Stars Dance Tour 2013

Konkurz na tanečnice pro Selenu

5. listopadu 2013 v 19:18 | vikiska
Selenina tour tanečnice a kamarádka Charm La'Donna včera vedla konkurz na tanečnice pro Selenino vystoupení na zápas na Díkuvzdání:) Tady jsou dvě fotky se všemi roztleskávačkami.
image host image host

SD Tour: Houston, Texas, 2.11.2013

3. listopadu 2013 v 17:00 | vikiska
Fotky ze včerejšího koncertu v Houstonu :) Dnes večer bude hrát v Dallasu.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host

SD Tour: San Antonio, Texas, 1.11.2013

2. listopadu 2013 v 15:20 | vikiska
Včera Selena odehrála první koncert ve svém rodném státě Texas. Byl v San Antoniu a Selena si na chvíli oblékla i dres místního basketbalového týmu Spurts:) "Doma" ale teprve ještě bude hrát, dnes bude mít koncert v Houstonu a v neděli v Dallasu - kousek od něj se Selena narodila:) Tyto koncerty pro ni musí být speciální a určitě se na ni přijde podívat její rodina. Mimochodem na včerejším koncertu bylo přes 18 a půl tisíce lidí :) Zatím jsou fotky jen od fanoušků, takže nic kvalitního.
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Stars Dance Tour v Asii a Austrálii

2. listopadu 2013 v 15:10 | vikiska
Stars Dance Tour se skutečně rozšíří i na Asii, Austrálii a dokonce další místa! Zatím nejsou vydaná oficiální data, ale sama Selena to včera napsala na Twitter:) Podle Japonska předpokládám, že všechny koncertu budou v lednu, popřípadě ještě v únoru.

Selena: " #StarsDance2014 jedeme do Asie, Austrálie a dalších. Sledujte selenagomez.com/events pro nová data. "

Stars Dance Tour v Japonsku

1. listopadu 2013 v 19:40 | vikiska
Kromě turné po Kanadě, Evropě a USA pojede Selena i do Japonska!:) Odehraje tam čtyři koncerty v lednu a je to už i na jejích oficiální stránkách. Jsem zvědavá, jestli se přidají i nějaká další data, například pro Austrálii. Přála bych to i tamnějším fanouškům :)

Japonsko:
16.-17.1.2014 - Tokio
20.1.2014 - Osaka
21.1.2014 - Nagoya

Emblem3 o Seleně (DigitalSpy)

3. října 2013 v 17:37 | vikiska
Emblem3 mluvili ve svém rozhovoru pro DigitalSpy o Seleně. Připomínám, že byli předskokany v Kanadě a ještě je čeká zahajování koncertů na americké části Stars Dance Tour :) Rozpovídali se hodně! Ale je to zajímavé, jaké vlastně mají pocity a že se sami tak stydí.

DS: Jste na turné se Selenou Gomez. Jaké to je? Vycházíte s ní dobře?
Keaton: " Odehráli jsme kanadskou část a byla moc milá. "
Drew: " Je to spojení dokonalosti. Perfektní zahájení a pak ukončení. Nažhavili jsme pro ni dav a získali jsme tak fanoušky, a to je úžasné. Trávili jsme s ní i čas, party v jejím autobusu a tak. "

DS: Je super slavná - jaké je to s ní v zákulisí?
Drew: " Upřímně je velmi slavná. Nevím, jak s ní komunikovat. "
Keaton: " Docela jsem s ní mluvil. Je upřímně nohama pevně na zemi a je opravdu cool. "
Drew: " Dovolí vám říct cokoliv a mluvil o čemkoliv, ale když máte příležitost - aspoň to platí u mě - nevím co říct."
Wesley: " Ano! Mluvíš o něčem úžasném? Mám být v pohodě? Mám to zkusit?
Drew: " Pokaždé, když o sobě mluvím, říkám si ' Nechce o mně slyšet, musím mluvit o ní'. Ale pak si říkám ' Možná už ji nebaví mluvit o sobě, protože na to musí odpovídat pořád'. A pak si říkám ' Jen si sednu do rohu - nechám to na Wesleyho nebo Keatona'. Myslím, že Keaton s ní má nejlepší vztah. "
Keaton: " Hodně s ní mluvím. "
Wesley: " Máte nejopravdovější přátelství. Když s ní mluvím, nemůžu se dostat přes 'Flirtujeme spolu?'. "
Drew: " Úplně! Ani nevím, co dělat. "
Wesley: " Protože jsme ve stejném věku..."
Drew: " Je to jako, že by to mohlo zabrat, ale..."
Wesley: " Jsem docela atraktivní, ty jsi super atraktivní, co to děláme, děje se to? Nevím! "
Drew: " Keaton s ní jedná, jako by byla obyčejná. "

Přesun koncertu v St. Louis

1. října 2013 v 16:18 | vikiska
Nás se to sice netýká, ale bylo změněno datum Seleniného koncertu v St. Louis. Selena dala na Facebook oficiální informace:) Z 27.listopadu se koncert přesouvá na 18.listopadu kvůli problémům s časovým rozvrhem. Všem, kdo už mají zakoupené lístky, bude jako omluva zaslán oficiální sběratelský plakát Stars Dance. Pokud se majitel lístku nebude moci dostavit v tomto termínu, peníze za lístek mu budou vráceny. Další lístky na show jsou stále v prodeji a ceny začínají na 29,50 dolarech - při zakoupení čtyř lístků ovšem zaplatíte jen 99 dolarů.

Tweet o evropském turné

19. září 2013 v 19:02 | vikiska
Protože ruské koncerty byly bohužel skutečně zrušeny, koncert ve Vídni byl poslední a Sel na zakončení evropského turné napsala tweet <3 Abych to ještě upřesnila - ruské koncerty museli být zrušeny, protože Seleně odmítli dát vízum, bez kterého do země nemůže. Po koncert Madonny a Lady Gaga byly zpřísněny podmínky, protože na svých koncertech podporovaly práva homosexuálů.

Selena: " Moc jsem se s vámi v Evropě bavila, nominace na nejlepší ženskou interpretku je skvělý způsob odjezdu. Vše díky vám - ODKAZ "

SD Tour: Frankfurt, Německo, 14.9.2013

15. září 2013 v 16:56 | vikiska
Ze včerejšího koncertu v Německu je zatím bohužel jen pár nekvalitních fotek od fanoušků, videí je ale na druhou stranu víc než obvykle!:) Zbývají dva koncerty v Evropě - zítra se bude konat v Milánu a v úterý ve Vídni!
Videa:
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host

Meet & Greet:
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Zrušené koncerty v Rusku

11. září 2013 v 19:50 | vikiska
Přišla úplně nečekaná informace ohledně Seleniného evropského turné, která se nás díkybohu netýká (teda doufám, že nikdo z vás nechtěl jet na Selenu do Ruska). Všechny koncerty, které totiž měla Selena odehrát v Bělorusku, na Ukrajině a v Rusku byly zrušeny. Měly následovat hned po Vídni, tedy ve dnech od 19. do 25. září. Důvod jejich zrušení není jasný, ale předpokládá se, že je to kvůli politickým problémům USA a Ruska. Je mi vážně hrozně líto všech těch fanoušků, protože ti za to samozřejmě vůbec nemůžou. Mrzelo by mě úplně neskutečně, kdyby Selenin koncert ve Vídni pár dní předtím nečekaně zrušili. Zrušení těchto čtyř koncertů znamená, že Selena bude mít v Evropě už jen 5 koncertů a poslední bude právě ve Vídni v úterý 17.září.

SD Tour: Winnipeg, Kanada, 19.8.2013

20. srpna 2013 v 16:28 | vikiska
Fotky a videa z koncertu ve Winnipegu. Teď bude mít Sel pár dní přestávku a v Kanadě už ji čekají jen tři koncerty ve dnech od 22. do 24.srpna.

Videa:
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host

MTV: V zákulisí Stars Dance Tour

20. srpna 2013 v 15:37 | vikiska
MTV dalo na své stránky další nové video ze zákulisí Stars Dance Tour. Bylo natočeno těsně před prvním koncertem:) Podívat se můžete TADY.

'Our Love Is Forever'

17. srpna 2013 v 20:15 | vikiska
Děkuju moc Kristýně za poslání:) Jedna Selenina fanynka, která taky půjde na koncert do Vídně, vymyslela, že si co nejvíc lidí vytiskneme cedulku 'Our Love Is Forever' a všichni ji naráz zvedneme, aby ji viděla Selena:) Kristýnu taky napadlo, že vhodný moment by byl při písničce Love Will Remember, s čímž úplně souhlasím. Takže jestli chcete a máte možnost, vytiskněte si cedulku a zrealizujeme to! Je to vážně dobrý nápad a dávám to sem, aby nás bylo co nejvíc. Pokud nemáte možnost si ji vytisknout, tak pár jich bude autorka nápadu rozdávat i před halou:)

Nápis k vytištění:
image host

Iggy Azalea o Seleně

16. srpna 2013 v 18:54 | vikiska
Zpěvačka Iggy Azalea poděkovala Seleně, že si na turné vybrala jako jeden ze svých coverů její písničku Work. Pak se Seleny taky zastala:) Je to od ní hezké.

Iggy: " Pozdrav @selenagomez za to, že na jejím koncertu udělala svou verzi 'Work'. Myslím, že je jí to podařilo skvěle! "

@alex_turek: Buď potichu. Víš, že jsi lepší.
Iggy: " Samozřejmě, je to moje písnička. Ale o tom to není, podařilo se jí to a mně se to líbilo. Myslím, že je cool, že se jí ta písnička líbí."

Přípravy na Stars Dance Tour, Vancouver

14. srpna 2013 v 17:38 | vikiska
Dvě nové fotky z příprav na Stars Dance Tour ve Vancouveru<3 Tak už dneska čeká Selenu a všechny, co na turné pracují, velký den! Za měsíc a pár dní už bude i koncert ve Vídni! Bože, jak já se těším! <3 Jinak přeju Seleně i celému jejímu týmu, ať se jim první show povede podle jejich představ!:)
image host image host

Nový promo plakát pro Stars Dance

14. srpna 2013 v 17:28 | vikiska
Emblem3 poslali na Instagram novou promo fotku pro Stars Dance Tour!:) TADY se taky můžete podívat na jejich nový rozhovor pro MTV, kde mluví o turné.

Předskokan ve Vídni

13. srpna 2013 v 19:34 | vikiska
Tak konečně jsem vypátrala, kdo bude Seleniným předskokanem ve Vídni!:D Jak už se dalo čekat, bude to místní umělec. Vystoupit by měl osmnáctiletý zpěvák Daniele Negroni. Já jsem o něm teda nikdy předtím neslyšela a předpokládám, že většina z vás na tom bude stejně. Tak jsem vyhledala pár jeho videoklipů, ať se můžete podívat, co vás čeká jestli jdeme. Je mi líto, že si Selena nevzala předskokany z Ameriky nebo že to aspoň nejsou Union J, kteří budou jen v Portugalsku, protože o těch aspoň trošku povědomí mám. Kdyby to byl ještě třeba někdo, koho mám ráda, byl by to úžasný bonus. Ale tak stejně nejdůležitější je Selena, takže mi to ani nijak nevadí:) Jinak jsem taky našla fotku plakátu z Vídně:)

Videa:

Předskokan - Madrid

10. srpna 2013 v 17:27 | vikiska
Dalším předskokanem na evropské části Stars Dance Tour bude mladý španělský zpěvák Xuso Jones. Podle národnosti je asi jasné, že bude zahajovat koncert v Madridu, který se bude konat 12.září :)

Přípravy na turné

8. srpna 2013 v 11:23 | vikiska
Celebrity News And Gossip přidalo na Youtube nové video se Selenou. Kromě krátkého rozhovoru tam můžete vidět i záběry ze zkoušek! Už se Stars Dance Tour nemůžu dočkat! Momentálně to jsou vážně mé nejoblíbenější novinky:) Jinak Sel je ve videu zlatá <3

Wesley Stromberg o Seleně

8. srpna 2013 v 10:59 | vikiska
Wesley Stromberg, člen skupiny Emblem3, která dělá Seleně předskokany na americké části Stars Dance Tour, mluvil o Sel v jednom novém rozhovoru.

O připojení se k Seleně Gomez na její Stars Dance Tour
Wesley: " Myslím si, že nás viděla v X Factor a její tým po nás sáhl jako po předskokanech na její turné. Teď jsme opravdu dobří kamarádi. Chodíme spolu ven, píšeme si a byli jsme spolu v Disneylandu. Bude to doslova nejlepší období našich životů. "

Stars Dance Tour - Anton Ewald

7. srpna 2013 v 12:03 | vikiska
Bylo oznámeno jméno dalšího předskokana na evropské části Stars Dance Tour. Ve Stockholmu ve Švédsku, kde Selena vystupuje už 31.srpna, bude předskokanem místní devatenáctiletý zpěvák Anton Ewald. Zatím to vypadá, že na koncertech v Evropě budou různí předskokani vybráni z místních umělců. Jsem tedy opravdu zvědavá na Vídeň, nikdo mě nenapadá.

The Vamps - Stars Dance Tour (Londýn)

5. srpna 2013 v 19:51 | vikiska
Konečně známe první jméno předskokanů pro evropskou část Stars Dance Tour! Bohužel to zatím neplatí pro Vídeň. Britská skupina The Vamps totiž oznámila přes Twitter, že budou předskokany na Seleniných koncertech v Londýně, které se budou konat v Hammersmith Apollo 7. a 8.září. Ach jo, každý den se těším na to, že se už třeba dozvím o Vídni... Tak snad to bude co nejdřív, už je pomalu na čase:) Každopádně musím říct, že o The Vamps slyším poprvé.

EDIT: Teď jsem četla, že v Portugalsku (11.9.) mají být předskokany Union J! O těch už jsem aspoň slyšela:D Je do další britský boyband:)

The Vamps: " Tak to vypadá, že tisk oznámil naše novinky předtím než jsme měli šanci! PODPORUJEME @selenagomez příští měsíc v Londýně! "

Christina Grimmie o Seleně

5. srpna 2013 v 19:21 | vikiska
Christina Grimmie mluvila v jednom svém novém rozhovoru i o Seleně. Christina byla už na We Own The Night Tour a společně s Emblem3 bude předskokankou i na americké části Stars Dance Tour:) Když si video přetočíte na 3:45, Christina tam mluví o tom, co bude zpívat i vzpomíná na její oblíbený moment z We Own The Night Tour:)

Návrh pódia #2

21. července 2013 v 12:53 | vikiska
Bože, novinky ohledně Stars Dance Tour u mě teď určitě patří k nejoblíbenějším <3 Našla jsem další návrh Seleniného pódia, můžete tam vidět indický vzor. Nejspíš je to zrovna ke Come & Get It :)

Tweet, 6.7.2013

7. července 2013 v 13:36 | vikiska
Sel včera napsala nový tweet ohledně jejího turné <3 Týká se choreografie - Sel už se se svými tanečníky naučila choreografii s 7 písním! Zbývá jim ještě dalších 7, ale evidentně jim to jde dost rychle:) Už se tak těším!

Selena: " Zrovna jsem se naučila 7. tanec pro Stars Dance Tour, dalších 7 zbývá. Jste připraveni tančit... Kdo jde? #StarsDanceTour #16daystoalbum !!! "
 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez