• Ostatní videa

Rozhovor pro SiriusXM

22. července 2013 v 8:56 | vikiska
Objevil se nový úryvek z rozhovoru pro SiriusXM, který Selena natočila v New Yorku na konci června. Mluví tam o Stars Dance :)

Paparazzi video

20. července 2013 v 11:02 | vikiska
Přemýšlela jsem, jestli toto vůbec přidávat, protože... Prostě mi to přijde zbytečné a zbytečně se to vůbec řeší. Selena totiž už byla vážně naštvaná na paparazzi a zakřičela na ně 'Are you f*cking serious ? '. K těm komentářům na Youtube - protože jí uletělo jedno sprosté slovo, nehraje si na Miley.

Rozhovor pro Universal Music

20. července 2013 v 10:45 | vikiska
Selena udělala v Berlíně rozhovor i pro německé Universal Music. Pokud neumíte portugalsky, tak otázkám stejně jako já neporozumíte, ale z odpovědí to pak jde poznat :)

Vzkaz pro fanoušky z Indonésie

19. července 2013 v 9:51 | vikiska
Selena natočila krátký vzkaz pro své fanoušky z Indonésie ohledně Stars Dance :)

Rozhovor pro AndPop (část 2)

19. července 2013 v 9:33 | vikiska
Po měsíci byla zveřejněna druh část rozhovoru pro And Pop, který Selena natočila v Torontu. Mluví tam o natáčení videoklipu Come & Get It, vytváření Stars Dance a o turné:) Je tam tak nádherná, má úžasné vlasy <3

Rozhovor pro 4Music

19. července 2013 v 9:25 | vikiska
Objevil se nový rozhovor pro 4Music. Selena tam odpovídá na pár otázek, například co ji rozesmutní, z čeho je nadšená nebo co ji dokáže vyděsit :)

Interview pro The Bump

17. července 2013 v 13:27 | vikiska
Selena dělala rozhovor pro australské rádio The Bump. Trvá 7 a půl minuty, Selena tam odpovídá fanouškům i na rychlé otázky moderátora :) Když se jí zeptal, co byl nejhezčí dárek od fanouška, mluvila o scrapbooks, na které má i speciální šuplík. Když si představím, že tam má i tu, kterou jsem předala Allstar Weekend v Londýně s našima přáníčkama <3 Právě taky vymýšlím, co jí udělám do Vídně, aby to bylo originální :) Rozhovor si můžete poslechnout TADY.

This Morning, Londýn 2013 - rozhovor

17. července 2013 v 13:17 | vikiska
Dneska je novinek opravdu víc než dost. Našla jsem ještě video s rozhovorem a fotku z anglického pořadu This Morning:) Selena tam mluví například o turné, fanoušcích nebo o Gracie.
image host

Wallmart Soundcheck - Sneak Peek

17. července 2013 v 13:10 | vikiska
Ukázka z vystoupení pro Wallmart Soundcheck!:)

This Morning, Londýn 2013

17. července 2013 v 12:36 | vikiska
Když byla Selena naposledy v Londýně, vystupovala s Come & Get It v pořadu This Morning. Pořad byl ale vysílaný až teď. Opravdu se jí to povedlo, obzvlášť se mi líbí ten konec! <3

E!Special With Ryan Seacrest

15. července 2013 v 10:39 | vikiska
Příští neděli, tedy 21.července, bude zveřejněn speciální pořad E!Special With Ryan Seacrest, kde bude Selena mluvit o svém profesionálním i soukromém životě. E! vydalo takový speciál už před dvěma lety a je to něco podobného jako Girl Meets World. Mám hrozně ráda takové pořady, Girl Meets World je krásné. Vidíte do zákulisí pohledem Seleny. Už se vážně těším:)

Postcard On The Run - popřej Seleně

13. července 2013 v 21:00 | vikiska
Adidas NEO a Postcard On The Run - dvě značky, které Selena propaguje, se spojily a vytvořily šanci pro Seleniny fanoušky v rámci jejích narozenin. Jen si stačí stáhnout do mobilu aplikaci Postcard On The Run, poslat Seleně fotku k narozeninám a máte šanci, že si Sel vybere zrovna vaši pohlednici!:) Já jsem si tu aplikaci zrovna stáhla, tak se v tom ještě musím zorientovat:D

Reportáž z Berlína, 9.7.2013

13. července 2013 v 20:42 | vikiska
Někdo natočil krátké video z reportáže o Seleně, která běžela v německé televizi. Ptají se jí tam, jestli by chtěla mít děti s Justinem - tak jak asi na to může zareagovat:D

Fox News - reportáž

10. července 2013 v 12:15 | vikiska
Fox News odvysílalo reportáž o včerejším uvedení Seleniny kolekce Adidas NEO v Berlíně. Je tam i krátký rozhovor, kde Selena mluví o módě, Stars Dance a turné:)

Adidas NEO - podzimní kolekce - reklamy

9. července 2013 v 19:22 | vikiska
Dnes byly zveřejněny taky dvě reklamy pro Seleninu podzimní kolekci Adidas NEO! Selena je tam tak nádherná! A ta džínová vestička je taky úžasná:)

MTV UK: Selena Gomez's Ultimate Dancing Stars

8. července 2013 v 20:16 | vikiska
Když byla Selena naposledy v Anglii, natočila pro britskou MTV pořad, kde uváděla své nejoblíbenější taneční videoklipy. Skoro ke všem taky něco řekla. Mně osobně se hrozně líbí videoklip k písničce 22 od Taylor Swift. Jsou tam její skutečné kamarádky a pozvala i Selenu, která ale kvůli práci nemohla:( Jinak jsem taky hrozně ráda, že vybrala Bruna, kterého miluju:D <3 Pak se mi ještě moc líbí třeba Macklemore, Cheryl Cole, písničky od Jennifer Lopez a Pitbull, Maroon 5, taky Blurred Lines a Sel dokonce vybrala i Justina!:) A pak samozřejmě Come & Get It, ale to je asi jasné :) <3 Na celé video se můžete podívat TADY!:)

Selenin výběr:
Robin Thicke ft Pharrell - Blurred Lines
Bruno Mars - Lazy Song
Austin Mahone ft Flo Rida - Say You're Just a Friend
Taylor Swift - 22
Cheryl Cole - Call My Name
Jessie J - Do It Like A Dude
Macklemore & Ryan Lewis ft Ray Dalton - Can't Hold Us
The Saturdays - What About Us
Fun ft Janelle Monáe - We Are Young
Lady Gaga - Judas
Alicia Keys - New Day
Katy Perry ft Kanye West - E.T.
Iggy Azalea - Bounce
Britney Spears - I'm A Slave For You
Madonna ft Justin Timberlake - 4 Minutes
Pussycat Dolls - Jai Ho
Taylor Swift - I Knew You Were Trouble
PSY - Gangnam Style
Katy Perry- California Gurls
Britney Spears ft Will.I.Am - Scream & Shout
Kylie Minogue - Can't Get You Out Of My Head
Jennifer Lopez ft Pitbull - On The Floor
Rihanna - Where Have You Been
Maroon 5 ft Christina Aguilera - Moves Like Jagger
Beyoncé - Single Ladies
Justin Timberlake ft Jay-Z - Suit & Tie
Justin Bieber - Beauty And A Beat
Selena Gomez - Come & Get It

Demi Lovato o Seleně (95,5 WPLJ) #2

3. července 2013 v 11:10 | vikiska
Objevilo se další video z rozhovoru Demi Lovato pro rádio WPLJ, kde Demi opět mluví o Seleně. Moderátor se jí ptal, jestli Seleně, po tom, čím si sama prošla, dává nějaké rady ohledně pozornosti médií. Demi je tam zlatá <3

Carly Rose Sonenclar- Come & Get It cover

3. července 2013 v 11:08 | vikiska
Na Youtube už je video z vystoupení Carly Rose Sonenclar, kde zpívala cover Come & Get It. Bohužel je to ale jen 40 vteřin :( Carly je úžasná, vždycky se mi v X Factor líbila, ale v tomto případě mi k té písničky její "kudrlinky" moc nesedí. Ale chtěla bych slyšet celou verzi, protože ta sloka se mi pak už líbila:)

AMP Radio Birthday Bash, NY, 30.6.2013

1. července 2013 v 10:42 | vikiska
Včera odpoledne se v Bostonu konal koncert oslavující narozeniny amerického rádia AMP, kde byla Selena hlavní hvězdou :) Sel zazpívala své nejnovější singly, ale i Love You Like A Love Song:) Byla nádherná, měla krásný kostým <3 Kromě Seleny na akci vystoupila i Ariana Grande, Drop City Yacht Club, Jason Derulo, Timflies a Sammy Adams.

Videa:
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Od fanoušků:
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host

Meet & Greet:
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Demi Lovato o Seleně (95,5 WPLJ)

30. června 2013 v 13:27 | vikiska
Demi Lovato mluvila v jednom svém novém rozhovoru o Seleně. Říkala, že je nadšená za její úspěchy a nejen za její, ale všech jejích přátel, se kterými vyrůstala, takže Taylor Swift, Jonas Brothers, Miley. Obzvlášť ale za Sel, kterou zná už od svých 7 let. Demi je tam hrozně milá, mluví o nich krásně <3

Kmart Exclusive Q&A

30. června 2013 v 13:17 | vikiska
Objevilo se video, kde Sel odpovídá na pár otázek pro Kmart. Mluví tam například o Disney Channel, charitě nebo o tom, že odmalička chtěla vystupovat. Taky řekla, že když by si měla vybrat jednoho umělce, s kterým by chtěla spolupracovat, byl by to Jason Mraz. Pro zajímavost, jak už taky jeho jméno napovídá, tento zpěvák má české kořeny :) Když vystupoval v Praze, tak taky uvedl svou show slovy 'Dobrý večer':)

Dustin Tavella - Everybody Knows

27. června 2013 v 19:33 | vikiska
Jak jsem psala před chvílí, Selena je v novém videoklipu zpěváka Dustina Tavelly:) Je k písničce Everybody Knows a Selenu a její kamarádky můžete vidět v několika scénách od 4:27. Moc jí to tam sluší <3 Je mi ale líto Dustina, protože na Youtube je valná většina komentářů o Seleně.

Na benzince, LA, 18.6.2013 - video

21. června 2013 v 22:06 | vikiska
Objevilo se video z úterý, kdy byla Selena se svým úplně novým autem na benzince. TMZ řeší, že Sel nevěděla, kam má natankovat a že si pak ještě přivřela šaty do dveří... Vážně je mi jí líto, že vůbec někdo takovou hloupost řeší.:/

The Next Star - reklama

20. června 2013 v 19:19 | vikiska
Selena natočila reklamu pro šestou sérii amerického pořadu The Next Star:)

Rozhovor pro AndPop (část 1)

20. června 2013 v 18:59 | vikiska
Byl zveřejněn nový rozhovor pro AndPop, který Sel natočila v Torontu. Zatím je to jen první část, druhá bude zveřejněna v červenci:) Jinak já jsem to ještě neviděla, takže vám nemůžu říct, o čem tam mluvili.
 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez