• Blog

Just info

28. června 2011 v 19:37 | vikiska

Boože, nevím, co se zas děje s blogem :D Už dvakrát jsem dala 'Upravit' minulý článek, kde jsem do editu psala, že Live Chat již skončil a že video přidám hned jak bude na internetu a vůbec se to tam neobjevilo. Jinak dál jsem psala, že bohužel v posledních dnech se mi v komentářích objevuje dost reklam, čímž bych chtěla autory poprosit, aby přestaly. Na ty blogy se totiž už z principu ani nedívám a komentáře mažu. Přijde mi to nefér, na jiném blogu o Seleně propagovat takovým způsobem svůj blog o Sel...
EDIT: Jen tak pro zajímavost- 1., 2. a 4. komentář je od jedné a té samé osoby :) Když bych na to měla reagovat - přijde mi to nefér, protože já se na mém blogu dřu už přes dva roky a pak přijde někdo, kdo si jen tak napíše komentář s textem 'Navštivte můj blog' a využívá tak toho, že mám už určitou návštěvnost. Já píšu blog pro lidi, kteří mají rádi Selenu a ne proto, abych zvýšila návštěvnost ostatním. Navíc, jsem vás slušně poprosila, abyste to nepsali a myslím, že je slušnost to respektovat. Myslím, že když by vám denně někdo napsal na blog 5 reklam, tak by vám to taky nebylo příjemné. Není to nic osobního, tak si to tak neberte. Ale opravdu mi to je nepříjemné.

Info :)

19. června 2011 v 21:48 | vikiska
Ahojky, tak jsem bych vám chtěla dopředu napsat, že zítra tu nebudu, protože hned ráno odjíždíme se školou na výlet a vracíme se až v úterý odpoledne. Upřímně jsem na to velmi zvědavá :) Nikdo neví kam se jede, jsme sice ubytovaní, ale máme si vzít své spacáky a na spaní tepláky a taky máme plnou penzi a přitom tam zítra budem jíst až večeři :D No to bude :D Ale těším se, bude to poslední akce s touto třídou... :( Tak se tu zatím mějte krásně a přeju vám co nejúspěšnější den :-** Wejushko, ty zítra ty písemky zvládneš levou zadní :-** Jo a ještě vám chci MOC poděkovat za tu dnešní návštěvnost, ta je teda fakt dokonalá! Další krásný dárek k dnešním narozeninám :)))

Please Support :)

19. června 2011 v 15:47 | vikiska
Nějak se rozjely- já tomu říkám - Blog Awards a můj blog je dokonce ve dvou nominovaný! Pokud máte můj blog rádi a baví vás, tak bych byla moc ráda, kdybyste pro něj hlasovali v Summer-Selena Awards a v SelenaGomezsFans Awards :) Předem moc děkuji za vaše hlasy!:)
A ještě jedna věc :) Ninimka2 mě poprosila, jestli bych nemohla na svém blogu upozornit na její stránku na Facebooku, kde píše novinky o Sel :) Určitě se mrkněte, najdete ji TADY :)

Znova: omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se :(

16. června 2011 v 19:10 | vikiska

Ještě jednou se vám chci omluvit, za to že jsem ještě nepřidala novinky. Mám z toho fakt výčitky, ale pořád mi není dobře a do toho se ještě musím učit do školy a na zítřek si musím dodělat kulturní deník... Díkybohu - zítra je poslední klacifikační den! Nemůžu tomu uvěřit. A tak bych vás chtěla poprosit, abyste se nezlobili, že novinky přidám až zítra :( Mám z toho fakt výčitky, tak na můj blog nezanevřete, protože od zítřka jsem zase tady:)

Promiňte :(

14. června 2011 v 20:53 | vikiska

Ahojky, jen bych se chtěla omluvit, že dneska novinky nepřidám :( Celý den mi není dobře, musela jsem jít i dřív ze školy a kdybych nemusela udělat něco do školy, tak bych na počítač ani nešla :( Takže novinky přidám zítra, snad se nezlobíte <3

About news

10. června 2011 v 16:58 | vikiska

Ahoj, mrzí mě, že jsem tu byla naposledy v úterý, ale teďka na konci roku se toho musím učit opravdu kvanta... Ani nevíte, jak jsem ráda, že je víkend. A pak už jen týden učení... Páni, ani tomu nemůžu uvěřit :) No, teďka pojedem do obchodu a pak jsem hned tu a přidám novinky :) Je jich víc, ale takových menších :)

Zítra :)

6. června 2011 v 21:12 | vikiska

Ahojky, jsem tu jen na skok abych vám napsala, že novinky přidám zítra :) Dneska moc nestíhám a už jsem docela unavená, dneska jsm se třeba dozvěděla, že zítra píšem kompozici z angličtiny :D No, naučit se za hodinu celý půl rok angličtiny, proč ne :D Jinak jak se máte ?:) Snad u vás bylo dneska taky tak hezké počasí :) A jak jste spokojení s tím, že Adamec vyhrál SS? :) Já teda moc, moc jsem mu to přála :) Celá ta věc, jak Češi fandí Čechům, jen aby to vyhráli Češi nebo že Slováci fandí Slovákům, jen aby vyhráli Slováci, mi přijde fakt pitomá... Nechápu lidi, co tak smýšlí :/ Ale zjistila jsem, že Gabča má asi problém s tím, že nemá propisky stále (jestli si pamatujete, jak říkala v tom spotu, že ta její spolužačka je její zásoba propisek) :D Už minulý rok si ode mě taky půjčovala v IKT propisku a to ani nechodila se mnou do třídy :D No nic, já budu končit :) Tak zítra :)

Přáníčka

28. května 2011 v 11:02 | vikiska
Mockrát děkuju bieberdaily za nádherné přání
A dostala jsem další krásné přáníčko, od Áňi :) (Musí se rozkliknout:)imagebam.com
Páni, tak toto video mě dostalo... MOC děkuju Claky i všem, co se na něm podíleli. Je to dokonalé, opravdu.
Další nádherná přáníčka♥

Další naprosto překrásné video... Já jsem už dneska fakt naměkko :D♥ Určitě se podívejte, je to prostě nádhera.
Další nádherné přáníčko od Siusen, děkuji:) ♥
Páni, přišla mi další 4 přáníčka♥


Toto přání si musíte rozkliknout :)
imagebam.com
Další přáníčko, děkuji :o)
Další dvě krásná přáníčka, děkuju :)

Páni, dostala jsem další krásné přání :)

2 roky online... DĚKUJI!

28. května 2011 v 9:49 | vikiska
Páni... Posledních pár dní jsem se na to fakt těšila a najednou nemám slov... Je to pro mě neskutečné, že dnes jsou to přesně dva roky, co mám tuto stránku. Bylo mi 13, když jsem tento blog založila a teď už je mi 15. Dva roky, z kterých je určitá malá částečka věnovaná tomuto blogu a kterých nelituju. Jsem hrozně ráda za to, že pro vás můžu psát a že vy mi dáváte najevo, že se vám to líbí. To je pro mě ta největší odměna. Navíc píšu o osobě, kterou miluji, o Selence. Za ty dva roky se vyšvihla na špičku dnešních hvězd a není se čemu divit - vždyť v těchto uplynulých dvou letech vydala dvě alba a teď dokončuje třetí! Byla premiéra několika Seleniných filmů a bezpočet nových dílů Celé ty dva roky pozoruju, jak Selenina hvězda opravdu stoupá vzhůru. Jen když si porovnám, kolik blogů bylo před dvěma lety a kolik je teď! Páni :)
Další věc, za kterou jsem hrozně vděčná a kterou jsem získala díky blogu, to je, že jsem poznala spoustu úžasných lidí. Jako minulý rok, to nejde jinak, musím jmenovat Wejushku, kterou určitě znáte z blogu just-dems.blog.cz. Naprosto úžasná, obětavá a milá holka. V smskách jsme už musely propsat snad tisíce :D Poznala jsem ji, když měl můj blog tak měsíc a půl, takže si dokážete spočítat, jak dlouho už se známe :) To samé s Pavlusqou, s kterou jsme se dokonce i několikrát viděly :) Pokaždé toho máme spoustu, co si říct, že to ani nestíháme.:) Taky ji mám hrozně moc ráda a jsem vděčná, že jsem ji mohla poznat. Obou si hrozně moc vážím a mám je moc ráda ♥ Dál jsem ráda, že jsem poznala Tonku, Petru, Peťu, Claky, Hanýska, ani, Monču, samozřejmě všechny mé SB (protože jinak by nebyly mé SB♥) a spoustu dalších lidí :)
Takže chci všem upřímně z celého srdce PODĚKOVAT za všechnu tu podporu. ♥ Moc si vážím všech vašich komentářů a doufám, že se tu příští rok znova sejdeme ♥ Tak ještě jednou, DĚKUJU!
vikiska
Dál bych chtěla poděkovat mojí nejlepší kamarádce na světě Alushce, která mi poslala překrásné video, které mě úplně dojalo ♥ A chtěla bych vás za ni poprosit, připojte se k TOMUTO projektu, aby Avril přijela i k nám. Představte si, jak všichni milujeme Selenu, Alushka tak miluje Avril a taky nám pomáhala s projekty pro Selenu, tak prosím :) Děkuji
A teď k tomu překvapení:) Fakt doufám, že se vám bude líbit :) Vytvořila jsem na počest dvou let blogu a všech návštěvníků tričko s vlastním potiskem, kde je poděkování. ♥ A to není vše! Dneska vás čeká soutěž právě o toto tričko! :) Jednomu výherci ho pošlu až domů :o) Taky vám sem přidám jednu moji fotku, protože po takové době byste mohli vidět, jak vlastně vypadám :D:) Mám vás opravdu ráda, vikiska
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

No more news :)

26. května 2011 v 19:11 | vikiska

Jen jsem vám chtěla napsat, že už se hrozně těším na sobotu :D Možná jste si už všimli v menu, ale v sobotu tento blog oslaví 2. narozeniny a dneska jsem dodělala překvapení, které pro vás chystám :)) Jsem moc zvědavá, co na to budete říkat a doufám, že se vám to bude líbit, moc mi na tom záleží :) Taky už mám hotový narozeninový design :) Obojí sem dám v sobotu hned ráno :) Jé, já už se těším :D <3

Novinky přidám zítra:)

20. dubna 2011 v 20:46 | vikiska

Jenom bych se chtěla omluvit, že jsem včera a dneska nepřidala novinky, ale není jich moc a moc s mi nechtělo, tak je přidám zítra dopoledne, snad se nezlobíte:)

200 000 návštěvníků!!! ♥♥♥

18. března 2011 v 16:09 | vikiska
Před pár minutama (přesně ve 15:52) konečně přešla hranice přes 200 000 návštěvníků! Mám z toho úplně neuvěřitelnou radost a hrozně si toho vážím! Tolik lidí si ani nedokážu představit! Všechna ta práce na blogu stojí za to pro takovéto chvíle. Vždycky mám obrovskou radost z každého kladného komentáře, e-mailu či výtvoru pro SG-All. Jsem ráda, že se vám můj blog líbí a chodíte na něj a že se dozvíte novinky o tak úžasné osobě jako je Selena. Takže DĚKUJU VŠEM! Mám vás moc ráda
Jinak pokud jde o soutěž, tak je výherců spousta :) Během 5 minut mi přišlo 8 mailů se screenem přesně 200 000. ♥ Takže tady je vaše pořadí, vše gratuluju a zároveň moc děkuju za to, že vám stála ta práce za to :)
Jako první mi screen přišel od pll-fansite, poté od Monči, Peťi, Bieberdaily, Pavla, Liz, Wejushky a Áni.
Pak mi přišlo také pár mailů, kde už to bylo za hranicí 200 000, za ty také děkuju, přišly mi od RadusQy, Hanýska a ninimky2 :o)
EDIT: Tak ještě děkuju ofselenagomez za další screen přesně 200 000
EDIT: Moje SB Ashley mi udělala krásný diplom, děkuji :)

Design #24

15. března 2011 v 15:48 | vikiska
Tak po extra dlouhé době jsem dala nový design :) Ne že by se nějak změnila situace s mými počítači - stále jsem na mamčiném notebooku, ale už mě tak štval ten design, co jsem tady měla :D Chtěla jsem už něco jarního, protože mě jarní nálada úplně pohltila :) Proto jsem ve Photofiltru udělala úplně jednoduchý design a popisky jsem našla ze starých designů, které jsem měla uložené v galerii, protože tady nemám ani žádné fonty. Tak snad se vám i přes to líbí :))
imagebam.com

Prosím poraďte

23. února 2011 v 18:08 | vikiska
Bože:D Další úpravy blogu k lepšímu. Ovšem teď jsem na tom tak, že se mi nezobrazuje lišta s tlačítky, díky kterým se přidávají obrázky a odkazy a tak. Nevíte někdo pls co mám dělat ? Jestli to třeba někde nejde zapnout ?:((
EDIT: Lišta mi stále nejde, ale už jsem psala na blog.cz, tak snad mi brzo odepíšou :( Snad to zítra už půjde, ať můžu přidat novinky :)

Až budu mít čas

26. ledna 2011 v 19:30 | vikiska
selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, je mi blbé, že jsem tu v poslední době tak málo, ale prostě nemám čas:( Přes týden toho mám tolik, že jsem prostě ráda, když si můžu večer na chvíli lehnout k televizi a na počítač se mi prostě  vůbec nechce. Tak vám jen chci říct, že novinky prostě budou až budu mít čas. Myslím, že zítra bych si čas udělat mohla :) Každopádně ještě nevím, ale chci seprostě omluvit. Je to těžké mít blog zároveň s tolika věcma, tak to teďka prostě bude tak trochu volnější :(

Info, info, info...

9. ledna 2011 v 17:52 | vikiska
Chtěla bych vás dopředu upozornit, že tento týden tu nějak moc často nebudu... Nebojte, všechny dny co tu nebudu si samozřejmě pak doplním :D Je konec pololetí, tak bude honička, ale to se zvládne :) Vím, že takhle to máme asi všichni, tak všem přeju krásný pracovní týden, ať se vám daří a dejte přednost učení před počítačem, vyplatí se to :)
selenagomez-all.blog.cz

Poslední šance

30. prosince 2010 v 16:46 | vikiska
Jen vám chci říct, že dnes máte poslední šanci hlasovat v The Best Of SelenaGomez-All 2010:) Už zítra budou výsledky! :) Informace ZDE .
©selenagomez-all.blog.cz

Připomínám

21. prosince 2010 v 15:22 | vikiska
Jen bych chtěla připomenout a zároveň poprosit ty, co se nezapojili do ankety 'The Best Of SelenaGomez-All 2010', aby se připojili:) Budu moc ráda za každého účastníka :) Vyplnit anketu je možné už jen do 30.12.2010 :) Více informací naleznete TADY :)

Jinak bohužel teď nemůžu scenovat, protože jsem na mamčiném notebooku, tak vám jen chci říct, že v aktuálním Popcornu je párkrát i Selena :)
©selenagomez-all.blog.cz

Opět technické problémy:(

18. prosince 2010 v 19:19 | vikiska (webmiss)
Ahojky, promiňte, ale dostala jsem se sem až teď :( Od včerejška mi zase nejede monitor :( Tak mám teď internet v amčiném notebooku, než koupíme nový monitor :) Tak já jdu přidat novinky, držte mi palce, protože na notebooku nejsem moc zvyklá:D
EDIT: Ještě mě napadlo, že tu vlastně nebudu moct dělat grafiku (bannery z nvých fotek nebo tak :()
©selenagomez-all.blog.cz

150 000!

13. prosince 2010 v 15:55 | vikiska (webmiss)
Wow, dnes se překonala hranice 150 000 návštěvníků tohoto blogu! Je to úplně úžasné! Zvlášť, když 100 000 jsem oslavila 9.září 2010. Za 3 měsíce a 4 dny sem přišlo 50 000 lidí! Opravdu moc děkuju všem návštěvníkům, jste úžasní ♥
©selenagomez-all.blog.cz
Jinak chci připomenout, abyste prosím hlasovali v The Best of SelenaGomez-All 2010
TADY :o)

Jak to teda je?

13. prosince 2010 v 14:16 | vikiska (webmiss)
Ahojky, tak jsem zase zpátky. S tím monitorem je to fakt divné - jeden den mi nejel, pak jel dva dny v pohodě, včera zas nejel a dneska zase jede. Fakt nevím, co by s tím mohlo být :D Každopádně kdybych tu teda někdy třeba pár dnů nebyla, tak víte čím to je. Ale to snad nehrozí :) Jinak dneska jsem měla fakt štěstí. Jsem nemocná, ráno jsem šla k doktorce na kontrolu a ona tam zrovna nebyla, tak musím jít zítra :( Každopádně chci poděkovat Pavlusqe, že mi sem napsala o tom monitoru ♥
©selenagomez-all.blog.cz

Design #23

10. prosince 2010 v 14:58 | vikiska (webmiss)
Udělala jsem nový design, je sice zase na ten stejný způsob, ale v jiném barevném provedení, s jinou fotku a s jinými popisky:) Dlouho jsem přemýšlela, jakou fotku mám použít na vánoční design a pak mě napadla tady tato :) není sice přímo vánoční, ale jsou v ní světýlka, má zelené šaty a působí na mě tak kouzelně :) Tak snad na vás taky a design se vám líbí :o)

imagebam.com

Do you want some news?

23. listopadu 2010 v 20:23 | vikiska (webmiss)
Ahojky, opět prostě nemám čas :( Zítra píšem z hudebky, z pěti hudebních skladatelů, zkouší z angličtiny... No prostě je toho moc :( Myslím ale, že zítra už budu mít víc času :) Stejně novinky opět skoro nejsou, jen nějaká videa :( Tak se prosín nezlobte, ale opravdu je to náročné :( Jinak možná už jste si všimli, ale na Disney Channel začali dávat A Year Without Rain! ♥ PS pro Petru: Všechno nejlepší k narozeninám! Hodně štěstí a zdraví ♥ :) ♥
©selenagomez-all.blog.cz

Velká omluva

10. listopadu 2010 v 15:10 | vikiska (webmiss)
Ahojky, všem se vám chci moc omluvit, ale teď nestíhám :( Mám moc školy, kroužky, zítra píšem kompozici z matiky... Naštěstí není novinek moc a já hned já budu mít čas, všechno dodělám :) Tak se na mě opravdu nezlobte ♥ :(
©selenagomez-all.blog.cz

Design #22

2. listopadu 2010 v 10:10 | vikiska (webmiss)
Halloween už je za námi, tak je tu nový design :) Je na úplně stejný způsob jako ten Halloweenský, protože jsem je dělala zároveň a líbí se mi to. Vybrala jsem fotky, které pro mě mají ten největší význam a to ze Seleniného Londýnského koncertu. Promiňte, že o tom furt mluvím, ale prostě to byl takový zážitek, že jinak to nejde. :D Je celý v modrém provedení, protože zaprvé už je venku taková zimní atmosféra a za druhé se jí to hodí k šatům:DTak snad se vám líbí :)

imagebam.com
 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez