem ♥ :)

Kontrola affs- druhá šance

30. listopadu 2010 v 20:04 | vikiska (webmiss)
Tak moc děkuju všem, co se zapsali ♥ Je ale pár affs, co se nezapsalo a tak jim chci dát druhou šanci, protože to mohli třeba přehlédnout nebo tak :o) To vůbec nevadí, takže vy co jste se zatím nezapsali, můžete se zapsat do pátku 3.12. :o)

Do komentářů uvěďte:
♥ Přezdívka
♥ Blog
♥ Nějaká poznámka nebo vzkaz?

Nezapsané blogy:
miley-demi-selena.blog.cz / Selena, Demi, Miley
iheartmiley.blog.cz / Miley Cyrus
xjonasx.blog.cz / Jonas Brothers
hthgf.blog.cz / H2O, Stačí přidat vodu
dominika-world.blog.cz / Dominika Stará
oh-sweet-ashley.blog.cz / Ashley Tisdale
©selenagomez-all.blog.cz

Kontrola affs

24. listopadu 2010 v 16:31 | vikiska (webmiss)
Rozhodla jsem se, že udělám kontrolu affs. Mám v tom docela zmatek, protože hodně lidí teď končí :( Takže vy, co jste mým SB, chete jím být nadále a pokračujete s blogem, zapište se :o) Děkuju moc :) Kontrola potrvá do neděle 28.11.2010! Jinak upozorňuju, že jen kontroluju mé affs, nenabírám nové. A prosím nepište mi sem jiné komentáře, ty kdyžtak pište do předchozího článku, moc děkuju ♥

Do komentářů:
♥ Přezdívka
♥ Blog
♥ Nějaká poznámka nebo vzkaz?
©selenagomez-all.blog.cz

Seznam nových affs

10. října 2010 v 13:35 | vikiska (webmiss)
Wow, tak to jste mi dali zabrat :D Nečekala jsem, že se vás za necelý jeden den najde 26. Nicméně to dopadlo tak, jak jsem čekala, tím myslím, že jsem zvýšila číslo těch, které přijímám :D Přeorganizovala jsem seznam affs, takže je jich 18 a řekla jsem si, ať to číslo zakulatím, dám 30.Takže jsem si vybrala 12 blogů, které mě nejvíc zaujaly. Moc se omlouvám všem, které jsem teď nevzala, fakt mě to mrzí. Bylo hrozně těžké, si některé vybrat, ale kdybych měla vzít všechny, tak to už bych vážně vůbec nezvládala :( Ale pečlivě jsem si prohlídla všechny blogy a musím říct, že jsou fakt pěkné. O to to hold bylo těžší a trvalo to dýl:( Už nad tím přemýšlím tak přes půl hodiny. Tak doufám, že se ti, které nevezmu nebudou zlobit. :( No,tak ať to neprodlužuju, tak jsem si vybrala tyto:

www.tisdalehq.tym.sk / Ashley Tisdale
dominika-world.blog.cz / Dominika Stará
iheartselena.blog.cz / Selena Gomez
fan-selenag.blog.cz / Selena Gomez
debby-daily.blog.cz / Debby Ryan
emmaroberts.blog.cz / Emma Roberts
thlafee.blog.cz / Disney stars
heart-selly.blog.cz / Selena Gomez
verco.blog.cz / Demi Lovato, Ashley Tisdale
©selenagomez-all.blog.cz

Hledám 4 nové affs:)

9. října 2010 v 15:21 | vikiska (webmiss)
Bohužel se mi uvolnilo pár míst po několika mých SB. Mám jich 21, takže sháním 4 nové :) Předem se omlouvám těm, co si nevyberu, prostě si vyberu podle toho, jak mě blog zaujme a hlavně, MUSÍ být originální, nechci nikoho, kdo kopíruje! Tak pokud byste tedy chtěli, napište do komentářů:

1. Blog
2. Přezdívka
3. Proč chceš být SB
4. Téma tvého blogu

Děkuju :)
©selenagomez-all.blog.cz

Kontrola Affs

26. srpna 2010 v 11:18 | vikiska (webmiss)
Mám maličko zmatek v affs, tak udělám kontrolu :) Zapisovat se můžete do neděle 5. září!
________________________________________________
1. Přezdívka
2. Blog
3. Co máte nejradši na tomto blogu
©selenagomez-all.blog.cz
_________________________________________________

Děkuju všem,  co chtějí zůstat SB a zapíšou se :)
Upozornění: Neberu nová SB, je to pouze kontrola těch, co už mám :) Jinak prosím jiné komentáče sem nepište, ty můžete psát do novějšího nebo staršího článku :)Nové SB + Support

18. července 2010 v 19:59 | vikiska (webmiss)
Tak všem moc děkuju, za takový zájem stát se SB, ale bylo fakt hrozně těžké vybrat si dvě.. :( Tak jsem si řekla, že jich vezmu 5, abych jich měla celkem 25... Ale i tak to situaci moc nezlepšilo a bylo pro mě těžké si vybrat. Brala jsem ohled jak na blog, tak na to, koho už z tadyma znám a vím, že o spřátelení už měli zájem delší dobu. Snad se ostatní nezlobí, ale mám tu něco, co by snad mohlo ty co jsem nevzala aspoň trošku potěšit. K tomu se ale dostanu za chvíli, prvně ty blogy, které se mými SB staly:

hthgf.blog.cz / H2O, Stačí přidat vodu
demilweb.blog.cz / Demi Lovato

Tak a teď k tomu, co mám nachystané pro všechny blogy, které nejsou mým SB a chodívají sem. V mém menu bude novinka - Support a každý den tam bude klikací ikonka na nějaký blog, který patří návštěvníkovy mého blogu :) Budu to brát pořadě, takže se dostané na každého a každý bude mít jeden den v mém menu svou klikací ikonku. Pokud o to máš zájem stačí napsat do komentářů:
• Přezdívku
• Adersu blogu
• Jak často sem chodíš (jen ať vím, že nedělám někomu reklamu jen tak, když tu mám i věrné návštěvníky♥)
• Odkaz na ikonku (nemuší být klikací) tvého blogu o rozměrech 88(šířka)x31
©selenagomez-all.blog.cz

Aktualizace SB + hledám dvě nové

16. července 2010 v 20:54 | vikiska (webmiss)
Tak trošku jsem protřídila SB, dvě byly docela málo aktivní (nejen o prázdninách, na prázdniny beru ohled:)), tak jsem je smazala. Prosím nezlobte se, ale chtěla jsem uvolnit místo pro nějaké aktivnější :( Ty dva blogy jsou fourtka.blog.cz a ilovebieber.blog.cz. Tak promiňte :( Jinak jsem taky SB roztřídila na ty pozastavené :)

Tím pádem se mi uvolnilo místo na 2 nové SB - pokud máte zájem o spřátelení, napište do
komentářů:
• přezdívku
•adresu blogu
• proč byste chtěli spřátelit
• jak často sem chodíte

Děkuju moc :o)

PS: Nepište prosím jiné komentáře, ať se mi to sem neplete.
©selenagomez-all.blog.cz

Výsledky kontroly Affs

20. května 2010 v 17:01 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Tak děkuju všem SB, které se do kontroly zapsaly, ale bohužel je i pár nezapsaných :( Jsou jen 4, ale  mrzí mě to, protože je tu kontrola už od soboty a ještě jsem to tu v průběhu těch dní 2x připomínala, ale tak může se stát, že si toho prostě nevšimnete nebo nemáte čas, tak vám dávám ještě jednu možnost :) Pokud jste se nezapsali, ale chtěli byste zůstat SB, napište do komentářů:
1. přezdívku
2.blog
3. jak často sem chodíš

SB, které se nezapsaly:

nickj.blog.cz / Nick Jonas

Tato druhá šance potrvá do soboty 22.5. :)

Kontrola affiliates - do 19.5.2010

15. května 2010 v 12:57 | vikiska (webmiss)
Ahojky, já osobně nemám moc ráda kontroly, ale musím ji udělat, protože mám v affs docela zmatek - mám jich moc a sama to stíhám hůř a nejsem si jistá, jestli ke mě všechny chodí. Tak prosím kdo by chtěl zůstat affs, zapište se sem :) Jinak neberu nová, jen kontroluju :) Nepište prosím jiné komentáře, protože by se mi tam v tom pak špatně orientovalo. Takže do komentáře napište:
1) přezdívka
2) blog
3) jestli chceš být stále SB
4) jak často sem tak chodíš

Tak fakt promiňte, že vás tím tak otravuju, ale je to lepší pro mě i pro má affs, která ke mě chodí, protože až se to protřídí, budu mít víc času :)
ZAPISOVAT SE MŮŽETE DO STŘEDY 19.5.2010

Nová affs :)

18. dubna 2010 v 19:35 | vikiska (webmiss)
Ahojky, tak jsem se před nějakou chvílí vrhla na ty žádosti o spřátelení. Je to úžasné, že za 3 dny se mi tam zapsalo 23 blogů! Moc vám za to děkuju. Až na to, že o to to bylo těžší :( Z původně plánovaných 5 nových affs jsem jich vzala 10. Všichni máte krásné blogy, takže rozhodování bylo fakt těžké a doufám, že ti co jsem nevybrala se nebudou zlobit :( Ale kdybych vzala všech 23, nestíhala bych to :( Tak tady jsou ty, co jsem vybrala:

vsetkoodverci.blog.cz / Miley Cyrus
life-selena.blog.cz / Selena Gomez
fanashley.blog.cz / Selena Gomez
oh-sgomez.blog.cz / Selena Gomez
nnikinka.blog.cz / Jonas Brothers

Jde vidět, jaké je téma většiny blogů co žádali o spřátelení :D

Beru nové SB :)

15. dubna 2010 v 19:07 | vikiska (webmiss)
Tak protože teď pár mých SB skončilo, jak jsem psala v předchozím článku, rozhodla jsem se nabrat nové :) Vezmu jich 5, abych jich měla 25 a vyberu si ty, které mě nějak zaujmou a budou mít kvalitní obsah :) Zapisovat se můžete do neděle, možná i dýl :)

Prosím nepište jiné komentáře než žádosti o spřátelení, jiné komentáře pište do předhocízho článku, děkuju :)

Pokud máte o spřátelení zájem, napište do komentáře:
1) přezdívka
2) adresa blogu
3) jak dlouho můj blog znáš a jestli na něj někdy chodíš
4) proč se chceš stát SB
A to je vše :)

©selenagomez-all.blog.cz

Třízení affs

15. dubna 2010 v 18:59 | vikiska (webmiss)
Tak bohužel teďka končí spousta úžasných blogů, které jsem měla hrozně ráda, jako je například love-cyrus.blog.cz, iheartjustin.blog.cz nebo photo-graphic-shot.blog.cz... Vzhledem k tomu, že všechny tyto tři blogy byly mé sbéčka, tak si je budu muset smazat :( Tak jsem to trochu protřídila a tady je aktuální seznam affs:


Sister's Sites:
wejushka.blog.cz / Selena, Demi, Miley
selenagomezweb.blog.cz / Selena Gomez

Elite:
alushkaa.blog.cz/ Deník, grafika
h2ojustaddwater.xf.cz / H2O, stačí přidat vodu
miley-demi-selena.blog.cz / Selena, Demi, Miley
just-dems.blog.cz / Demi Lovato
iheartmiley.blog.cz / Miley Cyrus

Others:
xjonasx.blog.cz / Jonas Brothers
selenarocks.blog.cz / Selena Gomez
adushka-radacovska.blog.cz / Selena Gomez, Demi Lovato
nickj.blog.cz / Nick Jonas
disney-shows.blog.cz / Disney seriály
demilovatoweb.blog.cz / Demi Lovato
ilovebieber.blog.cz / Justin Bieber
just-ashie.blog.cz /Ashley Tisdale

PS: Kdyby se náhodou nějaká ta affs, která skončila vrátila, napište a já si vám sem dám zpět ♥

Affs, která zkončila :( :
iheartjustin.blog.cz / Justin Bieber
love-cyrus.blog.cz / Miley Cyrus

Affs po třídění :)

23. února 2010 v 19:36 | vikiska (webmiss)
Tak po třídění affs, které proběhlo na mém blogu, jsou toto moje oficiální SB:
(Jinak některé jsem si nechala i bez zápisu, ale to proto, že znám důvod :) Pokud někdo z vás byl SB a nezapsal se, tak má šanci napsat sem do komentáře důvod, proč se nezapsal:) Zůstalo mi jich hodně, takže jsem moc ráda:)))

♥♥♥Sister's Sites:♥♥♥
wejushka.blog.cz / Selena, Demi, Miley
selenagomezweb.blog.cz / Selena Gomez

Elite:
alushkaa.blog.cz/ Deník, grafika
h2ojustaddwater.xf.cz / H2O, stačí přidat vodu
miley-demi-selena.blog.cz / Selena, Demi, Miley
iheartjustin.blog.cz / Justin Bieber

Others:
xjonasx.blog.cz / Jonas Brothers
selenarocks.blog.cz / Selena Gomez
love-cyrus.blog.cz / Miley Cyrus
only-chelsea.blog.cz / Chelsea Staub
daily-leighton.blog.cz / Leighton Meester
selgomez--fan.blog.cz / Selena Gomez
just-ashie.blog.cz / Ashley Tisdale
adushka-radacovska.blog.cz / Selena Gomez, Demi Lovato
iheartmiley.blog.cz / Miley Cyrus
nickj.blog.cz / Nick Jonas
disney-shows.blog.cz /Disney seriály

My alien affs
( Moje cizí SB :)


Kontrola Affs

18. února 2010 v 18:42 | vikiska (webmiss)
Myslím, že už trochu potřebuju protřídit affs... Takže je tu neohlášený zápis. Zapisujte se do neděle 21.2.2010. Jiné komentáře se prosím nepište, pište to třeba do článku pod tímto nebo pokud tu bude, novějšího :)Pro Sb, které chtějí zůstat SB, pište do komentářů:

1. Adresa blogu
2. Jak často sem chodíte
3. Jestli chcete být stále SB

PS: Neberu nové affs, jen kontroluju ty co mám :)

Nové affs

2. ledna 2010 v 18:29 | vikiska (webmiss)
Tak mockrát děkuju, za takový zájem se mnou spřátelit, za 3 dny se vás zapsalo 29 :o) Mockrát vám fakt všem děkuju a rozhodování bylo těžké. Jak jsem psala, tak jsem chtěla hlavně nějaký blog o Seleně, takže ostatní se na mě nezlobte, ale vážně se do užšího výběru dostaly spíše blogy se Sel :( Blogů o Sel se přihlásilo celkem asi 11. Bylo fakt těžké rozhodnout se, ale nakonec jsem se ještě s radou Wejushky♥ rozhodla. Nakonec tu budou dvě nové affs ze zápisu. Vybrala jsem si podle toho, jak se mi blog celkově líbí a jaká je majitelka, ikdyž je zatím moc neznám, ale to se doufám napraví :) Bude to selgomez--fan.blog.cz a gomez-only.blog.cz . A potom mám ještě další dvě nové affs, ale to už je osobní, není to ze zápisu :) 1. je nový blog mojí zlaté We-jushky o Ashley Tisdale, just-ashie.blog.cz a druhý mojí ségry ( ta s tím počítala, že s ní spřátelím :D) graphic-source-world.blog.cz . Stejně nevím, jak dlouho moje ségra na tom blogu o grafice vydrží :D Takže to je všechno, ostatním co se zapsali se omlouvám, ale konkurenci jste měli velkou :D
Hledám 1 nové affiliate!

30. prosince 2009 v 20:00 | vikiska (webmiss)
Noo, takže, mám 19 affs (ty dvě americké nepočítám) a říkám si, že to můžu rovnou zaokrouhlit, a tak sháním 1 nové affs! Můžete se zapisovat do neděle 3.1.2010. POZOR! Přednost budou mít blogy o Seleně, nebo ty, co mě skutečně zaujmou. Ale nejvíc bych chtěla aby to byl blog o Seleně :o) Pak si vyberu to, co se mi bude nejvíc líbit :)

Kdo chce spřátelit, napište do komentářů:
1. přezdívku
2. adresu vašeho blogu
3. O čem váš blog je

 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez