• Blog

Úprava menu :)

28. října 2010 v 21:01 | vikiska (webmiss)
Tak dodělala jsem nové obrázky ke všem rozcestníkům :)Udělala jsem to samozřejmně PNG, vzhledem k barvě stránky, abych to pořád nemusela měnit :) Snad se vám to líbí a klidně do komentářů napište, k jakému rozcestníku se vám obrázky líbí nejvíc :)
©selenagomez-all.blog.cz

Design #21

26. října 2010 v 20:15 | vikiska (webmiss)
Tak nakonec jsem si řekla, že sem ten haloweenský design dám už teď, ať je tu i nějaká přeshalloweenská atmosféra :D Snad se vám líbí :)

imagebam.com

Halloween na Selenagomez-all

26. října 2010 v 18:03 | vikiska (webmiss)
Já osobně sice Halloween neslavím, protože je to prostě americký svátek,ale Sel je Američanka a tak si na mém blogu uděláme aspoň nějakou akci jako o každém svátku :) Bude se to samozřejmně konat v neděli 31.10.2010. Zatím to nemám naplánované do detailu, ale budou to prostě soutěže a snažím se vymyslet co nejoriginálnější. Doufám, že vás přijde co nejvíc a budete se dobře bavit!

EDIT: A samozřejmě tu bude i tématický design, ale bude tu pouze v neděli, od pondělí bude opět nový design, který už tu bude zase dýl:)
©selenagomez-all.blog.cz

Ukradené fotky

25. října 2010 v 16:41 | vikiska (webmiss)
To už je ale vážně dost. Vážně by mě nenapadlo, že někdo bude vydávat MÉ fotky ze Seleniného koncertu v Londýně za své. Děkuju mému SB selenagomez-new-all za upozornění ♥ V TOMTO najdete mé fotky ze Seleniného koncertu, jen ořízlé a když si přečtete text, je to velmi, velmi podobné tomu mému. Teda až na to, že já jsem skutečně nepotkala Selenu a nejsem její kamarádka:D To už je opravdu neuvěřitelné. Vždyť nikdo, kdo má slušný blog nemá zapotřebí si takhle vymýšlet! Neřeknu, kdyby se mě někdo z vás zeptal, jestli si může dát na jeho blog mé fotky. Ale vydávat za své a ještě navíc si kolem toho tak vymýšlet? Ta dívka by se nad sebou měla zamyslet.

A jinak jede vám můj blog dobře? Protože mě se nechce načíst, když si zadám rovnou adresu. Musím na něj jít před blog.cz před komentáře. :( Kdyby prosím někdo věděl co s tím, tak mi napište, mockrát děkuju ♥ A jinak jaký jste měli den? ♥
©selenagomez-all.blog.cz

Odjíždím do Londýna, 18.-21.10.2010

17. října 2010 v 16:34 | vikiska (webmiss)
Tak jsem tu jen na skok, chci se s váma rozloučit, i když nebudu pryč tak dlouho :) Na letiště odjíždím už zítra brzo ráno, takže už to sem nestihnu a přiletím ve čtvrtek v noci. V pátek do školy nepůjdu, kvůli pozdímu příjezdu, takže tu budu moct být dřív :) Nevím, jestli budu mít přístup k internetu, ale jestli ano, rozhodně vám napíšu po koncertu a třeba i někdy večer, ale to fakt nevím :) Jinak o blog se mi bude starat Pavlusqa, ale jen ve volném čase, protože je na gymplu a tam prostě člověk před týden čas nemá. Tak moc děkuju Pavli, jsem ti vděčná :o**  Už se nemůžu dočkat ♥ Už zítra budu v mém milovaném Londýně a ve středu uvidím a uslyším Selenu ♥ Wow, budu s ní několik hodin vlastně v jedné místnosti, až teď mi to došlo. Každopádně, budu se snažit Seleně předat vaše výtvory a věřím, že se mi to povede. ♥ Nejen že tím určitě udělám radost jí, ale i vám ♥ Tak se tu mějte krásně :o**vikiska ♥
©selenagomez-all.blog.cz

Novinky přidám zítra :)

5. října 2010 v 20:57 | vikiska (webmiss)
Ahojky, jsem tu jen na skok, abych vám řekla, že novinky přidám až zítra. Je jich sice opravdu minimum, ale dneska jsme měli odpoledku, pak jsem měla keramiku (byla hrozná sranda, chodím tam s mojí nejlepší kamarádkou Alushkou ♥) a teďka se ještě musím učit. Tak se prosím nezlobte, všechno určitě dodělám :))
©selenagomez-all.blog.cz

Design #20

3. října 2010 v 19:17 | vikiska (webmiss)
Ahojky, tak jste si určitě všimli nového designu. :) V tom Bravu se mi tak líbila ta fotka, že jsem si ji prostě obřízla a udělala s ní design :D Dalo to víc práce než obvykle, ale myslím, že to stálo za to, protože mě se ten design líbí :)Napište mi prosím, jak se líbí vám :o)

imagebam.com

Commercial for SG-All #3

2. října 2010 v 12:12 | vikiska (webmiss)
Protože jsem si stáhla celý klip 'A Year Without Rain' a to ve skvělé kvalitě, rozhodla jsem se, že si udělám další, v pořadí už 3. reklamu pro můj blog :) Sice to už není tak kvalitní, ale pořád kvalitnější než reklama první :)) Tato reklama teď bude aktuální, takže půjdu do menu tato :) Jak se vám líbí ?:)

Připomínám :))

30. září 2010 v 14:25 | vikiska (webmiss)
Jen vám chci připomenout, abyste mi posílali vaše přáníčka a vzkazy pro Selenu! Posílat mi je můžete do 10.10., což už je za chvíli :) Čím víc toho bude, tím to určitě Sel víc potěší ♥ Snad se to celé podaří, ale já věřím ,že ano :) Více se dozvíte ZDE .
©selenagomez-all.blog.cz

Kopírky jsou schopné všeho

23. září 2010 v 21:06 | vikiska (webmiss)
Skoro každý den najdu nějaký blog, který ode mě kopíruje, většinou bez zdroje. Vždycky napíšu komentář, někdy se hádají, někdy si zdroj udají. Ale toto už je moc. Mě zabralo opravdu dost času, udělat článek s celou 3.sérii Kouzelníků v čěštině. Snažím se a dělám to pro to, kteří jsou poctiví a chodí na můj blog, díky bohu za takové ♥♥ Ale přece se najde pár lidí, kteří to prostě nestydatě okopírují. Na blogu http://selenagomez-news.blog.cz/1009/wowp-3-serie-online je celý okopírovaný můj článek a dokonce webmiss vydává tento článek za svůj! Když jsem jí napsala do komentáře, tak mi odepsala, že prý to má z blogu, který už rok není... Hmm, to určitě. Už to prostě nebudu řešit, nahlásila jsem ji. Jen jsem vám to chtěla napsat :(

EDIT: Jo a ještě mě tak napadlo -když už si ta holka vymýšlela, že prý to má z blogu, který už rok není... Tak 3. série před rokem v čěštině ještě vůbec nebyla ;)

Jinak jen taková informace, Sel na s Round and Round v T-Music Chart na 4. místě, takže na stejném místě jako minulý týden. Sice vždycky doufám, že bude výš, ale i toto je krásné umístění :o)
©selenagomez-all.blog.cz

Design #19

16. září 2010 v 20:32 | vikiska (webmiss)
Tak udělala jsem design ze shootu pro 'A Year Without Rain', což je podle mě Selenina nejaktuálnější práce:) Udělala jsem ho v mých oblíbených barvách, růžovo-fialové. aby to ladilo k té Seleniné překrásné fotce ♥ Tak snad se vám design líbí :)

imagebam.com

100 000 návštěvníků!

9. září 2010 v 17:10 | vikiska (webmiss)
Wow, právě jsem si všimla, že Toplist přesáhl 100 000 návštěvníků! Je to úplně úžasné! Moc vám za to děkuju! Páni, je to pro mě těžké, představit si 100 000 lidí. Vzhledem k tomu, že žiju ve městě s 20 000 obyvatel a můj blog navštívilo 5x tolik... :D Ale fakt vám za to moc děkuju, za vaši podporu a krásné komentáře, které mě vždycky hrozně moc potěší. Přes týden mám sice hodně školy, ale stejně se snažím sem každý den dávat novinky. Tento blog dělám pro vás♥
©selenagomez-all.blog.cz
©selenagomez-all.blog.cz

Nemá někdo zájem?

6. září 2010 v 18:00 | vikiska (webmiss)
Tak jen se vás chci zeptat, tohle není nic ohledně Seleny, ale když jsem jela z dovolené z Řecka, koupila jsem si po cestě v Srbsku 2x stejný časopis, tak jsem se chtěla zeptat, jestli by někdo neměl zájem. Je nepoužitý, prostě jakdyby jste si ho koupili normálně v obchodě. Moc si v něm asi nepočtete, ikdyž nečemu rozumět jde, protože je to podobný jazyk. Ale tak třeba kvůli plakátům nebo aspoň obrázkům :) Kdyby měl někdo zájem, tak mi napište na mail selenagomez-all@seznam.cz Prodávám ho za 40 Kč :) Jinak tady je scan obálky, když na něj kliknete, zvětší se:

imagebam.com

EDIT: Udělala jsem nové ikonky pro Elite Affs, kde je teď i Fanashley.blog.cz:)

Design #18

1. září 2010 v 18:50 | vikiska (webmiss)
Tak po tom krásném a úžasném designu od Haný, jsem si udělala design zase sama :) Udělala jsem ho z krásných fotek z TCA 2010 a dala jsem tam i mého oblíbence Taylora Lautnera :D Ta fotka se Sel se mi fakt hodí :D Tak snad se vám líbí :o)
Kliknutím zvětšíte obrázek:

imagebam.com

Děkuju za podporu ♥

1. září 2010 v 18:33 | vikiska (webmiss)
Tak jsem se rozhodla dát na vaši jednoznačnou radu a zároveň na to, co je mi milejší :o) Jsem hrozně ráda, za všechny vaše komentáře, že si mám nechat svou grafiku a že k mému blogu prostě patří ♥ Jste fakt úžasní, že dáte přednost takové nedokonalé grafice, když je to ode mě. Jsem radši, když si můžu s klidným srdcem dělat svou grafiku a vědět, že vy ji máte prostě rádi. Mám takovou radost, že jsem dokonce udělala i jeden design :D Tak já ho jdu nastavit a ještě jednou díky vám všem ♥ :o)
©selenagomez-all.blog.cz

Chcete moji grafiku?

1. září 2010 v 17:29 | vikiska (webmiss)
Ahojky, chci se vás na něco zeptat a ocením co nejvíc odpovědí :) Vím, že moje grafika prostě není nic extra :) Většinou na blogu vidíte moje avatary, které jsou prostě jednoduché, nebo třeba obrázky u rozcestníků, popisky apod. A tak se vás chci zeptat, jestli mám pro tento blog najít nějakou osobní grafičku anebo tu chcete mít moji grafiku? Já ji totiž dělám ráda, ale prostě je taková obyčejnější, i když se chci zkusit zlepšit, když budu mít čas :D Tak mi prosím napište váš názor :) Děkuju všem :)
©selenagomez-all.blog.cz

Design #17

22. srpna 2010 v 13:28 | vikiska (webmiss)
Tak mám nový design, je úplně senzační a jsem z něj nadšená ♥ Udělala mi ho Hanýsek u které jsem ho vyhrála v její soutěži. Je fakt nádherný, líbí se mi jak ty barvy, tak vybrané fotky, no prostě všechno :D Tak děkuju Hanýsku ♥

imagebam.com


Jsem tu zpět :o)

21. srpna 2010 v 14:10 | vikiska (webmiss)
Ahojky, tak jsem tu v plné síle zpět :o) Domů jsem dorazila už včera, vlastně dneska chvíli po půlnoci a ráno jsem vstávala v 7, ale pak jsme byli ještě v obchodě a já jsem si vybalovala, už jsem to chtěla mít :) Jak už jsem psala, v Řecku se mi opět hrozně líbilo, byli jsme v Nei Pori už podruhé :) Je to krásné městečko a pláž a moře jsou čisté. Tak tady máte pár mojich foteček, které jsem vybrala z opravdu velkého množství - máme novou zdrcadlovku, takže se ani neptejte, kolik máme fotek celkem:D Jinak ještě jednou moc děkuju Wejushce, která se mi o blog úžasně starala ♥♥♥ Kdykoliv něco budeš potřebovat, hrozně ráda ti pomůžu.  Jinak ještě k novinkám - jsem hrozně nadšená z toho shootu pro Seventeen a ten pro A Year Without Rain? Nemám slov, jen snad, že z toho rozhodně bude design. Tak tady už jsou ty mé fotky:)

↓ Večerní pláž v Nei Pori:)
©selenagomez-all.blog.cz

Řecko od 7.8.

6. srpna 2010 v 18:16 | vikiska (webmiss)
Tak zítra brzo ráno vyrážím s rodinou na dovolenou do Řecka :) Nemusíte se ale bát, že to tu bude pozastavené - o novinky se mi bude starat We-jushka , kterámá s blogy sama bohaté zkušenosti a navíc je to jedna z mých nejbližších kamarádek z blogu ♥ Jinak na každý den jsem vám přednadstavila jeden článek, např. s grafikou nebo s různými zajímavostmi :o) Do From You můžete posílat příspěvky stále, ale tím už nechci Wejushku zahlcovat, tak mi to normálně posílejte na mail a já to po dovolené všechno přidám :) Budu v Řecku tak 10- 14 dní, to ještě uvidíme:) Pokud si mamka bude chtít nappsat nějaký pracovní mail a půjdem do internetové kavárny,tak vám určitě napíšu pozdrav :o** ♥ Pak vám sem dám i fotky, máme novou zrcadlovku. Tak se tu mějte zatím hezkya užívejte léta dokud to jde!
Mám vás ráda, vikiska
©selenagomez-all.blog.cz

Selenagomez-all na Twittru :)

9. července 2010 v 10:57 | vikiska (webmiss)
Takže, rozhodla jsem se, že tomuto blogu založím účet na Twittru, kam budu přidávat odkazy na články na blogu :) Takže pokud máte taky účet na Twittru, klidně si mě můžete dát do 'přátel' (nevím jak to nazvat česky) a já si vás tam přidám :) Stačí kliknout na tuto ikonku:


Jinak za další se vás chci zeptat, jestli mám v menu nechat ty odkazy v rubrice 'Watching' nebo už je menu moc přeplácané ?:D Nebo bych tam třeba mohla nechat odkaz na 2.sérii Kouzelníků z Waverly + přidat odkaz na 3.sérii a nechala bych tam jen to :) Tak prosím pište mi vaše názory do komentářů, záleží na vás :o)) Děkuju moc :))

Design #15

7. července 2010 v 9:31 | vikiska (webmiss)
Tak udělala jsem nový design :) Moje ségra mi před pár dny udělala jeden nádherný, jenže teď neví, kam ho uložila, tak snad se někdy najde :(( Jinak doufám, že se vám tento můj aspoň trochu líbí, ať se vám na můj blog příjemně dívá :) Jinak udělala jsem k tomu i nové ikonky 'Now' :))

imagebam.com

Family Site?

6. července 2010 v 11:31 | vikiska (webmiss)
Ráno jsem se dívala na různé zahraniční stránky o Seleně a našla jsem i pár nových. Na jedné z nich mě vážně překvapil jeden odkaz v jejich Family Sites. Mají tam totiž můj blog :D Je to opravdu zvláštní, jaktože si mě tak přidali :) Kdybych jim třeba sama napsala jestli by spřátelili, tak bych to spíš pochopila, ale já jsem na té stránce byla dnes poprvé :) Tak ale samozřejmě mě to potěšilo :)

imagebam.com

Jinak jenom takové dvě techniské poznámky, později nejspíš protřídím SB a pokud jich hodně vypadne, možná budu nabírat. A za další připomínám, že mi můžete pokládat dotazy, stačí kliknout na tuto ikonku:


Ask me + your opinion

4. července 2010 v 15:35 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Jednou už tu byl takový článek, kde se můžete ptát, ale to byly spíš otázky, co vás zajímá o Seleně :) Tentokrát to chci udělat, abyste se dozvěděli víc o mě - takže se ptejte na mě :) Ať už na to co mám třeba ráda a co ne, nebo na mé názory a podobně :) Jinak klidně můžete připsat, co byste třeba změnili nebo prostě vás názor na tento blog :) Děkuju moc, jinak odpovídat vám budu do komentářů :o)

Jsem zpátky:o)

29. června 2010 v 13:25 | vikiska (webmiss)
Ahojky, tak dneska v 6 ráno jsme přijeli domů :) Už mám i vybaleno, tak jsem ráda. Jsem z cesty i z celého výletu unavená, takže dneska budu jen odpočívat :o) Musím říct, že to byl opravdu krásný zájezd, i když to bylo někdy docela fyzicky náročné. Nejvíc z těch zemí, které jsem navšítivila se mi asi líbilo Norsko - ta příroda na hranicích Švédska a Norska vypadala jak v Kanadě ♥ Dánsko bylo taky úžasné, všichni lidi tam chodili stylově oblečení - počínaje 7-mi letými holčičkami až po starší ženy:o) A v životě jsem neviděla tolik kol, jezdí tam víc kol než aut :D A Švédsko bylo taky krásné:) Dávám vám se pár mých fotek, jinak později přidat scany časopisů, co jsem si koupila v Berlíně atd., ale musím si prvně odpočinout :)
PS: Na fotky jsem dala popisky co kde je, to 'Norsko/Švédsko', tak to jsou hranice mezi těmito zeměmi :o)
©selenagomez-all.blog.cz

23.-29.6.2010 - Norsko, Švédsko, Dánsko...

23. června 2010 v 9:11 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, tak myslela jsem si, že stihnu přidat novinky, ale bohužel nestíhám, mám ještě udělat spoustu věcí. Dnes kolem 15:00 totiž odjíždím na školní výlet do Německa, Dánska, Švédska a Norska a vracím se v úterý 29.6. ráno. Nebojte, tenhle blog nezůstane po tu dobu opuštěný, moje zlato PavlusQa se mi o něj zatím postará, takže vím, že blog bude ve skvělých rukou :) Už se tam hrozně těším, poprvé pojedu s mojí nejlepší kamarádkou někam takhle daleko ♥ Teď už budu muset jít zkontrolovat, jestli mám všechno sbalené, pak půjdu do obchodu na čerstvé pečivo a ovoce a pak musím ještě udělat bábovku :D Kdybyste viděli kolik toho mám, hlavně jídla :D 4 přeplněné tašky, no jak na 2 týdny :D Jinak co se týče rubriky From You, For Me, klidně mi posílejte příspěvky dál, vše až přijedu přidám, jen tam prosím dávejte do předmětu 'From You' ať se v tom vyznám :o) Doufám, že sem budete i když tu nebudu chodit dál, protože novinky tu budou. SB se omlouvám, že na ně nebudu chodit a předem se omlouvám na nějaké kontroly. Mějte se hezky a užijte si poslední školní dny s kamarády ♥♥ vikiska

Tady je jedna kouzelná fotka Norska ♥
©selenagomez-all.blog.cz
 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez