Stars Dance Tour 2013

Návrh pódia

30. června 2013 v 14:34 | vikiska
S blížícím se Stars Dance Tour se na internetu objevil návrh pódia!:) Selena už dříve ve svém live chatu řekla, že bude ve tvaru 'S', takže si myslím, že je to pravé. Hrozně se mi to líbí, je to chytré, protože jestli budete taky v Golden Circle, budeme mít daleko větší možnost být Seleně blíž než kdyby bylo to pódium třeba čistě rovné! Je to fakt dobře vyřešené. Já už se tak strašně moc těším!:)
image host image host image host image host

Nová osobní fotka

28. června 2013 v 19:14 | vikiska
Jeden z lidí pracujících na Stars Dance Tour poslal novou osobní fotku se Selenou :)
image host

Stars Dance Tour- Promo plakát pro San Diego

25. června 2013 v 13:06 | vikiska
Objevil se nový promo plakát pro Stars Dance Tour, konkrétně koncert v San Diegu, který se bude konat 8. listopadu. Jinak už jsem vážně nedočkavá, kdo bude předskokanem u nás a myslím, že už by to pomalu mohli zveřejnit, když první koncert v Evropě je už 30.srpna. :)

Charm La'Donna- Instagram, 14.6.2013

15. června 2013 v 16:20 | vikiska
Tanečnice Charm La'Donna poslala na Instagram fotku, ze které je patrné, že už se připravuje na Stars Dance Tour!:) Připoménám, že to začíná už 14.srpna ve Vancouveru a 30.srpna začíná evropská část v Kodani!

" Říká se tomu zábava, když milujete svou práci "

Emblem3 - předskokani pro Severní Ameriku

17. května 2013 v 20:15 | vikiska
Byli oznámeni první předskokani Seleniného Stars Dance Tour! Koncerty v Severní Americe bude zahajovat skupina Emblem3, kterou můžete znát z americké verze soutěže X Factor. Osobně se se Selenou ještě nesetkali, ale v jejich rozhovoru řekli, jak nadšení jsou. Nemůžu se dočkat, až se dozvíme, kdo bude dělat předskokana pro Evropu! Koho byste rádi viděli? :)

Emblem3 o Stars Dance Tour: " Jsme tak rozhození, že budeme tento rok na turné po Severní Americe a Kanadě, pojedeme i do pár měst, kde nás fanoušci ještě neviděli. Chtěli jsme zpět a nemůže nás napadnout nikdo lepší, než Selena, s kým bychom tam mohli být. Bude to zábavná jízda! "

Lístky do Vídně #2

22. dubna 2013 v 18:22 | vikiska
Ještě tu mám informaci pro ty, kteří si o víkendu kupovali lístek na Selenin vídeňský koncert :) Jelikož se nemůžu dočkat, až ten lístek budu mít u sebe, a určitě nejsem jediná, tak jsem hned v sobotu psala e-mail Stadthalle, kdy by mi měl asi přijít. Jestli jste si ho taky objednávali přes tyto oficiální stránky, tak by to mělo platit i pro vás - lístky odesílali už dnes a dorazit by měly do 10 dní! Je to sice ze zahraničí, ale stejně si myslím, že dojdou ještě dřív:D Vážně se už nemůžu dočkat ♥ Jinak bych zase chtěla vymyslet něco jako tu knížečku s přáníčkama, kterou jsem jí dělala do Londýna, ale to je jen tak předběžně, ještě je spousta času:)

Selena o svém turné

21. dubna 2013 v 9:39 | vikiska
Přeložila jsem vám, co Selena řekla o svém světovém turné v show Ryan Seacrest :) Líbí se mi ta její myšlenka. Tak se těším!

" Bude to větší show. Jsem nadšená. Hodně jsem tancovala a prostě chci pobavit lidi, jsem super nadšená. Trošku mi chyběly show, které byly jen o tanci a o vystupování místo toho, jak velké a propracované je pódium, takže to chci zpět. Moje nejoblíbenější byly Britney Spears a Janet Jackson, takže bych chtěla víc tancovat a udělat zábavnou show a písničky, místo velkého pódia a efektů. "

Lístky do Vídně!

20. dubna 2013 v 10:06 | vikiska
Moc děkuju Lewisovi Domčovi, který našel jiný odkaz, kde si můžeme zakoupit lístky na Selenu! Nechápu, proč je na Seleniných oficiálních stránkách odkaz na TicketMaster, čekala jsem na to asi hodinu a nic tam nebylo. U všech lístků jsou ceny a je to rozřazené jako A- sezení, C- stání a GC-stání u pódia. Já už jsem si koupila GC (=Golden Circle), lístek stál 77 eur. Pak si vyberete, jestli si lístky vyzvednete v hale, v nějakém informačním centru ve Vídni nebo si je necháte poslat poštou. Já jsem si vybrala poštu, ale stojí to ještě dalších 10 eur. Posledním krokem je platba, kde musíte uvést data o své kartě. Já se nemůžu dočkat!

Lístky na Selenin koncert #2

19. dubna 2013 v 22:51 | vikiska
Ještě tu mám dvě doplňující informace ohledně lístků na Selenin koncert. Ptali jste se, jestli je určená věková hranice (např. 16 let), kdy je na koncert potřeba doprovod. U vídeňského koncertu jsem nic takového nenašla, je to například u koncertu v Paříži. Upřímně jsem se divila, že Selena nebude v Německu, ale bylo zveřejněno další datum! Myslím, že Německo je pro nás taky přijatelné, takže vás o tom chci informovat:) 14.září bude mít koncert ve Frankfurtu, kde ale osoby mladší 14 let musí být doprovázené dospělou osobou a všichni musí svůj věk prokázat. Já stejně pojedu určitě do Vídně, mám to blíž, ale třeba je tu někdo od německých hranic, kdo by jel raději právě do Frankfurtu:) Bohužel jsem ale nenašla datum zahájení prodeje lístků.

Lístky na Selenin koncert

18. dubna 2013 v 20:03 | vikiska
Protože mi spousta z vás píše dotazy ohledně lístků na Selenin koncert, rozhodla jsem se vše napsat do jednoho článku:) Většina z nás by asi určitě jela do Vídně, ale i v jiných městech to bude podobné. Lístky na vídeňský koncert se začnou prodávat v sobotu v 9 hodin ráno našeho času. Na výběr budou lístky k sezení, ke stání, stání v Golden Circle (pod pódiem) nebo Diamond Meet & Greet Experience.

Diamond Meet & Greet Experience obsahuje:
1x vstupenka na koncert (Golden Circle)
1x setkání se Selenou
1x příležitost se Selenou vyfotit
1x podepsaný plakát z limitované edice
1x upomínková kartička VIP na krk
1x taška Selena Gomez
1x sluneční brýle Selena Gomez
1x kšiltovka Selena Gomez
Cena balíčku: 275,30 eur = 6 650 Kč

Selena Gomez Golden Ticket Bundle obsahuje:
1x vstupenka na koncert (Golden Circle)
1x plakát z limitované kolekce
1x sluneční brýle Selena Gomez
Cena balíčku: 142,35 eur = 3 679 Kč

Lístky pro fanoušky ze Seleniného oficiálního fanklubu už jsou v prodeji a nejsem si tedy úplně jistá, jestli ceny budou stejné v normálním prodeji, který začne v sobotu. Myslím, že by ale měly lístky stát stejně, pro fanklub je to prostě jen dřív.
Lístky v první cenové kategorii: 55,15 eur = 1 425 Kč
Lístky v druhé cenové kategorii: 45,25 eur = 1 169 Kč
K lístkům není přičteno poštovné.

Lístky budou v prodeji na německém TicketMaster => ODKAZ.

Toto je vše co vím, při koupi lístků vás to ale určitě dál navede, to se nemusíte bát:) Snad jsem vám s tím aspoň trošku pomohla a lístky si koupíte bez problémů. Jinak teď jsem si všimla, že dneska byla překročena hranice 750 000 návštěvníků! Bylo by skvělé, kdyby se do narozenin blogu stihlo třeba 800 000. Jsem moc ráda za každého nášvěvníka!♥
PROSÍM NEKOPÍRUJTE!

Stars Dance Tour 2013- promo video

17. dubna 2013 v 19:03 | vikiska
Upoutávka na Selenino turné <3

Stars Dance Tour 2013 - plakáty

15. dubna 2013 v 20:06 | vikiska
Myslela jsem si, že MTV Movie Awards budou dneska největší novinkou, ale... Selena oznámila název i všechna data svého světového turné! To se jmenuje Stars Dance po jedné z písniček z jejího nového alba a začne už v srpnu! Konkrétně začne 14.srpna ve Vancouveru v Kanadě, kde Selena odehraje 8 vystoupení během 10 dní. Poté se přesune do Evropy! 30.srpna začne evropskou část koncertem v Kodani a ukončí ji 25.9. v Moskvě. Poslední část - americká- bude od 10.října do 27.listopadu. A teď to nejdůležitější - Selena sice nebude v Praze ani v Bratislavě, ale bude ve Vídni! Myslím, že Vídeň je úžasná, protože je to takový střed a pro mnohé je dostupná. Udělalo mi to takovou radost! Teda dneska byl úžasný den, ale tohle mi ho ještě zlepšilo! Už jsem i domluvená s PavlusQou, že spolu pojedemeTADY, na oficiálních stránkách Seleny. Prodej lístků do Vídně začne už v sobotu v 9 hodin ráno!

Evropa:
30/08/13 Kodaň, Dánsko - Falcon Theater
31/08/13 Stockholm, Švédsko - Arena
01/09/13 Oslo, Norsko - Oslo Spektrum
03/09/13 Amsterdam, Nizozemí - Heineken Music Hall
04/09/13 Antwerpen, Belgie - Lotto Arena
05/09/13 Paříž, Francie - Zenith
07/09/13 Londýn, Velká Británie - Hammersmith Apollo
11/09/13 Lisabon, Portugalsko - Campo Pequeno
12/09/13 Madrid, Španělsko - Palacio De Vistalegre
16/09/13 Miláno, Itálie - Alcatraz
17/09/13 Vídeň, Rakousko- Stadthalle
19/09/13 Minsk, Bělorusko - Minsk Arena
21/09/13 Kiev, Ukrajine - Palace Of Sports
23/09/13 Saint Petersburg, Rusko - Ice Palace
25/09/13 Moskva, Rusko - Olympisky Arena
image host image host image host
 
 

Reklama
" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez