• Blog

Design #14

19. června 2010 v 13:44 | vikiska (webmiss)
Tak konečně jsem nastavila ten design. Děkuju moc za všechny vaše názory, bylo to těsné, ale více z vás bylo pro zelený design :) Možná sem třeba někdy dám i ten růžový, uvidíme :o) Jinak ta stránka není úplně uprostřed a nevím jakto, ale prostě to nejde přenastavit :/ Kdyby někdo z vás věděl jak to dát jinak doprostřed, byla bych moc ráda. Jinak dneska tu asi moc nebudu, mám 15.narozeniny :o) A navíc sem teď jde ségra s mamkou, chtějí si najít ubytování v Praze, protože ségru pozvali na křest videoklipu, ve kterém hraje. A já budu zrovna pryč :((O tom vám napíšu příští týden :)
EDIT: Děkuju Sel* za radu s okrajema, už to je uprostřed :o)

imagebam.com

Jinak poslechněte si novou úžasnou písničku Seleny - Round and Round! ♥♥

Který design?

14. června 2010 v 17:31 | vikiska (webmiss)
Dělala jsem ke kamarádce do VGS design a řekla jsem si, že bych si ho možná mohla dát i na blog :) Udělala jsem 2 verze - v různých barvách a s různýma fotkama. Tak prosím pište komentáře s vaším názorem:)

imagebam.com imagebam.com

Scany později :)

9. června 2010 v 15:49 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Tak teď chtěla jsem přidat nějaké scany z amerických časopisů, ale bohužel mi vůbec nejede ImageBam. Tak se chci omluvit, že je přidám až později, až bude IB funkční :o)

Design #13

5. června 2010 v 15:15 | vikiska (webmiss)
Ahojky, tak konečně jsem spokojená :D Moje ségra mi musela dělat asi 9 designů, chudina :D No, nakonec jsme zvolily design z paparazzi fotek :) Záhlaví mi udělala moje ségra Kateli-n z blogu graphic-source-world a já jsem si udělala okraje a popisky :) Já si myslím, že se jí to záhlaví moc povedlo ♥ Jinak jdu na novinky a chystám jednu soutěž, kterou můžete čekat tak kolem 15:45 a půjde o čas, takže pokud se chcete zapojit a něco vyhrát, buďte tu raději přesně :o) A jak se vám líbí ten design ?:)

free image host

Taky jsem tak před týdnem, když jsem se nudila, udělala další reklamu na můj blog :)

News :)

4. června 2010 v 19:03 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, určitě jste si už všimli, že mám nový design :o) Je od mojí sestry, původně jsem měla 2 týdny a něco objednaný od jedné holky, ale ta to nakonec zrušila... Tak jsem poprosila moji sestru :) Tento se mi moc líbí, ale nejspíš ještě bude pracovat na jednom, takže možná tento ještě dnes změním :))

EDIT: Zkoušíme nové designy, tak se nelekněte že to někde nesedí :)

Všechna přáníčka od vás :o)

2. června 2010 v 16:36 | vikiska (webmiss)
Tak protože mi od vás došlo moc přáníček, tak je všechny dám do tohoto článku, ať to nemám "rozházené" v různých článcích :o) Ještě jednou moc všem děkuju, všechny se mi moc líbí a potěšily mě ♥
xx
©selenagomez-all.blog.cz
xx
©selenagomez-all.blog.cz
xx
©selenagomez-all.blog.cz
©selenagomez-all.blog.cz
xx
xx
xx
xx
xx

Novinky až zítra

31. května 2010 v 20:12 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, jen se vám chci omluvit za dnešek. Nestíhám, za chvíli se budou uzavírat známky a tento týden píšeme 12 písemek + ještě nějaké zkoušení a neohlášené písemky z matiky... :( Tak se radši učím, abych si to nezkazila na poslední chvíli. Novinky i další vaše přáníčka přidám zítra, tak se nezlobte :) Pa, vikiska

Další 2 přáníčka:)

30. května 2010 v 14:51 | vikiska (webmiss)
Tak přišlo mi další příníčko k narozeninám tohoto blogu ♥ Děkují :)

EDIT: Tak dostala jsem další přáníčko, za něj taky moc děkuju :o)
©selenagomez-all.blog.cz
©selenagomez-all.blog.cz

Další přáníčko

30. května 2010 v 10:49 | vikiska (webmiss)
Dostala jsem další přáníčko k narozeninám blogu, moc děkuju :o)

©selenagomez-all.blog.cz

Přáníčka

29. května 2010 v 15:25 | vikiska (webmiss)
Dostala jsem další dvě krásná přáníčka k 1. narozeninám tohoto blogu, od TERky a od Kateli-n, děkuju vám ♥

©selenagomez-all.blog.cz
©selenagomez-all.blog.cz

1.narozeniny SG-ALL!♥

28. května 2010 v 15:56 | vikiska (webmiss)
Tak už je to přesně rok, co jsem klikla na 'Založit nový blog' a založila tento blog :o)) Od založení až do dnes se blog měnil. Nemyslím jen designy, ale stále zkouším vymýšlet nové a nové nápady, aby vás sem bavilo chodit. Když jsem si o Seleně zakládala blog, tak rozhodně nebyla tak populární jako dnes. Samozřejmně - většina z nás už ji měla v povědomí, ale blog o ní byl zatím snad pouze jediný - selenagomezweb.blog.cz. Na tento blog jsem chodila každý den, několikrát. Prostě úplně perfektní ♥ Moc jsem si přála, být taky tak dobrá :o) Tím se dostávám k mým drahým spřáteleným SB ♥ Mezi mými prvními SB byly právě selenagomezweb a wejushka. PavlusQu i We-jushku prostě zbožňuju, jsou to úžasné holky, s kterýma si moc rozumím a vždycky bych jim pomohla ♥♥ Jsem moc ráda, že jsem s oběma stále v kontaktu. Sice žádná z nich už nemá svůj původní blog, ale i tak si často píšeme :o) Dál jsem díky blogu získala další takovou kamarádku - Tončí, s kterou jsem byla SB taky dlouho, ale moc jsme si nepsaly. A teď? Píšeme si každý den ♥ Další skvělá, úžasná holka :o) Dál jsem měla i mám spoustu skvělých SB:o) Nevyměnila bych je :o** Jinak abych se dostala i k tomuto blogu samotnému a nejen k mým SB... :D Možná někteří z vás pamatují na září a říjen 2009. Bohužel byl tento blog celé tyto dva měsíce opuštěný. Né, nechtěla jsem skončit, ale bohužel jsme celé ty dva měsíce internet neměli. O to víc jsem vděčná, když vidím, jak jste to svou dnešní návštěvností dohnali :o)) Taky vám chci poděkovat za to, kolik mi posíláte informací do From You, For Me! Každý vás mail nebo zpráva mě moc potěší :o)
Jste všichni úžasní a doufám, že příští rok se tu sejdeme v ještě větším počtu! ♥

Jinak pokud jde o to překvapení - nečekejte nic světoborného. Ale myslím, že něco takového jsem ještě na žádném blogu neviděla, takže je to originální :D Dala jsem si na tom záležet ♥ Jsou tam všichni moji stálý návštěvníci, o kterých vím ♥

free image host

Jinak tady mi moje Alushka♥ poslala krásné přáníčko, děkuju Ti :o**
free image host

vikiska ♥

Narozeninové překvapení - Jsi stálý návštěvník?

25. května 2010 v 18:17 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, jelikož bude mít můj blog v pátek své 1.narozeniny, tak pro všechny své stálé návštěvníky dělám takové menší překvapení. O co jde, se samozřejmně dozvíte až v pátek ;) Ale po vás potřebuju, aby se každý stálý návštěvník mého blogu zapsal do komentářů. Stačí mi, když napíšete svou přezdívku. Sice vím, jaká je vaše přezdívka aniž byste to museli psát i do textu komentáře, ale napište to tam, ať vím, že se hlásíte :) Děkuju moc :o))

PS: SB se zapisovat nemusí!

Kočičí relax

21. května 2010 v 18:19 | vikiska (webmiss)
Tak tohle se netýká Seleny, ale myslela jsem si, že  by vás to mohlo pobavit :D Jsou to dvě pár dní staré fotky, jak se moje kočičky Vikinka a Anička (Agnes) dokážou vyvalovat :D ♥ Prosím jsou to moje fotky, tak je nepoužívejte:)

Vikinka:
©selenagomez-all.blog.cz
Anička:
©selenagomez-all.blog.cz
©selenagomez-all.blog.cz

Problem with menu

11. května 2010 v 19:28 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, tak určitě už jste si všimli, že mám na blogu nějaký problém s menu :( Vůbec nevím co s tím je, ale prostě na úvodní stránce je až pod články a navíc menší :( Když si ale článek rozkliknete, jede to normálně, to si kdyžtak vždycky dejte 'Celý článek'. Už jsem psala blogu a doufám, že se to co nejdřív vyřeší.

Děkuju♥

5. května 2010 v 18:16 | vikiska (webmiss)
Ani nevím jak začít... V poslední době mi na blog píšete čím dál víc krásných komentářů. :) Píšete, že se vám má stránka líbí a jde vidět, že se snažím. Opravdu se snažím, aby tu nejlíp každý den byly novinky a když žádné nejsou, tak sem dám aspoň něco jiného. Články si všechny píšu sama a pokud je potřeba, což většinou ano, tak si to vždy překládám z cizích jazyků.  Taky se snažím, aby měly mé články úroveň, dobře se četly a aby vás bavilo si je číst. :) Mám od Vás velkou podporu, už jenom to, kolik mi toho posíláte do rubriky From You, For Me a to ani nemusíte! Každý Váš komentář, kdy mi napíšete jak se vám tu líbí nebo jiné věci, mě hrozně moc těší! Nebo třeba Mon*, která mi udělala krásný design jen tak sama od sebe! Mockrát Vám všem děkuju! Moc bych si přála mít jeden z nejoblíbenějších blogů o Seleně :) Doufám, že se vám můj blog bude líbit i nadále a že sem bude chodit stále více a více lidí. Ještě jednou DĚKUJU. ♥

    

Rekontrukce rubrik → dokončeno

2. května 2010 v 15:34 | vikiska (webmiss)
Ták, dala jsem se do rekontrukce rubrik a už jsem to dodělala :) Ke všem rubrikám jsem udělala nové fotky, všechno na stejný způsob jen ty fotky jsou jiné.Určitě se mrkněte a napište jak se vám to líbí :)
Toto najdete u rubrik Blog and webmiss:
©selenagomez-all.blog.cz

50 000 návštěv!♥♥♥

28. dubna 2010 v 16:01 | vikiska (webmiss)
Zrovna jsem si všimla té úžasné návštěvnosti - dnešním dnem jste překročili 50 000 návštěv! Je to úžasné, mockrát děkuju, chodíte ve stále větším počtu a ani nevíte, jak mě to těší! Zrovna dnes je to přesně 11 měsíců od založení blogu! Je mi hrozně líto, že jsem tu celé září a říjen nemohla být, protože jsem neměla přístup k internetu, protože si myslím, že teď už bych tu měla ještě víc návštěv :( Ale i tak je to pro mě úžasné, vidět, že se nesnažím zbytečně :) Pokaždé když mi přide příspěvek do rubriky From You, For Me , hrozně mě to potěší, protože vidím že to někdo dělá kvůli mému blogu. Moc děkuju všm kdo chodí na můj blog a mají ho rádi! ♥ vikiska
©selenagomez-all.blog.cz

Selenagomez-all commercial!

24. dubna 2010 v 18:59 | vikiska (webmiss)
Dneska mě něco napadlo. V televizi vidíme reklamy asi každých 15 minut. Kolik z nich tam uvádí i své internetové stránky? A tak jsem si řekla - Proč by něco takového nemohl mít i můj blog? A tak jsem sedla k pc a udělala jsem tuto reklamu, kterou jsem dala na Youtube :) Bohužel, je ve špatné kvalitě a nevím jak to vylepšit :( Možná se to spraví za nějakou chvíli, přece jenom je to na Youtube uložené asi jen 45 minut. Stejně ale doufám, že se vám ta reklama bude líbit! :) ♥

PS: Kdybyste se tímto nápadem inspirovali, budu ráda když uvedete můj blog, protože tohle jsem přece jen na žádném blogu ještě neviděla :)

Design #12

24. dubna 2010 v 9:24 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, tak jsem dneska vstala dřív, četla jsem si Miles To Go a už jsem to dočetla, tak jsem šla na chvíli na pc :) Tak se mi zachtělo si udělat nový design. To vám řeknu, najít někde hezkou dřevěnou texturu, to je děs :D Ale našla jsem ji na jedné cizí stránce s grafikou :) Snad se vám design líbí, není to nic světoborného, ale myslím, že je celkem dobrý :) Tak jak se vám líbí ?:)


free image host

I'm back :)

18. dubna 2010 v 15:36 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, tak jen vám chci napsat, že už jsem tady a jdu se vrhnout na přidávání novinek, ikdyž jich moc není, tak super :). V Praze to bylo úžasné, nezapomenutelné zážitky, zvlášť pro moji sestru :) Nebyla jsem na celém natáčení, jen večer, ale i tak jsem viděla většinu natáčení :) Dokonce moji sestru i nějaká fanynka poprosila o autogram a to jen hraje ve videoklipu :D Ségra dokonce i dvakrát jela v limuzíně, profesionálně ji líčili a česali a byla v té samé budově, kde se zrovna předávaly ceny Anděl :)Už se na ten klip moc těším :) Jinak taky děkuju za krásnou návštěvnost i když jsem tu nebyla, žádosti o spřátelení a e-maily s různými věcmi o Seleně. Je to od vás úžasné ♥♥ Tak jdu na novinky:)

Nový design od mojí ségry:)

14. dubna 2010 v 20:57 | vikiska (webmiss)
Tak před 10-ti minutama mi moje ségra donastavila nový design :) Hned se objevily dva komentáře k tomuto designu, které jsou kladné, a moc za ně děkuju :) Jinak jak už jsem zmínila, tento design mi dělala moje mladší sestra, která se v grafice moc zlepšila a vždycky mi chtěla nějaký design a jelikož moje designy jsou čímdál horší, tak jsem ji nechala ať mi ho udělá :) Moc jí za něj děkuju, je krásný :) A jak se líbí vám ?

Jinak pokud byste taky měly zájem o design od mojí ségry, tady je adresa jejího blogu:

graphic-source-world.blog.cz

free image host

Máme nový design :)

2. dubna 2010 v 21:20 | vikiska (webmiss)
Tak asi před 20 minutama jsem si řekla, že zkusím udělat design z nových fotek, i když se mi moc nechtělo a vyšel z toho nový design :D Nevím jak se vám líbí, já myslím, že není až tak špatný, až na to, že je to pro mě změna, ale tak zvyknu si na ty nové barvy a tak:D Tak jak se vám líbí ?:)

©selenagomez-all.blog.cz

Tento víkend budu pryč

26. března 2010 v 20:13 | vikiska (webmiss)
Ahojky, jen se vám chci předem omluvit za tento víkend, protože tu skoro vůbec nebudu. V sobotu jedu brzo ráno do Prahy, protože moje ségra tam má kamerové zkoušky a vůbec nevím kdy se vrátím. A v neděli jedu do Olomouce, kde máme sraz s PavlusQou a nonusqou , takže tu budu možná na chvíli dopoledne a odpoledne to uvidím, jak mi to bude vycházet. Tento víkend se hodně nacestuju, ale hrozně se těším (hlavně na neděli) :) Tak se tu mějte hezky, užijte si konečně krásné počasí a nebojte, novinky o Sel přidám hned jak bude čas :)

PS: V něděli čekejte scany z německého časopisu Hey, dneska mi ho přivezl taťka :)

©selenagomez-all.blog.cz

Novinky zítra

17. března 2010 v 19:59 | vikiska (webmiss)
©selenagomez-all.blog.cz
Ahojky, tak jen se vám chci omluvit, že jsem dnes nepřidala novinky, ale vůbec jsem to nestihla - měla jsem sbor a pak zkoušku na koncert, který bude už v pondělí. Pak jsem se ještě musela učit a teď si to ještě musím zopakovat :) Takže všechnoy novinky přidám zítra, a budou to několikrát scany z amerických + českých časopisů, pak Twitter, fotky z bowlingu kde byla Sel a tak :) Jinak připomínám, zítra výchází nové Bravo, kde bude na plakátu Sel! Selena se taky objevila na obálce českého časopisu Cosmo Girl, který vám zítra nascenuju! Takže zítrah onem do trafiky ;)

Omluva

4. března 2010 v 20:19 | vikiska (webmiss)
Ahojky, tak chci se vám omluvit, že jsem tu byla naposledy v neděli, ale stalo se mi něco hrozného, po čem jsem na "nějaký" blog ani nic takového neměla náladu. V takových chvílích je to pro člověka nepodstatná věc. To je jedno, nechce se mi o tom mluvit, pár lidí o tom ví a to stačí. Jinak k věci. Nevím, jestli se ještě teď vrhnu na novinky, možná jich sem dám jen pár a zbytek zítra :) V sobotu se tu taky asi neukážu, možná večer. Tak já se jdu podívat, kolik toho budu mít na přidávání :)
 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez