• Blog

Veselé Vánoce!♥

23. prosince 2014 v 20:49 | vikiska
Zdravím všechny! Přestože blog už více než rok nefunguje, na Vánoce vám sem napsat prostě musím. Předpokládám, že z toho mála návštěvníků, co sem ještě minulé Vánoce zavítalo, vás bude tento rok ještě míň, ale nedá mi to:) Tak rychle to uteklo. Příští rok (čili tento školní rok) už mě čeká maturita, přijímačky, vysoká... Všechno bude jinak. Na blog ale stejně nikdy nezapomenu a aspoň párkrát v roce se vrátím a hrozně ráda vám píšu nový článek. Psaní i vy mi moc chybíte:) Abych se dostala k tomu, proč jsem se vlastně znova přihlásila na blog:) Chci vám všem popřát co nejkrásnější Vánoce - hlavně prožijte svátky v klidu a pohodě se svými nejbližšími a samozřejmě vám taky přeju, ať pod stromečkem najdete to, co jste si přáli. Do nového roku vám taky přeju jen to nejlepší, ať je pro vás rok 2015 nezapomenutelný (v tom dobrém, samozřejmě). Mějte se krásně a užijte si zítřek!:)
Vaše vikiska

Konec

10. listopadu 2013 v 17:20 | vikiska
Ahoj. Omlouvám se, že jsem se po koncertu už neozvala, ale v pátek mi vyrazila horečka a ještě teď se necítím moc dobře, takže určitě chápete, že přidávat novinky se mi nechtělo. Na jednu stranu je to ale asi dobře, protože jsem si něco uvědomila. Je to pro mě velká úleva, když mi ubyde aspoň jedna denní povinnost. Vám to tak asi nepřijde, protože ve výsledku to není poznat, ale kolik času zabere člověku poukládat všechny fotky, podívat se na videa, popřekládat texty, vyřídit maily... Nezdá se to, ale hodinu hodinu a půl denně máte pryč. Což je docela náročné, když jste ve třeťáku a v životě nejde jen o školu a blog. Jestli je někdo ve stejné situaci, určitě mi rozumí. Navíc myslím a prostě cítím, že už je čas jít dál. Blog už mám skoro čtyři a půl roku, což je - zvlášť když jste v tomto věku - hodně dlouhá doba. Za celý ten čas, kdy jsem blog měla a někdy mi myšlenky přišly na to, jak jednou budu končit, jsem si to nedokázala představit. Věděla jsem, že jednou budu muset, protože člověk nemůže mít blog do třiceti, ale... Za takovou dobu se ale leccos změní a vy k tomu postupně dojdete. Nejen na blogu, ale v životě jako takovém dám na intuici. Ke všemu si musím dojít sama, i když mi to třeba někdo říká o rok dřív. Potřebuju to prožít a cítit sama. A teď jsem nějak došla k tomu, že je správný čas skončit.
Je to pro mě neuvěřitelně těžké. Když jsem si blog založila, bylo mi jen 13 a teď ? Když trošku (tak jo, trošku víc) přeženu, 20 už mi bude zanedlouho. Vybavila jsem si, jak asi pro Selenu muselo být těžké skončit s Kouzelníky, kteří ji proslavili a hrála v nich asi tak dlouho, jako mám já o ní blog. Jenže taky pro ni nadešel čas a ačkoliv to pro ni bylo smutné, musela to udělat. Člověk nemůže zůstat u jedné věci celý život, přišel by o obrosvké množství jiných zkušeností. S blogem jsem v podstatě vyrůstala a spousta čtěnářů, kteří můj blog navštěvují už několik let taky. To mě přivádí k té spoustě lidí - mých zlatých čtenářů - kteří tu se mnou ty roky byli. Někteří jen na chvíli, jiní vydrželi několik let. Vážím si každého. Hrozně ráda píšu a to, že tolik lidí bavilo číst mé texty, pro mě vážně moc znamená. Je spousta blogů o Seleně a já jsem šťastná, že jste tak rádi chodili právě na můj. Za celé ty čtyři a půl roku mě absolutně neměli šanci omrzet vaše krásné komentáře, e-maily, výtvory, které jste mi poslali. Úplně každý z nich, ať už byl první nebo stý, mi udělal neskutečnou radost! A taky jsou ti, které jsem díky blogu měla možnost poznat blíž a jsem za to hrozně ráda. Nejlíp jsem určitě poznala PavlusQu, která byla takový můj blogový vzor, ještě než jsem sama začala. Pamatuju si, že když skončila, cítila jsem se hrozně. Nedokázala jsem si představit, že už na její blog nebudu chodit. Jsem tak šťastná, že jsem Páju mohla poznat a že nám naše přátelství dokonce vydrželo doteď! <3 Nejen že si píšeme, ale jednou za čas se i vidíme a přijde mi, že ji znám věčnost. Je to opravdu jedinečný člověk. Je vás ale mnohem víc, s kým jsem se poznala blíž a myslím, že víte, kdo jste. Nebudu vás všechny jmenovat, protože kdybych na někoho zapomněla, nechci, aby ho to mrzelo, protože by to určitě nebylo schválně. Ale je vás víc. Ať už to jsou holky, se kterými jsem měla blog spřátelený nebo ne. Opravdu jsem ráda, že jsem vás mohla poznat! Trošičku odbočím, ale chtěla bych poděkovat i všem, kdo se během těch let zapojili do některého z mých projektů. Ne všechny sice sklidily takový úspěch, že by je Selena viděla, ale... S tím se dá víc počítat. Daleko neuvěřitelnější je, že celkem tři z mých projektů se k Seleně dostaly - scrapbook, kterou jsem předala v roce 2010 na jejím koncertě v Londýně, video k jejím dvacátým narozeninám v roce 2012 a kalendář, který jsem toto září vytvářela na její koncert. Selena tohle všechno viděla a určitě ví, kolik úžasných fanoušků má v Česku a na Slovensku <3
Trošku si teď přijdu, jako kdybych psala narozeninový článek a díky tomu jsem ještě víc smutná. Když vím, že aktivně můj blog páté narozeniny už neoslaví. Když jsem s blogem začínala, Seleně bylo pouhých 16, skoro 17 let. Za tu dobu se změnila, vyspěla a ohromně vyrostla jako umělkyně. Jsem tak ráda, že jsem ty čtyři roky mohla "stát" při ní a informovat vás o všem, co pro své fanoušky chystá. Pamatuju si rok 2009 a můžu vám zaručit, že počet jejích fanoušků se za tu dobu zmnohonásobil. Selena si to ale opravdu zaslouží, zaslouží si být jednou z těch nejoblíbenějších slavných osobností na světě. Hlavně tím, jaká je. Není jen talentovaná, ale je milá, vděčná a hlavně miluje své fanoušky a věnuje se jim. Nebojí se vyjít ze svého stínu a zkusit role, jaké by vás u ní ani nenapadly. Přitom ale zůstává zdravě sebevědomá, nemá zapotřebí dělat jakékoli skandály, jako spousta jiných celebrit. Selena je pravým vzorem pro své fanoušky, je tak úžasná osobnost. Když jste mě někdy někdo přirovnal k Seleně, vždycky mě to hrozně potěšilo:) Se Sel jsem vlastně celou její dosavadní hudební kariéru, tam je pokrok podle mě vidět určitě nejvíc. Pusťte si její vystoupení z roku 2009 a ze Stars Dance Tour - rozdíl je opravdu očividný. Ráda jsem sledovala, jak se Selena mění a s tím i její hudba a role. Stále se držím toho názoru, že je s každým CD a filmem lepší a lepší. Je to obdivuhodné:) Rozhodně nemám Selenu míň ráda. Mám ji ráda pořád stejně, snad ještě víc, jestli je to možné a ráda ji budu mít vždy. Dál budu sledovat všechny novinky o ní, jen už je nebudu přidávat.
Páni, to už jsem se ale vážně rozepsala. Nerada bych ale na cokoliv zapomněla a tohle všechno jsem vám vlastně napsat chtěla. Blog nebudu v žádném případě mazat, ani nikomu nechávat. Pokud někdy budete mít nostalgickou náladu, můžete si projít aspoň staré články:) Do teď jsem napsala 9 965 článků - o to bych nerada přišla. Upřímně, někdy se sama vracím a procházím si třeba články z roku 2010 v rubrice 'O Seleně' a sama se divím:D Ať už novinkám nebo tomu, jak jsem psala. Nebudeme si nic nalhávat, i já jsem se od těch 13 trošku změnila a s tím i styl, jak píšu. Stejně ale doufám, že s vámi neztratím kontakt. Můžete si mě přidat na Twitteru (kam ale zrovna teď moc nechodím), kde jsem jako @Kristie1995 nebo na Instagramu (@95kristie). Taky určitě ještě někdy budu chodívat na mail selenagomez-all@seznam.cz, takže kdybyste si někdy chtěli popovídat nebo se podělit třeba o něco ohledně Seleny, klidně napište, budu ráda:) Už teď vím, jak se mi bude stýskat a jak to pro mě hlavně teď ze začátku bude těžké. Ale už jsem se k tomu odhodlala a nechci vycouvat a posouvat to třeba o měsíc. MÁM VÁS OPRAVDU MOC RÁDA! Na blog a tohle všechno nikdy nezapomenu, byla to pro mě dobrá zkušenost. DĚKUJU všem, kdo tu se mnou byli, kdo se se svými příspěvky do From You a komentáři podíleli na chodu blogu a vůbec všem, kdo mě celou dobu podporovali. Ještě jednou, mám vás ráda.
Navždy vaše vikiska

Za ty roky jste mi poslali spoustu nádherných věcí, ale bylo jich tolik, že by mi trvalo, než bych je dala znova do toho článku. Tak jsem vybrala jednu fotku a jedno video, na které opravdu nejde zapomenout <3 Děkuju za všechno!

Praha 6.-7.11.2013

5. listopadu 2013 v 19:49 | vikiska
Zítra novinky nebudu přidávat a ještě uvidím, jak budu stíhat a jak se mi bude chtít ve čtvrtek. Jedu totiž do Prahy na koncert Bruna Marse a budu tam i přes noc. Jen jsem vám o tom chtěla napsat, ať zítra nic nečekáte:) Jenom doufám, že toho pak nebude moc, protože už to nejde zvládat. Opakuju se, ale už jsem z toho všeho vyčerpaná. Snad aspoň do Vánoc na blogu ještě vydržím. Ale tak to už jsem odbočila, promiňte :D Zatím se tu mějte hezky:)*

Není čas

14. října 2013 v 19:57 | vikiska
Mrzí mě to a už docela dlouho se odhodlávám napsat tento článek. Ale tento rok už novinky zvládám přidávat opravdu jen tak tak. Už to není ono, mám toho hrozně moc. Ikdyž se mi nakonec nějak každý den podaří novinky přidat, někdy už se mi do toho ani nechce. Máme i různé přípravy do školy, na praxi, své vlastní zájmy,... Už to nejde a chci vám dopředu říct, že blog už asi dlouho držet nebudu. Neříkám, že končím hned teď, ale... Bude to pro mě hrozně těžké po takové době, ale nic netrvá věčně. Ani si to teď nedokážu představit. Ještě to nějak zkusím, ale prostě jsem vám musela napsat, že moc dlouho už blog asi zvládat nebudu.

Stars Dance Tour Vídeň♥

16. září 2013 v 19:24 | vikiska
Už za chvíli začíná Selenin koncert v Miláně v Itálii a zítra bude poslední show v rámci evropského Stars Dance Tour, a to ve Vídni. Možná jste se někteří už dovtípili, ale raději to napíšu:) Zítra novinky určitě nestihnu přidat. Ze školy pojedu domů dřív a pak rovnou pojedeme do Vídně. Už se tak hrozně těším! Tak dlouho odpočítávám dny a najednou je to tady:) Přeju všem, kdo taky jedou, aby si koncert maximálně užili a viděli Selenu co nejblíž to jde! Jsem hrozně ráda, že nás konečně může jet tolik na koncert <3 A pro ty, co teď nemohli, tak nebojte, určitě bude mít další :) Ve středu už novinky přidám, ale samozřejmě až odpoledne. Hned po koncertu jedeme domů, protože ve středu musím do školy, ale hned jak přijedu domů nebo ještě ráno, zkusím přidat na Instagram nějakou fotku, tak se pak kdyžtak můžete podívat TADY:) Tak ještě jednou, přeju zítra nezapomenutelný zážitek! <3 :) A snad se tam aspoň s některými z vás potkám! <3

Výtvarný kurz 2.-6.9.2013

1. září 2013 v 21:18 | vikiska
Tak bohužel zítra nám opět začíná škola :) Naštěstí už jsem se s tím smířila a navíc mi dnes udělalo radost, že mám rozvrh podle svých představ a vyhráli jsme hokej :D Zítra ale odjíždím na výtvarný kurz a vracím se až v pátek. PavlusQa má zlomenou ruku, tak jí nechci přidělávat práci, ještě se zraněnou rukou. Takže jsem dostala jiný nápad, který chci vyzkoušet:) Vždycky když někam jedu, tak se mi na mail ozve někdo, kdo mi nabízí, že by se mi o blog postaral. Jste vážně hodní a vůbec to není osobní... Ale tento blog mám hrozně ráda a PavlusQu znám a věřím jí víc než na 100%. Když měla blog a začínala jsem, byla mým vzorem:) Navíc jsem perfekcionistka a když se mi o blog stará PavlusQa, přesně ví jak a já si nemusím vůbec dělat starosti. Tak jsem to vymyslela jinak:) Založila jsem alternativní blog, který bude fungovat, když budu pryč:) Dám vám heslo a kdokoliv z vás tam může dát novinky, které najde. Když například jeden přidá paparazzi fotky, další osobní, další fotky a videa z koncertu... Nemusí to dělat jeden, může se vás podílet víc:) Je jen velmi jednoduchý, je tam pár rubrik, abyste to nemuseli moc řešit. V pátek už novinky přidám, takže je jen na čtyři dny. Vůbec nevím, jestli to bude fungovat a někdo vůbec něco přidá... Ale pokud budete mít čas a na něco narazíte, budu ráda:) Kdyby to nevyšlo, tak novinky pak přidám v pátek sama. Ale chci to vyzkoušet a jsem zvědavá, jak to půjde:) Věřím, že nikdo tam nebude dělat nějaké schválnosti, to by opravdu k ničemu nevedlo:) Tak se tady zatím mějte krásně a přeju hezký první týden školy!:) vikiska

Heslo: away1992

EDIT: Ještě připomínám účastníkům kalendáře, že své fotky můžete posílat nejpozději do pátku 6.září! Jinak mi prosím v době mé nepřítomnosti neposílejte příspěvky do From You, děkuju :)

Praha 27.7.-4.8.2013

26. července 2013 v 20:43 | vikiska
Zítra odjíždím do Prahy a vracím se až příští víkend. Jedu tam na anglický kurz a budu bydlet u kamarádky, nemá tam ale wifi, takže na internet se moc nedostanu. Odjíždíme zítra dopoledne, takže nevím, jestli zítra novinky ještě stihnu... Možná když si přivstanu, uvidím:) Každopádně vracím se buď v sobotu 3.srpna nebo v neděli 4., to zatím nevím. PavlusQa je teď na dovolené v Itálii, tak ji blogem vůbec nechci zatěžovat, takže bohužel týden to budete muset vydržet bez novinek a já je nějak stručně dodělám až přijedu:) Prosím neposílejte mi do té doby žádné příspěvky do From You, jinak se z toho pak zblázním. Teď bylo novinek tolik, že jsem hrozně ráda, že si odpočinu. Zatím se tu mějte krásně a užívejte si léta!:) <3

Výlet

23. června 2013 v 17:20 | vikiska
Dneska je teda novinek opravdu po skromnu, ale já doufám, že to vydrží ještě i zítra. Jedeme totiž se školou na výlet, takže tady budu stejně až v úterý :) Samozřejmě, jak už to tak bývá, po krásných slunečných dnech mají přijít na Moravu extrémní deště, zrovna v době našeho výletu:D Tak nám prosím přejte, ať nám to nakonec vyjde a budeme se i moct opalovat u vody :) Jinak dneska jsem si založila Instagram, tak pokud někdo máte taky, tak mě můžete následovat a já budu následovat vás :) Můj profil kdyžtak najdete TADY. Tak se tu zatím mějte pěkně a užijte si poslední školní pondělí před prázdninami!:)

4 roky SelenaGomez-All Online

28. května 2013 v 12:11 | vikiska
Páni... Dnes jsou to čtyři roky od založení mého blogu. Zase to tak rychle uteklo, že se mi tomu ani nechce věřit. Když jsem začínala, vůbec by mě nenapadlo, jak dlouho u toho vydržím a kolik věrných návštěvníků můj blog bude mít. Toplist pro mě rozhodně není to nejdůležitější - teda samozřejmě, vždycky mě potěší - ale stejně je pak pro mě nejkrásnější, když mi napíšete nějaký hezký komentář nebo e-mail, jak máte můj blog rádi. To mě asi nikdy neomrzí :) ♥ Jsem hrozně ráda, že sem chodíte a že se taky dozvídáte novinky o někom tak úžasném jako Selena. Selena je skvělá zpěvačka, ještě lepší herečka, ale co mám na ní stejně nejraději je její osobnost. Ta je totiž obdivuhodná a jsem si jistá, že i díky tomu má Selena tolik milujících fanoušků po celém světě. Když jsem si blog zakládala, Selena ještě tak moc známá nebyla. Byla to šestnáctiletá Alex Russo z Disney, ještě neměla vydanou ani jednu desku. Jsem ráda, že jsem s ní prostřednictvím blogu mohla sdílet tolik momentů její kariéry. Vždyť za poslední čtyři roky toho stihla tolik! Když bych nemluvila o Dream Out Loud, parfému, turné a spolupráci s mnoha dalšími značkami, stihla vydat tři alba a další vyjde již brzy a natočit spoustu nových filmů a dílů Kouzelníků! Za dva měsíce Selena oslaví své 21. narozeniny a má miliony fanoušků. Obrovské množství fanoušků má i v Česku a na Slovensku a jsem ráda, že právě tyto fanoušky můžu informovat♥ Nejzásadnější moment posledního roku byl pro mě ale rozhodně na Seleniny narozeniny, kdy viděla naše video. Pořád z toho mám neskutečnou radost! Když jsem to video viděla na jejím Twitteru a dalších stránkách, nemohla jsem tomu uvěřit. To je důkaz, že když člověk věří, je trpělivý a snaží se, prostě se to jednoho dne vyplatí :)
Jinak bych ráda hrozně moc poděkovala úplně všem návštěvníkům. Jmenovitě to samozřejmě ani nejde, v takovém množství, ale stejně to patří vám všem. Díky blogu jsem se seznámila s tolika úžasnýma lidma, za což jsem tak vděčná! Každý rok tady pár holek zmiňuju, snad nevadí, když to tento rok neudělám, ale ony určitě moc dobře samy ví, že je mám opravdu ráda ♥ Už za pár měsíců nás čeká koncert Seleny ve Vídni, kam jede spousta z nás. Bylo by skvělé, kdybysme se tam spolu aspoň na chvíli setkali. A kdyby ne, tak to nevadí, protože z toho koncertu budeme mít zážitky společné.
I když je to s časem čímdál horší a nedokážu říct, jak to bude příští rok, tak doufám, že sem i dál budete chodit a bude vás to tu bavit. Novinky se vždycky snažím přidávat poctivě a vše co najdu. To je občas i můj problém, že se vše snažím dělat na 100% a pak je míň času:) Nevím, jestli příští rok páté narozeniny oslavíme, ale dokud to ještě jde, jsem ráda. Páni, když se tak zpětně dívám, už je to pěkně dlouhý článek. A to jsem u prvních řádků ani nevěděla, co budu psát a bála se, že letos bude krátký :) Tak svému blogu přeju všechno nejlepší a DĚKUJU moc vám všem! Mám vás ráda :)♥
vikiska
____________________________________________________________________________
Děkuju moc laduce a Anett za krásná přáníčka ♥


Laduka mi ještě ke 4. narozeninách složila úžasnou básničku !♥

Janča mi taky udělala krásné přáníčko ♥

Novinky až pozítří

15. května 2013 v 19:19 | vikiska
Jen bych vám chtěla dopředu napsat, že zítra novinky asi určitě nestihnu :) 14:45 začíná hokej - já zrovna končím ve škole v 15:15, tak budu muset pospíchat, ať toho stihnu co nejvíc. Po hokeji jdu na představení, ve kterém hraje moje kamarádka a vrátím se až večer. Takže je dodělám v pátek, snad toho nebude moc :) Příští týden mi naštěstí začíná praxe, což znamená tři týdny neučení se do školy:) Jinak díváte se taky na hokej? Já to prostě miluju.:) Je mi tak líto, že v neděli už je konec MS!:D Naši hráli proti Norsku perfektně <3 Jsou úžasní, věřila jsem jim od začátku :) Můj oblíbenec dal navíc už tři góly a to je jen obránce!:D Nejlepší byl ten jeho gól s Norskem, 19:59:) <3 Už se těším na zítřejší zápas.

Nový design

10. května 2013 v 21:16 | vikiska
Už několik z vás mi psalo o nový design. Vím, že tento už není aktuální, ale blog bude mít za chvíli narozeniny a nový design chci udělat k této příležitosti. Kdybych měla ještě teďka dělat na nějakých 18 dní, přijde mi to zbytečné. Hlavně je to ale z důvodů časových. Bohužel už nejsem na základce, kde bych končila brzo a nemusela se učit. Na střední už tomu prostě čas věnovat musíte, protože je toho víc, nejen učení, ale i různých úkolů. Navíc když končíme tak pozdě, než přijedu domů... Zvlášť teď je toho hodně a stíhat školu, kamarádky, zájmy a blog, je těžké. Stejně si ale každý den ten čas udělám. Ten kdo nemá blog si asi nedokáže uvědomit, kolik času to zabere. Ve výsledku to třeba ten den může vypadat, že novinek vlastně moc není. Ale mě to stejně může zabrat třeba hodinu. A ještě teď, když je MS v hokeji a venku je tak nádherně - to už se vážně musím nutit k tomu, abych počítač zapla. Promiňte, ale prostě jsem to chtěla napsat, abyste si nemysleli, že mi na tom třeba nezáleží. Záleží, ale prostě blog je jen můj koníček, není to věc, u které denně musím strávit 3 hodiny, když to nechci. A pořád si myslím, že novinky jsou důležitější než design. Novinky dělám vážně poctivě, protože o tom to celé je. Když si vezmu, jak nádhernou mám každý den návštěvnost, tak počet komentářů tomu tak neodpovídá. A myslím, že u některých ze čtenářů je to tím, že prostě nemají čas, aby k tomu něco psali. Tak jsem jen chtěla, abyste si to uvědomili i z mého pohledu a netlačili na mě v některých věcech. Vážně mi na tom totiž záleží, mám vás ráda a chci, abyste tu byli spokojení. Ale musím vážně skloubit víc věcí. Tak snad mě chápete a budete v některých věcech trpěliví, děkuju :)♥

Novinky budou zítra

5. března 2013 v 19:58 | vikiska
Ahoj, jen jsem vám chtěla napsat, že dneska už novinky nepřidám :) Úterky jsou vážně hrozné, vždycky se vrátím až pozdě a navíc na středu jsou předměty jako je ekologie, čeština, matematika, biologie, psychologie... Takže se prostě vždycky najde něco a než udělám kdesi cosi, je večer :) Tak raději dopředu říkám, že kdybych nějaké úterý nepřidala novinky, důvod už znáte:D Dodělám to zítra, to naštěstí končíme už ve 13:35 a na čtvrtek nikdy skoro nic není :) Jinak doufám, že jste měli krásný den!:)

Design #36

23. února 2013 v 14:58 | vikiska
Po delší době je tu opět nový design:) Původně jsem plánovala dát sem ještě jiný design, než sem dám ten se Spring Breakers, ale nakonec jsem se rozhodla takto. Když jsem chtěla nastavit nový design, jsou to tak dva týdny zpátky, byly nějaké technické problémy s blogem, tak jsem se bála, že by se to nastavilo nějak špatně a rozhodla jsem se, že sem dám rovnou tento :) Spring Breakers je teďka určitě jedno z nejaktuálnějších témat ohledně Seleny, tento týden se konaly premiéry v evropských velkoměstěch a už za měsíc uvidíme film i v našich kinech. Proto jsem taky dala do záhlaví i důležité datumy české a slovenské premiéry, aby náhodou někdo nezapomněl!:) Snad se vám design líbí!:)
image host

Novinky až zítra

21. února 2013 v 18:53 | vikiska
Ahoj, moc se omlouvám, ale dneska novinky nepřidám... Tento týden jsem neměla ani chvilku, byl vážně šílený a pořád jsem něco musela dělat. Prostě když je moc školy, musí do toho být i moc novinek:D Chci si už chvíli odpočinout a jen se v klidu podívat na Pretty Little Liars :) Naštěstí zítra už je pátek a pak jarní prázdniny:) Takže všechno přidám zítra. Snad jste měli vy tento týden klidnější než já :) Jinak abyste byli v obraze - dnes je premiéra Spring Breakers v Madridu, bohužel nevím, jestli z tama bude taky živý přenos, protože se mi nepodařilo najít odkaz:(

700 000 návštěvníků!♥

7. února 2013 v 20:28 | vikiska
Zrovna jsem si všimla, že můj Toplist překročil hranici 700 000 návštěvníků!♥ Páni, tak velké číslo! Za chvíli už to bude třičtvrtě milionu!:)♥ Jsem tak ráda, že na můj blog chodíte a doufám, že se vám tady stále líbí!:) Právě pracuju na novém designu, ale pořád mi na něm něco nesedí... Ještě bych něco dodělala, jen nevím co:D Ale myslím, že o víkendu nejpozději ho určitě dodělám a nastavím:) Stejně tu ale nebude tak dlouho, protože na březen chystám design se Spring Breakers, protože to bude vážně aktuální:) Tak ještě jednou děkuju všem stálým návštěvníkům!♥ :)

Omlouvám se!

1. února 2013 v 10:04 | vikiska
Ahoj, vážně moc se omlouvám za tak dlouhou nepřítomnost! Vůbec jsem netušila, že se to tam může protáhnout. :( Vážně mě to mrzí, že to tu tak dlouho stálo, ale všechno teď přidám, i když to budu dělat trochu úsporněji než obvykle:) Přece jen se toho nahromadilo moc. Chci taky poděkovat PavlusQe, že články, které přidala <3 Snad se nezlobíte, ale už jsem zase zpátky a všechny novinky budu přidávat jako vždycky :) Tak já jdu na to, ať to mám co nejrychleji hotové:) A jak jste se zatím měli? Co vysvědčení? Já mám samé 1 (dokonce i z hudebky!:D), tak jsem spokojená :)

Design #35

1. prosince 2012 v 12:28 | vikiska
S prvním prosincovým dnem přichází zimní design!:) Použila jsem na něj jednu z mých úplně nejoblíbenějších fotek Sel, fotku ze shootu pro její druhé album, A Year Without Rain. Udělala jsem ho v modrých odstínech, protože modrá je typická zimní barva. Plánuju, že asi udělám ještě přímo vánoční design, který ale nastavím až těsně před Štědrým dnem :) Nejprve ho ale musím udělat:D Vždycky je o Vánocích těžké dělat nějakou tématickou grafiku, protože Sel nemá moc HQ vánočních fotek, takže už jsem všechny na něco využila. Tak uvidím, něco vymyslím :) Teď je tu ale tento design a doufám, že se vám líbí!:) ♥ Jinak už ve 13:00 tady bude adventní kalendář a chvíli potom anketa The Best Of SelenaGomez-All 2012!:)
image host

Omlouvám se za nepřítomnost:(

14. listopadu 2012 v 19:48 | vikiska
Ahoj, chci se moc omluvit, že jsem tu teď dva dny nebyla, ale nestíhám a ještě ke všemu mi není úplně nejlíp, jsem nachlazená a bolí mě hlava :/ Do toho ještě učení a spousta dalších věcí - takže se vám vážně omlouvám, všechny novinky doplním zítra nebo pozítří :) Snad se nezlobíte a chápete to <3 Jinak pořád mi vrtá v hlavě, momentálně mám málo affs, tak že bych pak udělala nějaký nábor - jen mi dělá starosti, že bych vzala třeba jen 10 nových affs a když by se zapsalo třeba 25 lidí, většinu bych prostě musela odmínout a nechtěla bych, aby to pak někoho mrzelo nebo byl naštvaný... Tak uvidím, to si ještě promyslím:) Tak se zatím mějte krásně a nezapomeňte si zítra nebo pozítří přijít přečíst všechny novinky o Sel!:)

Design #34

1. listopadu 2012 v 19:09 | vikiska
Jsem ráda, že dneska stíhám a tak můžu přenastavit halloweenský design na obyčejný:) Na design jsem použila moji oblíbenou fotku Seleny z premiéry filmu Katy Perry, která je prostě překrásná <3 K ní se krásně hodí odstíny růžové, které jsem použila na okraje a stránku. Mám naplánované, že tu design bude do začátku prosince. Od prvního prosince tu bude adventní kalendář a každou adventní neděli tu bude nějaká soutěž nebo bleskovka :) Mám už hotový další design, který tu bude právě od začátku prosince do Vánoc, který mám hotový už od léta :D Doufám, že se vám tento design líbí a barvy jsou vám na pohled příjemné!:)
image host

Design #33

27. října 2012 v 12:27 | vikiska
Protože už příští týden ve středu je Halloween a už na zítra vám připravím program, je tu nový halloweenský design:) Vybrala jsem tuto fotku z druhé série Kouzelníků, která se myslím k tomuto svátku velmi hodí. Design tu bude minimálně do středy- uvidím, kolik budu mít přes týden času na změnu designu, ale při nejhorším ho změním příští víkend. Doufám, že se vám nový design líbí!♥
image host

Turistický kurz 10.-14.9.2012

9. září 2012 v 17:39 | vikiska
Sotva jsem se vrátila z Řecka, už zase na týden odjíždím. Tentokrát je to ale povinné a bohužel to není žádné zahraničí :) Jedeme se třídou na sportovně-turistický kurz, který jako náš obor absolvovat musíme :) Až na ten orientační běh a podobné věci si myslím, že by to mohlo být fajn:D Bohužel ale budete muset ten týden, no vlastně jen od pondělí do čtvrtka, vydržet bez novinek. Nechci teď holkám říkat, když vím, že by jim to jen přidělalo starosti. PavlusQa má teď sama dost svých povinností a Wejushku s tím nechci obtěžovat, když vím, že ji blog už nebaví. Prostě je tím určitě nechci teď zatěžovat, ale věřím, že to všichni chápete :) Zítra odjíždíme už brzo ráno, ale v pátek přijedu po poledni, takže to už novinky přidám :) Abyste tu ale nezůstali jen tak, na každý den jsem vám předchystala nějaké články :) V ponděí, úterý a ve středu tu budete mít vždy ve 14:30 nastavené přeložené nové rozhovory se Sel a ve čtvrtek tady budete mít asi 7 "módních soubojů" mezi Sel a jinými celebritami, které si zvolily to samé oblečení :) První bude opět ve 14:30 a další vždy po čtvrt hodině :) Určitě to uteče a já pak novinky dodělám :) Jinak prosím, tento týden mi opět neposílejte žádné příspěvky do From You, ať se z toho všeho pak nezblázním!:) Doufám, že sem budete chodit i na program, který jsem pro vás zatím nachystala <3 Mějte se tu zatím krásně!:)

Design #32

1. září 2012 v 20:47 | vikiska
Po dlouhé době je tu nový design :) Ten nejnovější photoshoot Seleny, pro Teen Vogue, mě prostě nadchl, takže jsem chtěla udělat design právě z tohoto shootu. Protože ostatní by neměly dostatečné rozměry, tak jsem měla rozhodování usnadněné a vybrala jsem právě tuto nádhernou fotku s koněm <3 Teď když to vidím, tak doufám, že ty modré odstíny nejsou už moc zimní, protože to ještě určitě nechci... Kdyžtak budu moc ráda, když mi napíšete, jak se vám design líbí, protože mi na vašem nározu vážně záleží!:) ♥
image host

Řecko 11.-23.8.2012

10. srpna 2012 v 13:55 | vikiska
Ani nevím jak začít, jsem celá rozlítaná, kolik toho teď dělám :) Zítra totiž jedeme na dovolenou do Řecka, takže balíme a nakupujeme a vaříme a uklízíme... No, jako každý rok, je toho dost na práci :) O to ale nejde. Blog samozřejmě nenechám ty dny jen tak stát, postárá se mi o něj PavlusQa ♥ Určitě ji ani nemusím představovat, už se mi o blog starala mnohokrát a vždy perfektně :) Takže tímto chci PavlusQe ještě jednou poděkovat! ♥ :) Na dobu, co tu nebudu, pozastavuju From You, tak mi prosím od této chvíle neposílejte už žádný příspěvek! Odjíždíme zítra brzo ráno a přijedeme v noci ze čtvrtka na pátek, což je 24. srpna a to už novinky přidám já :) Letos se do Řecka obzvlášť moc těším, protože jsem si vždycky hrozně přála jet k moři s kamarádkou a konečně se mi to splní! Bereme totiž moji úžasnou kamarádku a jsme z toho tak nadšené, že o Řecku pořád mluvíme už asi od dubna, kdy jsme se domluvily :) ♥ Přeju vám, aby jste si tady zatím užívali prázdnin a aby vám přálo počasí! ♥ :) vikiska

3 roky online... Děkuju!

28. května 2012 v 15:47 | vikiska
Tak je to tady... Dneska jsou to přesně 3 roky od založení tohoto blogu. Nemůžu uvěřit tomu, jak rychle to uteklo. Zdá se mi totiž, jak kdybych teprve před nedávnem psala o druhých narozeninách... A dnes už to jsou tři roky:) Tři roky přidávání novinek, nejnovějších fotek, rozhovorů, videí o naší úžasné Sel. To ona byla ten první impuls pro to, abych si založila blog. Abych řekla pravdu, vůbec jsem nad tím nepřemýšlela... Pamatuju si, že ve čtvrtek vyšlo Bravo, kde byl plakát Seleny. A předvečerem jsem si založila blog:) Bylo zvláštní, že tehdy jsem dopředu vůbec nevěděla, kdo má být v Bravu na plakátě. Ale ve středu večer jsem řekla mamce, jestli se můžem ráno po cestě do školy stavit pro Bravo, že tam určitě bude Selena. Když jsem další ráno skutečně viděla, že je tam na plakátě, ani mě to nepřekvapilo. Nějak jsem to asi cítila, do dneška nechápu jak :) Původně jsem to měla pro mladší sestru jako překvapení, tehdy měla Selenu moc ráda a v pátek se měla vrátit ze školy v přírodě. Plakát jsem jí dala - no, po nějaké době jsem si ho zase vzala a je už jen můj :D Tehdy jsem neměla žádná očekávání, prostě jsem to udělala a nepřemýšlela o tom, jak to jednou s blogem bude. Ale určitě by mě nenapadlo, jak dlouho mi blog vydrží a kolik úžasných lidí díky němu poznám. Před pár dny se překonala hranice půl milionu návštěvníků. Pro mě naprosto neuvěřitelné:)
Jako každý rok, musím zmínit hlavně tyto dvě úžasné holky - PavlusQu a Wejushku. Vím, že už jsem to tady psala, ale musím to udělat znova. Právě blogu jsem totiž vděčná za to, že je znám. Znám je prakticky od začátku, takže to už jsou taky tři roky. Vždycky, když potřebuju, tak mi pomůžou, poradí. Jsou to zlaté holky, kterých si tak vážím a mám je tak ráda! Děkuju vám za všechno!♥ I po takové době si máme o čem psát a povídat a já věřím, že to tak bude i dál ♥ Wejushka s PavlusQou ale samozřejmě nejsou jediné, koho jsem tu poznala - je vás tolik! Ali, Radka, Sabča, S*, ELL* a Pixie*, Tonka, samozřejmě VŠECHNY mé SB, všichni, kteří mi posílají příspěvky do From You, všichni, kteří mě podporují krásnými komentáři nebo e-maily... Vám všem opravdu ze srdce děkuju! Vždycky když mi napíšete, že máte můj blog rádi a vracíte se na něj, tak z toho mám obrovskou radost! Je to opravdu nejlepší ocenění za blogování. Myslím, že každý, kdo má blog to dobře zná. Důvodem, proč tento blog je, je Selena a vy. ♥ Do dalšího roku si moc přeju, aby jste nadále chodili rádi na můj blog a psali komentáře, protože si moc ráda čtu vaše názory. Doufám, že za rok opět budu psát takovýto článek a že vy všichni si ho budete číst ♥ DĚKUJU VŠEM za všechnu podporu a za vše, co pro můj blog děláte! Opravdu vás mám ráda!
vikiska

Jinak to překvapení - jak jsem vám říkala, je to jen maličkost:) Ale říkala jsem si, že vás chci mít neustále na svém blogu. A tak jsem ze všech vašich jmen udělala animaci a budete tu u mě v menu ♥ Snad vás potěší, když v menu uvidíte i svoji přezdívku:) Víte, jak si potrpím na to, aby to bylo originální a toto jsem ještě nikde neviděla, tak snad je to dobré:) Jen bohužel ten font nepodporuje některé znaky, takže kdo má v přezdívce srdíčka, hvězdičky nebo některá písmenka s háčkem (např. 'č' nebo 'ř'), tak v animaci je nemáte. Snad vám to nevadí a animace se vám líbí!

Jinak taky chci moc poděkovat za krásná přáníčka, která jste mi poslali!Zápis pro stálé návštěvníky!

20. května 2012 v 20:58 | vikiska
Od zítřka za týden bude můj blog slavit své 3. narozeniny. A protože pro vás chystám takovou maličkost, novinku, tak potřebuju vaši pomoc:) Chtěla bych, aby se do komentářů zapsal každý stálý návštěvník! Prosím, pokud jste tu poprvé nebo podruhé a už ani neplánujete přijít, tak se opravdu nezapisujte, ani by to pro vás nemělo cenu:) Ale pokud se chodíš často, prosím zapiš do komentářů svou přezdívku! Jiné komentáře mi sem prosím nepište, ať se mi to neplete:) Takže stačí, když mi do komentáře napíšete přezdívku a to je všechno :) Samozřejmě jestli máte ještě něco na srdci, tak to můžete přisat, jen tu nechci komentáře úplně od tématu, které by se mi tu pak míchaly:) Děkuju!
EDIT: Zapomněla jsem říct do kdy... Tak se zapisujte do tohoto pátku (25.5.) :)
 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez