• Ostatní videa

Come & Get It- Remix Music Videos

20. června 2013 v 18:33 | vikiska
Na Selenino oficiální VEVO byly přidány remixy Come & Get It i se sestříhanými videoklipy!:) Zajímalo by mě, kdy už bude zveřejněn i videoklip ke Slow Down :)
Ukázka rozhovoru pro And Pop

15. června 2013 v 16:24 | vikiska
Objevila se krátká ukázka rozhovoru pro And Pop, který Selena udělala v Torontu. Celé interview bude zveřejněno v úterý 18.června :) Selena tam vypadá úplně dokonale <3

Zpráva pro americká rádia

11. června 2013 v 19:15 | vikiska
Sel je prostě zlatá <3 Před pár dny obvolávala pár amerických rádií, hrající Come & Get It a děkovala za podporu jejího singlu. Jeden moderátor natočil její hlasovou zprávu :)

Lohanthony - Slow Down

10. června 2013 v 17:11 | vikiska
Nevím, jestli znáte Lohanthonyho, protože ani já jsem o něm doteď neslyšela a myslím, že toto bude zajímavější pro ty, co ho případně znají. Ale tento známý americký vloger zveřejnil nové video, ve kterém vaří a když si to přetočíte na 6:00, uvidíte, jak tančí na Slow Down od Seleny :)

Emblem3 o Seleně

10. června 2013 v 17:02 | vikiska
Emblem3 mluvili v dalším rozhovoru o Seleně :) Tentokrát nemluvili o turné, ale o jejich setkání na květnových Billboard Music Awards :)

Vzkaz pro George (Union J)

8. června 2013 v 15:17 | vikiska
Už před nějakou dobou jsem vám psala, že člen britské skupiny Union J, Geroge Shelley, mluvil ve rozhovoru o tom, že má rád herečky od Disney a zmínil mezi nimi i Selenu. Selena mu proto natočila krátký vzkaz, který mu pustili při jeho rozhovoru pro Friday Download!:) Selena mu řekla, že až bude příště v Londýně, George jí může zavolat:)

Demi Lovato o Seleně (TelevisionetMusic)

8. června 2013 v 15:13 | vikiska
Demi Lovato mluvila ve svém novém rozhovoru pro TelevisionetMusic o Seleně. Když si video přetočíte na 5:20, Demi tam říká, že když byla v léčebně, velmi ji podporovala rodina a přátelé. Mezi nimi zmíní Nicka a Selenu, která jí do léčebny hned volala a brečela jí do telefonu.

Předprodej Stars Dance

4. června 2013 v 9:12 | vikiska
Nová upoutávka na album Stars Dance, které vyjde 23.července a už je v předprodeji na iTunes! Pokud si tam album teď koupíme, získáte už také zdarma Slow Down! Proto je hudba ze Slow Down taky použita v tomto videu. Jinak ty záběry ve videu, jsou udělané na stejný způsob jako při ukázce Come & Get It, takže si už jsem docela jistá, že toto všechno budou záběry z photoshootu pro její nové album!

Live Chat, 3.6.2013

4. června 2013 v 9:08 | vikiska
Jak už jsem vám několikrát psala dopředu, Selena měla dnes v noci live chat. Nevím, jestli se někdo z vás díval, ale live chat trval přes půl hodiny! Na Seleně bylo celou dobu vidět, jak je z toho nadšená a že chce sama o svém albu mluvit. V live chatu mluvila nejvíc ze všeho právě o Stars Dance, o nahrávání ve studiu a taky popsala úplně každou písničku z alba. Taky mluvila o svém turné a průběžně odpovídala na otázky fanoušků. Vypsala jsem vám sem jen pár takových důležitých bodů, ale ve video toho uslyšíte samozřejmě mnohem mnohem víc. Určitě stojí za to se podívat!:)

- Selena potvrdila, že album vyjde 23.července!
- Včera Selena přes e-mail zjistila, že Come & Get It se stalo platinové!
- Písně na jejím albu: Birthday, Slow Down, Stars Dance, Like A Champion, Come & Get It, Forget Forever, Save The Day, B.E.A.T., Write Your Name, Undercover a Love Will Remember.
- Pódium na Stars Dance Tour bude ve tvaru písmene S.
- Předskokany v Americe a Kanadě nebudou jen Emblem3, ale i Christina Grimmie.
- Trailer pro nový akční film The Getaway má být zveřejněn zítra na iTunes!
- Stars Dance už je v předprodeji na iTunes!

#selenalivechat 3.6.2013

3. června 2013 v 20:08 | vikiska
Jak už jsem vám psala, Selena bude mít dnes v noci live chat. Bude v 1 hodinu v noci našeho času, takže nevím, jestli je tu někdo, kdo by se na to chtěl dívat, ale pro případ sem dávám video, kde se bude konat. Já si raději pospím a podívám se na to zítra:) Každopádně jestli máte Twitter, určitě stojí za pokus poslat Seleně pár otázek pomocí tagu #askselena!:)

Live Chat v pondělí 3.června

1. června 2013 v 19:09 | vikiska
Selena dala na Youtube krátké video, ve kterém oznamuje svůj pondělní live chat!:) Kromě toho, že bude mluvit o albu a odpoví na pár otázek má prý i nějaká překvapení!:) Kéž by řekla, kdo bude její předskokan v Evropě a kdy vyjde další singl! Ovšem bohužel, je to východního amerického času, to znamená v 1 hodinu v noci z pondělí na úterý u nás. Takže myslím, že většina z nás se na to asi podívá až jako na normální video:)

Daddy- Crime (tfo remix)

1. června 2013 v 18:56 | vikiska
James Franco není jen herec, ale také hudebník. Společně s Timem O'Keefem, s kterým dohromady tvoří skupinu Daddy, vydali novou skladbu Crime tfo Remix. Do videa použili záběry ze Spring Breakers:)

Rozhovor pro 680 News

31. května 2013 v 17:03 | vikiska
Nový rozhovor pro 680 News. Selena tam mluví o své pěvecké a herecké kariéře i Dream Out Loud. Jinak jsem ráda, že Selena potvrdila můj názor ohledně toho posledního alba. Řekla, že je to poslední album na nějakou chvíli, ale že je jí ještě 20 a třeba ještě mění názor. Takže to určitě není její poslední deska vůbec:)

Emblem3 o Seleně (BBMA 2013)

30. května 2013 v 18:49 | vikiska
Objevil se ještě jeden rozhovor z Billboard Music Awards s Emblem3, kde mluví o turné se Selenou a taky zpívají kousek Come & Get It :)

Demi Lovato o Seleně (BBC Radio 1)

30. května 2013 v 18:44 | vikiska
Demi Lovato včera mluvila ve svém rozhovoru pro rádio BBC o Seleně. Když si video přetočíte na 3:04, říká tam, že jí Selena chybí a že toho spolu už hodně zažily. Přijde mi, že Demi se v poslední době vážně snaží navázat se Sel kontakt <3

Rozhovory (Anglie, Francie)

28. května 2013 v 11:23 | vikiska
Objevily se různé rozhovory pro anglická a francouzská rádia a jiná média. Já teď nemám tolik času a ještě toho mám moc, tak se na to podívám později, takže vám bohužel nemůžu říct, o čem tam spolu mluví. Přidávám ale taky včerejší live chat, který jsem viděla a tam byla Sel skvělá, je to vtipné :)

NRJ Radio (FR):


NRJ Radio Live Chat (FR):

M6 (FR):


Rozhovor s Dionne Bromfield (EN):

NRJ Live Chat

27. května 2013 v 20:46 | vikiska
Každou chvíli má začít Selenin live chat pro francouzské rádio NRJ :) Dívat online se můžete TADY!:)

Billboard Music Awards, 19.5.2013 - video #4

26. května 2013 v 10:08 | vikiska
Tak se objevilo ještě jedno video z Billboard Music Awards, které se konaly před týdnem. Když si ho přetočíte na 0:47, Austin Mahone se tam potká se Selenou, která mu říká o večeři, která se pak bude konat :)

The Graham Norton Show, Londýn, 23.5.2013 - video

25. května 2013 v 17:10 | vikiska
Z vystoupení v The Graham Norton Show už se objevilo i video. Chuděra Sel, jde poznat, že je nemocná :( Já sama jsem teď pěkně nachlazená a když mě bolí v krku, nechce se mi ani mluvit, natož muset tak zpívat.

Will a Jaden Smith o Seleně

24. května 2013 v 8:51 | vikiska
Will a Jaden Smith jsou momentálně v Londýně, stejně jako Selena, protože tam propagují svůj nový film. Den po Seleně dělali rozhovor ve stejném rádiu a moderátor jim řekl, že tam Sel byla před nimi. Jaden je z toho úplně nadšený :)

The Breakfast Show With Nick Grimshaw, Londýn, 22.5.2013

23. května 2013 v 16:57 | vikiska
Na Youtube už je včerejší rozhovor pro pořad rádia BBC, The Breakfast Show With Nick Grimshaw. Mluví tam například o tom, že je nemocná nebo o větším pozadí Nicki Minaj a taky odpovídá na otázky fanynek:)

Taylor Swift o Seleně (BBMA 2013)

23. května 2013 v 16:51 | vikiska
Další video z Billboard Music Awards, kde mluví Taylor o Seleně. Dostala dotaz, o čem se Selenou baví a Taylor odpověděla, že to radši nechceme vědět, zvlášť tu noc :)

The Erin Simpson Show, 17.4.2013

23. května 2013 v 16:49 | vikiska
Byl zveřejněn rozhovor pro The Erin Simpson Show, který Selena dělala už v dubnu. Nejprve mluví o svém novém albu a pak si vytahuje z taštičky s ledem otázky, na které odpovídá :)

Billboard Music Awards, 19.5.2013 - videa #3

21. května 2013 v 19:29 | vikiska
Tak ještě jedno video z BMA - je to jen kraťučké video, kde Selena, Taylor a Charity tančí při vystoupení Jennifer Lopez. Tohle bude přesně to, o čem mluvila Taylor v tom rozhovoru :D

Emblem3 o Seleně

21. května 2013 v 19:23 | vikiska
Našla jsem ještě další rozhovor, kde Emblem3 mluví o Seleně. Už jsem tak zvědavá, kdo bude předskokan v Evropě!
 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez