• Webmiss

Zdravím po dlouhé době:)

27. června 2014 v 18:18 | vikiska
Ahoj :) Po opravdu dlouhé době jsem se znova přihlásila na blog, protože už snad víc jak týden mám chuť napsat zase nějaký ten článek:) Asi je to od té doby, kdy jsem přidávala na Instagram jednu starší fotku z dovolené z Řecka a čtenářka mého blogu Valinka mi napsala, že si ještě vzpomíná, jak jsem sem ty fotky dávala. Řekla bych, že mě tak trošku popadla nostalgie. Procházela jsem si i přáníčka z narozeninám blogu a krásné komentáře, které jste mi v průběhu let psali, a jako vždy mě to znova zahřálo u srdce, i když už blog není aktivní. Rozhodně si nemyslete, že jsem na vás zapomněla! To opravdu nehrozí:) Vím, že tento článek už si přečte jen zlomek mých bývalých čtenářů, kteří sem třeba občas ještě zajdou. Ale hrozně moc ráda si přečtu aspoň od pár návštěvníků, jak se máte I když... ptát se v den, kdy začaly prázdniny, bude asi trošku zbytečné:) Už máte nějaké plány na léto? Já kromě dovolené a různých výletů asi nic tak konkrétního nemám. Budu muset už vypracovávat nějaké maturitní otázky, ale jinak si hodlám konečně užít sluníčka, vody a všech věcí, které v létě miluju:) Za ten poslední půl rok se mi stalo tolik věcí (někdy si už vážně připadám, že snad žiju ve filmu), že už to potřebuju jako sůl.
Jinak sledujete stále novinky o Seleně? Doufám, že jste si našli jiný blog nebo stránku, na které se o ní dozvídáte všechny novinky:) Já se teď těším na Behaving Badly. Bude to zase něco jiného než filmy, co Sel doposud natočila. To se mi líbí, ráda ji vidím v tak rozdílných rolích a přitom je všechny zahraje věrohodně. Prostě naše talentovaná Sel, co dodat:)
Tak já asi už budu končit. Ani nevíte, jak ráda znova píšu článek. Popadla mě nějaká tvořivá nálada.:) A znova - moc ráda si přečtu i komentáře od vás! Mějte se krásně a přeju nádherné léto všem!:)
vaše vikiska

Šťastné a veselé Vánoce♥

23. prosince 2013 v 16:05 | vikiska
Ahoj všichni!:) Je mi jasné, že návštěvnost v těchto dnech a v době, kdy blog ještě fungoval, se nedá srovnávat. Ale doufám, že sem ještě někdo aspoň náhodou zabloudí, protože bych vám všem chtěla popřát krásné svátky ♥ Já se mám dobře, Vánoce miluju, jsou to moje nejoblíbenější svátky, tak se na ně hrozně těším. Když jsem s blogem skončila, bylo to hrozně divné, když jsem nic nemusela přidávat. Ale opravdu mi to pomohlo. Ta hodina a půl, kdy člověk může dělat cokoliv jiného co potřebuje, je hodně. Takže opravdu neuvažuju, že bych se třeba vrátila, jak se mě někdy přes mail ptáte, ale chybíte mi:) Budu hrozně ráda, když mi do komentářů napíšete aspoň krátce, jak se máte:) O Seleně si samozřejmě novinky pořád hledám a nic se nezměnilo na tom, jak ji mám ráda ♥ Doufám, že si teď pořádně odpočine a prožije s rodinou pohodový čas. Jak sama řekla, potřebuje čas i sama na sebe a když si člověk vzpomene, na čem všem Sel pracuje... Vážně toho má hrozně moc. Samozřejmě chci ale i vám popřát nádherné Vánoce plné klidu a pohody! Užijte si ten kouzelný čas se svou rodinou a snad se vám splní všechna přání! ♥ Taky vám rovnou přeju, ať je pro vás rok 2014 ten zatím nejlepší ze všech a ať jste šťastní a zdraví:) Mějte se krásně! ♥
vikiska

Cory Monteith

14. července 2013 v 13:27 | vikiska
Asi o tom už víte, je toho všude plno. V noci ze soboty na neděli byl v Kanadě nalezen mrtvý herec Cory Monteith. Nejvíc se proslavil svou rolí v seriálu Glee, ale zahrál si taky se Selenou ve filmu Monte Carlo. Když jsem to poprvé viděla, nechtěla jsem tomu věřit. Vlastně ještě teď tomu nemůžu pořádně uvěřit... Na Glee jsem se nikdy nedívala, ale Coryho znám z internetu, časopisů, v podstatě pořád někde vidíte jeho tvář a tak máte pocit, že ho prostě stejně znáte. Navíc v roce 2010 natáčel v Evropě se Selenou Monte Carlo... Jsem z toho úplně v šoku, takové věci mě vždycky vezmou. Už jsem to i obrečela. Na Twitteru můžete vidět spoustu tweetů od slavných lidí, jako je Miley Cyrus, Demi Lovato nebo The Wanted, kteří vyjadřují soustrast. Už napsala i Katie Cassidy, další herečka z Monte Carlo. Selena ale zatím nic nenapsala a nejsem si jistá, jestli vůbec něco napíše. Je to prostě šílené, pořád na to musím myslet. Neumím si představit, že už mezi námi není... Přeju upřímnou soustrast celé jeho rodině a přátelům a Corymu, aby odpočíval v pokoji.

Scrapbook pro Selenu :)

17. února 2013 v 19:04 | vikiska
Domča nám poslala pár fotek ze scrapbook pro Selenu, abysme viděli, jak to vypadá vytisklé :) Děkuju všem, kdo se zúčastnili, vždycky je lepší, když je toho víc!:) Teď už jen musíme věřit, že to Domča v úterý skutečně k Sel dostane <3
image host image host image host image host

Přáníčka pro Sel- poslední šance

16. února 2013 v 16:52 | vikiska
Jen bych vás chtěla upozornit, že dnes je poslední šance posílat vaše přáníčka pro Sel! Můžete je posílat do dnešních 20:00 a myslím, že to rozhodně stojí za pokus:) Pokud nevíte o co jde, všechny informace si přečtěte TADY. Stačí i nějaký blend, prostě cokoliv, co byste byli rádi, kdyby Sel viděla. Já věřím, že i tato scrapbook se k Seleně dostane:) Já už mám své přáníčko hotové, tak se můžete podívat, jak to může vypadat :)
image host

Děkuju :)♥

15. ledna 2013 v 17:44 | vikiska
Dneska jsem si prohlížela různé starší videa a obrázky, co jste mi kdy vytvořili. I když to jsou třeba i dva roky, věřte, že jsem na to nezapomněla a pořád mi to dělá radost.♥ Jen jsem prostě vám všem chtěla napsat, že jsem hrozně ráda za všechny, kteří chodí na můj blog, podporují mě krásnými e-maily i komentáři... Baví mě pro vás psát, překládat a je pro mě úžasnou odměnou, když mi pak někdo napíše, že se na můj blog vrací každý den a že ho baví. Moc si toho vážím a doufám, že to tak bude i dál ♥ :) Mám vás ráda!♥
Tady je jen pár z krásných věcí, které jste mi vytvořili za tu dobu, co mám blog ♥Jaké byly vaše Vánoce?:)

25. prosince 2012 v 15:48 | vikiska
Tak jaké jste měli Vánoce? :) Já nádherné, jako každý rok <3 Na Vánocích miluju vážně úplně všechno :) Měla jsem hroznou radost, když se mé rodině líbily dárky ode mě a samozřejmě jsem měla i radost z krásných dárků, které jsem dostala :) A jak jste Vánoce prožili vy? Co jste dostali za dárky? Budu moc ráda, když se o to podělíte v komentářích <3 :)

Řecko 2012

24. srpna 2012 v 20:14 | vikiska
Novinky jsou hotové, tak už jen ty fotky z letošního Řecka :) Klidně bych si tam zajela ještě na dalších 10 dní... Ale tak vím, že už za rok zase budu ležet na vyhřáté řecké pláži :) Pro naši rodinu je Řecko prostě tradice a bez toho není léto létem :) Tento rok mě ovšem trochu převezli s časopisy :D Vždycky tam měli dva obchody, kde měli německé Bravo a Popcorn a další takové časopisy. Letos ale v tom jednom časopisy už neprodávají a ten druhý zrušili úplně... Dost jsme se divili, když jsme se tam vydali a nenašli jsme ho :D Ale koupila jsem si aspoň jeden srbský a jeden maďarský časopis, kde teda ale Sel moc není:( Ale tak aspoň něco :) Tento rok jsme byli zase na hradě Platamon, aby ho viděla i moje kamarádka a ten výhled z tama se prostě neomrzí :) Taky Nikos, majitel apartmánů, kde vždycky bydlíme a oblíbil si nás, nás vzal na jeho farmu na Olympu, kde to bylo taky překrásné <3 Hrozně rychle to tam ale uteklo:) Snad se vám budou líbit fotky!:)
↓ Výhled z Platamonu, to pohoří vlevo je Olymp :)

↓ Večerní pláž v Platamonasu, městečku vedle Nei Pori, kde jsme bydleli :) Škdoa, že je tam kamenitá pláž, protože je to tam taky nádherné :)


↓ Naše pláž v Nei Pori

↓ S mojí kamarádkou Terezkou... Jsem tak šťastná, že mohla jet s náma!

↓ No, prostě já:)

Zdravím z Řecka!♥

16. srpna 2012 v 9:15 | vikiska
Zdravím všechny ze slunečného Řecka!:) ♥ Je to tu krásné jako vždycky, je tu horko a moře je čisťunké :) Wifi od minulého roku polepšila, teď už ji chytáme i na apartmánu, ale na počítači se mi samozřejmě vůbec být nechce :) Jen třeba když přetahujeme fotky, tak se podívám na blog, co je nového o Seleně :) Snad se vy máte taky dobře a užíváte si prázdnin, dokud to ještě jde!♥ Příští týden už jsem zpátky:) Včera nás pozval na farmu nás "pan domácí", která je přímo na Olympu v horách a pěstuje tam kiwi, fíky, rajčata, hrozny a spoustu dalších věcí. Byl z tama vážně úžasný výhled :) Až přijedu domů, tak sem přidám víc fotek :) ♥ PS: Tuto fotku upravovala moje sestra, jen aby neřekla, že to vydávám za své :D

Moje sbírka

14. července 2012 v 17:50 | vikiska
Tak včera mi v komentářích několik z vás psalo, že byste rádi viděli moji sbírku se Sel. Někdo ji po mě chtěl vidět asi před třemi měsíci, tak už ji mám vyfocenou :) Něco tam teda možná chybí, ale je tam snas skoro vše, když je to focené v postatě před chvilkou, tři měsíce jsou nic:) Jenom upozorňuju, že tuto sbírku nikdy a za nic nedám, to si sbírám sama!:) Na té 7. fotce to jsou sešity, kde mám články, je to jen pro představu. Ten jeden je úplně plný a v druhém už jsem taky za polovinou, takže kdybych to všechno měla fotit, tak by to trvalo snad tři dny :) Teď už mi to ale docela stačí, už si časopisy u nás nekupuju a v cizině si koupím jednou za čas když jsme na cestách, protože si je ráda prohlížím. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Sbírky:)

13. července 2012 v 13:11 | vikiska
Před pár dny jsem se zase prohrabávala různýma časopisama a plakátama, kterých mám hrozně moc, z Česka i z ciziny. Spoustu z nich mám prostě schovaných a přijde mi to škoda. Mě třeba vždycky potěší, když si od někoho koupím články a plakáty se Sel, které ještě nemám. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli někdo z vás nesbírá nějaké články a plakáty s jeho oblíbenou celebritou a neměl by zájem, klidně i na výměnu za věci se Sel, jen teda varuju, že mám skoro všechno :D Mám různé sbírky třeba s Vanessou Hudgens, Katy Perry, Rihannou, Ashley Tisdale, Tokio Hotel, Big Time Rush atd... Nebo si sami musíte napsat o koho byste měli zájem a já bych se podívala, co mám a vyfotila vám to :) Kdyby někdo něco chtěl, tak se mi ozvěte na mail selenagomez-all@seznam.cz :)

EDIT: Jen chci říct, že sbírku se Sel samozřejmě nenabízím, tu sbírám sama!:)

Děkuju za krásné video <3

19. června 2012 v 17:58 | vikiska
Chtěla bych aspoň touto formou moc poděkovat všem, kdo mi udělali přáníčko k mým narozeninám <3 Opravdu moc si toho vážím a udělalo mi to velkou radost. Dneska je nádherný den i díky vám. Tekytka mi udělala krásné video, na kterém se podíleli také TERka, Katherine, Zack Domča, Pixie a Lucy* - takže vám chci za to moc poděkovat! Když si představím, že jste si dali tu práci kvůli mě... <3 Jste moc hodní:-** Kdybyste se chtěli podívat na video, tak určitě můžete TADY, je opravdu moc povedené <33

Praxe:)

28. dubna 2012 v 10:07 | vikiska
Jak se máte?:) Taky je u vás tak nádherně? U nás už je přes 20 stupňů! Když svítí sluníčko a je konečně tak teplo, mám tak úžasnou náladu:) Je to nádhera. Snad už to tak zůstane:) Nemůžu se dočkat léta a dovolené:) Jen jsem vám chtěla říct, že od středy 2. května až do pátku 18. května budu na praxi, takže tu budu asi bývat dřív:) Na praxi budu ve školce a budu tam bývat od 7 hodin asi do 1 hodiny, takže budu doma mnohem dřív než ze školy a navíc se nebudu muset učit:) Jen musím každý den zapsat metodiku apod. do deníku praxe, ale to snad nezabere moc času:) V pondělí máme zase ředitelské volno, takže teďka tři týdny nepůjdu do školy. Do školky se hrozně těším, miluju malé děti, ale zároveň jsem z toho nervózní :D Bude to první taková zkušenost, tak snad to zvládnu. Naštěstí je to zatím je náslech, to znamená, že se budu hlavně dívat a pomáhat a že nebude program jen na mě. Budu ve třídě Berušek, to je úžasné:D :) <3 Moc se na to těším. A jak plánujete víkend, když je tak krásně?:)

Pozdrav :)♥

7. dubna 2012 v 20:07 | vikiska
Po dlouhé době jsme se v Olomouci opět sešly s Pavlusqou (selenagomezweb.blog.cz) a bylo o úžasné ♥ Chtěla jsem vám sem dát tuto fotku, jako takový společná pozdrav od nás dvou:) S Pájou jsem se totiž seznámila právě díky tomuto a jejímu blogu - už skoro před třemi lety:) A jsem za to hrozně vděčná, vždycky když se vidíme, pořád si máme o čem povídat!:) A tím nemyslím jen Sel ale všechno možné:) Pokaždé do KFC a pak okužní cesta po Olympii:D Už teď se těším, až se uvidíme znova! Děkuju Pavli, jsi úžasná!♥

Happy Birthday Just-Dems!

11. března 2012 v 17:29 | vikiska
Dneska bylo o Sel novinek jen málo a byly malé, ale stejně dnes musím přidat článek, který je pro mě moc důležitý ♥ Můj nejoblíbenější blog o Demi Lovato s tou nejlepší adminkou, jaká může být, dnes totiž slaví své 2. narozeniny! Je to úžasný a nádherný blog just-dems.blog.cz ♥ Chci Just-Dems i Wejushce popřát jen to nejlepší do dalšího roku! Jsem tak šťastná, že ten blog existuje ♥ Chodím na něj už od jeho založení, vždy se dozvím všechny novinky o Demi. Mám obrovské štěstí, že jsem mohla poznat Wejushku. Je to tak speciální osoba ♥ Je vždy milá, vždy vám pomůže, poradí, podpoří... Jestli ji neznáte, tak byste ji měli poznat, protože jinak přijdete o hodně. Mám štěstí, že můžu být její kamarádkou. DĚKUJU za všechno, co jsi pro mě udělala a že nás zásobuješ všema novinkama o Demi ♥ Všechno nejlepší! ♥

Jak se máte?:)

9. března 2012 v 18:44 | vikiska
Tak dneska bylo novinek opravdu minimum. Tak se vás chci aspoň zeptat, jak se máte?:) Já jsem ráda, že už je víkend. Na pondělí není skoro nic, narozdíl od minulého pondělí, kdy jsme psali 5 písemek :D No někdy se to protě nakupí, ještě, že už je to za mnou:) Napadlo mě, že bych mohla udělat nějakou menší soutěž, líbilo by se vám to? :) A co si plánujete na víkend? Taky budete odpočívat?:)

Happy Valentines Day!

14. února 2012 v 16:02 | vikiska
Vím, že je to spíš americký svátek a ani já ho nijak zvlášť neslavím, ale stejně vám chci popřát krásného Valentýna ♥ Užijte si dnešní den s těmi, které máte skutečně rádi a nebojte se tu lásku ukázat :) Mám vás ráda ♥ Takže znova - šťastný Valentýn vám všem!:)

Novinky dodělám zítra:)

31. ledna 2012 v 19:38 | vikiska
Jen bych se vám chtěla za dnešek omluvit, ale na počítač jsem se dostala až teď a jsem unavená, takže novinky přidám až zítra :( Jen jsem vám to chtěla dát vědět, ať jste v obraze :) ♥ Jednu novinku si ale neodpustím - Selenin oficiální účet na Twitteru právě přesáhl hranici 10 000 000 followers! Sel je jedna z nejnásledovanějších osob na Twitteru a není se čemu divit ♥ Právě teď je o ní taky trend - ProudOfSelG :) A jak jste se dneska měli vy? :) ♥

Jak napsat Seleně o autogram?

27. ledna 2012 v 19:41 | vikiska
Velmi často dostávám stále dokola otázky okolo toho, jak si napsat Seleně o autogram. Tak jsem se rozhodla, že bude lepší a ušetřím si spoustu času, když vám to všechno sepíšu do článku :) Doufám, že se vám too bude hodit:) <3

E-mail:

Co do e-mailu napsat:
E-mail se k Sel s největší pravděpodobností vůbec nedostane, takže nemá cenu moc se vypisovat :( Stejně ale - pro vnitřní klid- můžete napsat stejně jako já připsat aspoň krátkou zprávu o tom, jak máte Sel rádi :) Nezapomeňte napsat zprávu anglicky! A dál e-mail samozřejmě musí obsahovat vaši adresu :) Určitě buďte slušní a o podpis i poproste. A pak už jen napište adresu a nezapomeňte uvést i zemi, tedy Czech republic nebo Slovak republic.

A to je vše, je to úplně jednoduché a zabere vám to jen pár minut :) Autogram vám přijde do několika měsíců. Když ten e-mail budete odesílat, asi nebudete vůbec nadšení z představy, že to bude tak dlouho trvat, ale po nějaké době už na to přestanete myslet a když vám autogram přijde, budete mít úžasný pocit- a to překvapení, když ho ve schránce najdete!:) Dál jste se mě ještě ptali, jestli si o něj můžete napsat i vy - samozřejmě si o autogram může napsat úplně každý :) A je to zcela zdarma!:) Tak to je asi vše a opravdu doufám, že vám to pomůže a že vám tento článek odpověděl na všechny vaše otázky :) Přeju vám, aby vám autogram dorazil co nejdřív:)

Bohužel z těchto tří autogramů jsou moje jen dva :D Ten vlevo s bílým rámečkem je mojí sestry:)

Koťátka

10. ledna 2012 v 20:44 | vikiska
Toto je úplně mimo novinky, ale já vám to sem musím dát <3 Dneska jsem se dívala na Animal Planet na pořad nejroztomilejší kočičky Ameriky a byly tam úplně dokonalé záběry! Dva nejlepší jsem našla i na Youtube <3 Je to tak rozkošné! Miluju kočičky <3 Takový ťutísci malí <33

Jaké jste měli Vánoce?:)

25. prosince 2011 v 18:30 | vikiska
Ahojky, dneska novinky nejsou, ale stejně se vás chci zeptat, jak jste si užili včerejší Štědrý den? Já Vánoce prostě miluju, takže já na 100%. <3 Co jste dostali za dárečky a z čeho máte největší radost ?:) Napište mi do komentářů, moc ráda si to přečtu :) Upřímně jsem ráda, že dneska novinky nebyly, protože se mi na počítač vůbec nechce. :) Odpoledne jsme byli u prababičky a pradědy a teď je tady teta, strýc, sestřenka a bratranec :) A do toho si neustále prohlížím všechny dárky a trénuju It Will Rain, protože jsme dostaly se sestrou klávesy <3 Tak pište komentáře, jaké Vánoce máte vy <33

Těšíte se na Vánoce?:)

19. prosince 2011 v 18:16 | vikiska
Tak dneska už opravdu víc novinek nenajdu. Doufám, že se Sel, Mandy a Brianovi daří vzhledem k situaci dobře. Jen se vás chci zeptat, jak se těšíte na Vánoce?:) Už jsou opravdu za dveřmi, vždyť v sobotu touto dobou už si budeme rozbalovat dárečky:) Já se už nemůžu dočkat, Vánoce prostě miluju :) Stejně jako Wejushka, s kterou si o nich každý rok touto dobou neustále píšeme :D A už máte všechny dárky a napečení cukroví ?:) My jsme včera zdobily perníčky se sestrou - když byste viděli ty moje, tak byste se lekli :D Vůbec mi to nešlo, ale stejně jsem z toho měla radost, protože jsem se už viděla, jak je jím :)

Bruno Mars, Vídeň, 12.10.2011

13. října 2011 v 21:02 | vikiska
Novinky už mám hotové, tak vám sem dám pár fotek ze včerejšího koncertu :) Byl prostě neuvěřitelný! Pořád si ten koncert přehrávám v hlavě a i ségra a mamka jsou z toho nadšené :D Dokonce mamka víc než ségra :D Nikdy jsem nikoho neslyšela zpívat naživo takhle <3 Má opravdu obrovský dar. A to jak komunikoval s publikem... Byl tam milý <33 Bože, pořád jsem z toho úplně pryč :D A taky poprvé zazpíval oficiálně živě It Will Rain... Předtím to zpíval jen na narozeninovém koncertě a to jen kvůli narozeninám a všechny poprosil, aby si to nenatáčeli. Včera to zpíval spolu s Lighters jako přídavek a It Will Rain si přišla zazpívat i Skylar Grey (možná znáte její písničky Coming Home nebo I Need A Doctor:). Já jsem věděla, že It Will Rain prostě zazpívá :D Miluju tu písničku, hrozně moc. Prostě opravdu to byl dokonalý koncert. Pořád na to musím myslet :D Jediná nevýhoda je, že nám nedovolili si vzít zrcadlovku. Museli jsme ji jít zanést zpátky do auta, takže jsme měli na koncertě jen obyčejný foťák, který měl malou baterku :( Vzali jsme ho jen kvůli kartě, která v něm byla, ale chtěly jsme točit a natáčet zrcadlovkou. Ale co se dá dělat :) Ten zážitek to prostě neovlivní, ten ve mě zůstane navždycky <3 Ale nějaké fotky a videa máme, než se to vybilo :) Sice nejsou moc kvalitní, protože se to hrozně špatně zaostřovalo, ale stejně jsou pro mě nádherné :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bruno Mars v Breaking Dawn <33

23. září 2011 v 19:41 | vikiska
Tento článek se netýká Sel, ale mě :D Mám totiž ohromnou radost a chci se o ni podělit :D Zjistila jsem totiž úžasnou novinku - Bruno Mars bude mít jednu písničku v sountracku pro Breaking Dawn 1st part (Rozbřesk 1.část)! Písnička se jmenuje It Will Rain <33 Jéjda, už se toho nemůžu dočkat :D Protože Bruno je můj nejoblíbenější zpěvák a Rozbřesku se nemůžu dočkat od srpna 2010, co jsem to četla poprvé :D Už teď vím, že to bude můj nejoblíbenější film :D Už mám v plánu, že na to půjdu v listopadu do kina minimálně 3x :D Tak doufám, že jestli taky Twilight sagu a Bruna Marse milujete a ještě jsem o tom neslyšeli, tak že jsem vám udělala radost <33 :)
Jinak jen ještě takové info, které není moc příjemné.. Už dvakrát se mi v poslední době stalo, že někdo píše pod mou přezdívkou a blogem škaredé komentáře na jiné blogy. Opravdu to nejsem já. Snadno si to můžete ověřit v komentářích pod IP adresou a navíc mám vždy vedle přezdívky klikací ikonku na můj blog ;) Tak doufám, že už se to nebude opakovat, protože je to opravdu nepříjemné..
(Tuto animaci jsem našla na brunomars-fansite.blog.cz :)

Prosím hlasujte

14. září 2011 v 18:36 | vikiska
Toto není článek týkající se Sel ani ničeho kolem tématu, ale chtěla bych vás všechny o něco poprosit. Moje mladší sestra se přihlásila do jakési soutěže a může vyhrát setkání s Codym Simpsonem. Takže moc vás prosím, mohli by jste pro ni hlasovat, případně podpořit tím, že si to třeba dáte na blog ? MOC vám všem děkuju! Jinak teda fotka je tam fakt špatná, ale dala se tam tak automaticky... Moje sestra je jinak nádherná, jako důkaz dokládám fotku :D Opravdu všem děkuju!
Hlasujte prosím TADY! <3
 
 

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
- Selena Gomez